طراحی سایت ارزان

با وجود هزاران کسب و کار آنلاین که در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند وب سایت ها نیز جایگاه ویژه خود را هنوز حفظ کرده اند تا جایی که هویت برند ها بر اساس وب سایتشان شناخته میشود ، برای اینکه محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین معرفی کنید میتوانید از شبکه های اجتماعی و یا وبلاگ ها استفاده کنید و اگر فرایند خرید و فروش یا ثبت اطلاعات خاصی را در پایگاه داده داشته باشید میتوانید با استفاده از وردپرس طراحی سایت ارزان را تجربه کنید .
وردپرس به عنوان یکی از مشهور ترین CMS های رایگان جهان گزینه خوبی برای سایت های کوچک تا متوسط است و میتواند کار شما را راه بیندازد همچنین وردپرس افزونه فروشگاهی به نام ووکامرنس دارد که برای فروشگاه های اینترنتی کوچک بسیار مفید است  این افزونه فروشگاهی ماژول های زیادی دارد که فرایند های ارسال پیامک و ایمیل و اتصال به درگاه های پرداخت آنلاین را تسهیل می دهد.
برخی از افراد در پرداخت هزینه های طراحی سعی دارند که ارزان ترین را پیدا کنند در صورتی که ایده ها و خلاقیت ارزان بدست نمی آید . 
در طراحی سایت ارزان معمولا از قالب های از پیش طراحی شده استفاده میشود نهایتا میتوان آن را سفارشی سازی کرد و یا در رنگ بندی و تصاویر به کار رفته تغییراتی را وارد کرد ، در طراحی سایت وبینه برای اینکه وب سایت ها در ابتدای راه اندازی دیده شوند آنها را در داریرکتوری های پرمخاطب و وب مستر گوگل ثبت میکند.
از ویژگی های یک  طراحی سایت استاندارد و یا حرفه ای میتوان به سرعت ایندکس شدن آن توسط گوگل اشاره کرد ، این به دلیل سبک بودن و نبود بخش های غیرکاربری در طراحی و هسته وب سایت است در صورتی که این موضوع در سایت های ارزان قیمت بسیار کم رنگ و ضعیف است اما ایندکس شدن سایت های ارزان در گوگل انکار نمیشود تنها سرعت و نتیجه در مقایسه با طراحی سایت حرفه ای بسیار متفاوت است.
در صورتی که تصمیم داشتید طراحی وب سایت ارزان را فراموش کنید بهترین کار استفاده از پکیج های ارائه شده توسط شرکت طراحی وب سایت که در نسخه های مختلف اختصاصی و غیر اختصاصی قابل استفاده میباشد.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 چگونگی طراحی سایت ارزان و سریع
چگونگی طراحی سایت ارزان و سریع

گاهی ترس از هزینه ها مانع قدم گذاشتن در راهی درست میشود.با طراحی سایت ارزان و سریع،ایده ی خود را گام ...

 طراحی سایت شرکتی وردپرس
طراحی سایت شرکتی وردپرس

طراحی سایت شرکتی با وردپرس بسیار مرسوم است و شرکت های زیادی به وردپرس در اجرا و طراحی وب سایت اعتماد ...

 طراحی سایت هنری
طراحی سایت هنری

بسیاری از هنرمندان با تکنولوژی های رشته خود و شبکه های اجتماعی آشنا هستند اما ممکن است از طراحی سایت ...

 طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی بهترین شیوه طراحی وب سایت های حرفه ای است که از قالب های رایگان و کپی شده استفاده ...

 بایدها و نبایدها در طراحی سایت
بایدها و نبایدها در طراحی سایت

بایدها و نبایدها در طراحی سایت ، عواملی که باعث افزایش بهره وری و کیفیت در طراحی سایت میشوند کدامند ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید