طراحی سایت دو یا چند زبانه

از دیدگاه وبینه سایت  تنها چند صفحه طراحی شده استاتیک یا داینامیک یا به نوعی پویا نیست ، بلکه سایت میتواند خدمات و فعالیت های قدرتمندی را داشته باشد. طراحی چند زبانه استاندارد با اصول SEO  و گوگل نیاز به یک سایت ساز قدرتمند دارد تا بتواند چندین زبان را مدیریت نماید ، در آخرین نسخه سایت ساز و پرتال ساز وبینه قابلیت های حرفه ای را در مدیریت محتوا به شما عرضه میکند ، از مهم ترین ویژگی ها سرعت بالا در انعطاف پذیری در سوئیچ شدن بین چندین زبان است ، قابلیت افزودن دهها زبان از جمله (فارسی ، انگلیسی ، ایتالیایی ، عربی ، اسپانیایی ، چینی ، روسی ، ترکیه ای و... ) میباشد کافی است شما در هنگام سفارش طراحی سایت نوع زبان های مورد نیاز را اعلام کنید تا در سیستم چند زبانه افزوده شود.
چند زبانه
 
مدیریت ساده و هوشمند و ایجاد کد زبان قبل از آدرس این ویژگی را میدهد که گوگل سایر  زبان ها را ایندکس کند و این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که امکان جستجو برای سایر زبان ها در گوگل فراهم میشود. 
به طور مثال اگر شما در تولید مواد دارویی فعالیت می کنید لینک صفحه درباره ما به شکل زیر است
www.site.com/دارو-سازی
و در زبان انگلیسی لینک درباره ما به شکل زیر خواهد شد.
 
www.site.com/en/pharmacy
 
در لینک انگلیسی کد زبان en  قبل از آدرس قرار گرفته است و موجب میشود کل سایت به زبان انگلیسی تغییر پیدا کند و این تغییرات در همه صفحات ایجاد میشود و با ایجاد تفاوت لینک با زبان پیش فرض گوگل نیز صفحه را با موفقیت ایندکس گذاری مینماید.
مدیریت دسته بندی ها در سایت ساز وبینه نامحدود است ، به طور که در اکثر سایت سازهای ایرانی نهایتا تا 8 سطح بیشتر نمیتوان زیر مجموعه تعریف کرد اما در این سایت ساز شما میتوانید به میزان دلخواه برای هر دسته بندی زیر مجموعه تعریف نمایید ، لازم به ذکر است که در مدیریت دسته بندی محتوا سایت در هر زبان میتوان دسته بندی خاص خود را تعریف کرد و هیچ ارتباطی با هم ندارند.
منو ساز هوشمند این قابلیت را میدهد که برای هر زبان یک منوی منحصر به فرد داشته باشید و از قابلیت داشتن زیر منو و مگا منو زبان مربوطه بهره مند شوید.
توانایی مدیریت دسته بندی ها چندتایی
شما میتوانید برای هر نوع نوشته یا اخبار یا محصولات خود چند دسته را انتخاب نمایید و در صورت پاک شدن دسته بندی های استفاده شده به طور خودکار نوشته را به حالت بدون دسته بندی تغییر حالت میدهد تا امکان مشاهده و بررسی مطالب فاقد دسته بندی مشخص باشد.
مدیریت فایل ها
بخش مدیریت فایل و امکان آپلود فایل های حجیم در سایت ساز وبینه فراهم شده است و لابلای نوشته ها و ویدئو و تصاویر استفاده کرد همچنین امکان درج تصویر شاخص برای هر نوشته امکان پذیر است ، تصویر شاخص در این سایت ساز یک عکس با طول و عرض 200 * 200 پیکسل است که به طور خودکار تصویر اصلی را تغییر اندازه میدهد تا هنگام باز شدن سایت سرعت بالا آمدن صفحات سایت بالا رود.
لینک های که در این سایت ساز تولید میشود کاملا از نظر SEO مطلوب و سازگار است و با حذف پارامترهای اضافه قابلیت درک گوگل را بالاتر میبرد و در عوض سایت از جایگاه بهتری برخوردار میشود. در زیر یک لینک از یک سایت ساز است که متغیرهای زیادی را به همراه لینک تولید میکند
https://domain.com/post170&id=20
اما در این سایت ساز خلاصه ای از عنوان نوشته در خود اینک قرار میگیرد که قدرت SEO سایت را بالاتر میبرد.
     مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید