طراحی سایت با angularjs

 طراحی سایت angularjs جدیدترین تکنولوژی و حرفه ای ترین فریم ورک javascript که با قدرت بالایی از سمت گوگل پشتیبانی و توسعه پیدا کرده است.
امروزه طراحی سایت  داینامیک به معنی داشتن پایگاه داده نیست بلکه استفاده از cpu ,ram  کامپیوتر کاربر بدون دخالت سرور ، سرعت عمل و قدرت وب سایت یا وب اپلیکیشن را به میزان بسیار بالایی افزایش میدهد ، angularjs قابلیت هایی را به صفحات استاتیک وب میدهد و مانند روح در کالبد صفحات دمیده میشود ، واقعا وجود اینگونه تکنولوژی ها در کشور های پیشرفته از نظر نرم افزاری و IT مانند هند و کشور های اروپایی و امریکایی از اهمیت و مشتری های زیادی برخوردار است چون تکنولوژی هیچ گاه در یک نقطه ثابت قرار نمی گیرد و دنیا دائم در حال بروز رسانی خود با فناوری های جدید است.
برنامه های PHP  از دیدکاربر  هیچ ارتباطی با کاربر ندارد و تنها عملیات مربوط به سرور را انجام میدهد و در قالب کدهای کامپایل شده html,css  به مرورگر کاربر منتقل میشوند. تنها پوسته سایت است که کاربر به طور مستقیم با آن در ارتباط است این قسمت به frontend معروف است.
 فرض کنید شما قصد راه اندازی یک وب سایت فروش محصولات چاپی را دارید این گونه سایت ها برای ثبت سفارش خود از dropdown  های سلسله مراتبی استفاده میکنند و با انتخاب هر گزینه موارد مرتبط با آن در dropdown  بعدی ظاهر میشود از دید سایت های معمولی هیچ گاه html ,css  به خودی خود نمیتوانند این عملیات را انجام بدهند و لازم است که از یک فریم ورک جداگانه استفاده شود ، وبینه با تکیه بر دانش و تیم فنی خود ابزارهای را برای اولین بار تولید کرده است که به عنوان یک محصول جدید در سطح کشور با سایر محصولات مشابهه قدرت رقابت را دارد.
طراحی وبسایت میتواند به معنی برپا کردن یک پایگاه اینترنتی جدید باشد یا نوسازی و باز طراحی وب سایت فعلی ،  استفاده از تکنولوژی جدید همیشه در اولین مرحله نیاز به کسب دانش آن برای مجری پروژه طراحی سایت شماست ، دوم تسلط بر اصول و قواعد ، اینگونه فعالیت ها منوط به کسب تجربه و سابقه کار در پروژه های قبلی ما را دارد.
از قابلیت های خوب angularjs میتوان به مواردی از قبیل:
استفاده از تبادل داده های دو طرفه یا 2 way data binding  و حذف بسیاری از refresh  های پیاپی ، افزایش امنیت در برنامه های Ajax   ، جلوگیری از تهدید های امنیتی مانند xss  از قابلیت های است که انگولار angularjs با قدرت بسیار زیاد آنها را برای شما فراهم می آورد.
یکی از موارد مهم در برنامه نویسی مانند PHP  استفاده از یک فریم ورک MVC یا HMVC است ، وبینه خود به عنوان یک شرکت طراحی سایت و همکام با تکنولوژی روز از یک فریم ورک MVC بسیار light  و سبک برای برنامه نویسی سمت سرور بهره میگرد ، حال angularjs مدل جدیدی را به منظور جداسازی منطق برنامه از کد های html,css  به ما ارائه میدهد MVW, MVVM, MVC بله سه مدل رسمی در تکنولوژی مهندسی نرم افزار ، قطعا استفاده از هر یک از این موارد میتواند قابلیت ها و امکانات وب اپلیکیشن یا نرم افزارهای تحت وب یا میکرو نرم افزارهایی که روی وب سایت شما سوار میشوند را قدرت بسیار زیاد افزایش میدهد. با این ابزارها برنامه هایی که با این اصول طراحی میشوند از 3 لایه سمت سرور و 3 لایه سمت کاربر تشکیل میشوند.
 
با توجه با داشتن مزیت های فراوان اما متاسفانه angular هسته سنگینی دارد و از این نظر فریم ورک های متعددی جهت رقابت با آن وارد عرصه رقابت شده اند VUE.js از مشهور ترین آنها است که ویژگی هاهی angular را به همراه برخی از ویژگی های react را با رعایت استاندارد ارائه میکند و در حال حاضر وبینه فریم ورک جاوا اسکریپت خود را به vue.js تغییر داده است

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 باز طراحی سایت مجنتو
باز طراحی سایت مجنتو

با همه مزایایی که برای طراحی یا باز طراحی سایت مجنتو وجود دارد،در کشور ما با محدودیتهایی از جمله تحر ...

 وب سایت های معتبر طراحی شده با لاراول
وب سایت های معتبر طراحی شده با لاراول

چه سایت هایی با لاراول طراحی شده اند و آیا استفاده از لاراول در طراحی سایت های بزرگ و پیچیده امکان پ ...

 طراحی سایت دو زبانه با وردپرس
طراحی سایت دو زبانه با وردپرس

طراحی سایت دو زبانه با وردپرس با کیفیت بالا ، چیزی که اکثر سایت های چند زبانه با آن مشکل دارند در را ...

 باز طراحی وب سایت
باز طراحی وب سایت

طراحی مجدد وب سایت بدون افت رتبه seo و با هدف ارتقا فنی و کیفی ، افزایش سطح امنیت و توسعه پذیری با ا ...

 5 سوال مهم درباره طراحی سایت وردپرس
5 سوال مهم درباره طراحی سایت وردپرس

5 سوال مهم درباره طراحی سایت با وردپرس که ممکن کسانی که تصمیم دارند سایت خود را با وردپرس طراحی کنند ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید