طراحی سایت کارگزاری بورس

شرکت های کارگزاری یکی از انواع شرکت هایی هستند که کسب و کار آنها وابسته به وب سایت و ارایه خدمات از طریق سامانه های تحت وب است. به منظور باز طراحی وب سایت قبلی  یا طراحی وب سایت جدید برای کارگزاری می توان از یک راه حل بهینه و کارامد استفاده کرد و آن طراحی اختصاصی است. در این نوع کسب و کارها که از حساسیت بالایی برخوردارند، بهتر است از سایت سازهای رایگان و قالب های رایگان استفاده نشود.

ابزاری کارآمد برای مدیریت وب سایت های تجاری و قابل توسعه و گسترش برای افزودن بخش های مختلف به سایر قسمت ها مانند خدمات مشتریان، سیستم تیکتینگ، سیستم فروش آنلاین و ... . 
شرکت هایی که به عنوان کارگزاری بورس وارد بازار میشوند، کارهای مختلفی را انجام می دهند که می توان به: داد و ستد در خرید و یا فروش انواع مختلف سهام، انواع اوراق و خریداری آنها و انواع معاملات دیگر اشاره کرد. در واقع کارگزاری بورس یک شرکتی می باشد که عملیات خرید و فروش سهام را برای افراد مختلف مهیا ساخته و در این بین یک مبلغ و یا درصد ناچیزی را از افراد اخذ می کند. در واقع محیطی را برای خرید و فروش سهام در بین شرکت ها و افراد حقیقی مهیا می سازد و از این راه کسب درآمد می کند. به همین علت برای کسب درآمد و همچنین ایجاد بستری مناسب برای انجام این عملیات، طراحی سایت کارگزاری بورس باید انجام شود. یعنی عملیات اصلی برای شروع محکم برای این کار، ایجاد یک سایت مناسب و امن می باشد. شرکت وبینه به عنوان یکی از برترین شرکت های طراحی سایت با مهندسین نخبه و با تجربه خود، انواع مختلف سایت های فروشگاهی، بازاریابی، شرکتی و بورسی را به بهترین شکل ممکن و مناسب ترین قیمت برای شما مهیا خواهد کرد. امکانات و منوهای متنوع در ساخت وب سایت و انواع آن به گونه ای است که بسیاری از مخاطبان و کاربران را به سمت سایت شما سوق خواهد داد. شرکت ما تجربه چندین ساله در ساخت سایت شرکت های مهم و حیاتی مختلف نظیر شرکت ملی گاز ایران، مهندسین مشاور پارسیان، سپهر گستر و ... را دارا می باشد. همچنین تمامی نیازها و قسمت های مختلف برای ساخت سایت کارگزاری بورس را شناسایی کرده و می تواند به بهترین نحو ممکن سایت کارگزاری بورس شما را طراحی و اجرا نماید. 


ویژگی و توجهات مهم در ساخت سایت کارگزاری بورس

ساخت وب سایت کارگزاری بورس نسبت به ساخت و طراحی سایت های دیگر نظیر سایت های فروشگاهی و بازاریابی از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است. عموما سایت های فروشگاهی دارای قسمت های مختلفی برای نمایش دادن محصولات و قیمت آنها می باشد که کاربران با دیدن آن می توانند نسبت به خرید محصول مورد نظر اقدام کنند. یا وب سایت های خبری نیز دارای کاربران زیادی بوده که فقط با یک کلیک کوچک می توانند مطالب متنوع را مطالعه کنند. اما ساخت و طراحی سایت کارگزاری بورس کمی متفاوت از این گونه سایت ها می باشد. چونکه بسیاری از افراد و شرکت های مختلف، پول و درآمد خود را به صورت کاملا اینترنتی وارد بورس خواهند کرد و باید تمامی معاملات خود را در یک محیط امن و به دور از هر گونه تجاوز، دزدی و ... در سایت انجام دهند. پس حساسیت ساخت سایت برای کارگزاری بورس اولین ویژگی برای طراحی می باشد. دومین عامل مهم در ساخت و طراحی سایت کارگزاری بورس توجه به سرعت می باشد. اکثر کاربرانی که وارد شرکت های کارگزاری شده و قرار است معاملات خود را از طریق اینترنت و سایت انجام دهند بسیار بالا می باشد. نبود سرعت کافی برای ثبت سفارش و همچنین معاملات باعث کاهش حضور کاربران به سایت شده و کسی رغبت برای انجام معاملات از طریق سایت شما نخواهد کرد. دقت هم در طراحی و ساخت سایت باید مورد توجه قرار گیرد. حضور چند میلیونی افراد در سایت کارگزاری بورس و اعمال همزمان آنها برای ثبت سفارش بسیار حائز اهمیت بوده و برنامه نویسی را دچار مشکل خواهد کرد. اما گروه وبینه تمامی این چالش ها را به خوبی شناسایی کرده و بهترین وب سایت را با کامل ترین امنیت برای شما آماده خواهد کرد. ثبت سفارش و همچنین پیگیری های متعدد برای انجام آن بایستی در کسری از ثانیه انجام شود. حتی اندکی کند بودن در ثبت باعث کلافه شدن افراد خواهد شد، زیرا بورس در کسری از ثانیه دچار نوسانات متعددی خواهد شد که توجه به آن بسیار مهم می باشد. 
 

بخش های مختلف طراحی سایت کارگزاری بورس

عموما کارگزاری بورس مکانی را برای افراد ایجاد می کند که بتوانند با داشتن دانش بسیار کمی از علم اقتصاد، کسب درآمد کنند. طراحی سایت برای انجام این کار نیز باید دارای بخش هایی باشد که به اطلاعات کاربر اضافه نماید و کم کم آن را علاقمند به معاملات بورسی کند. از این رو بخش های مختلفی برای طراحی سایت کارگزاری بورس باید ایجاد شود که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.
•    اولین اقدام در طراحی سایت شرکت کارگزاری، ساخت صفحه اصلی می باشد. این صفحه باید آنچنان زیبا و دارای محتواهای مهمی باشد تا ذهن فرد را به سمت خود جذب کرده و آن را به ماندن در سایت ترغیب کند. همچنین بتواند مکانی را برای ارتباط با کارگزار مهیا نماید. در صفحه اصلی سایت کارگزاری بورس برای جلب توجه بیشتر می توانید، نمودارهای شاخص را در آن قرار دهید. این نمودار می تواند در مورد شاخص کل بازار باشد و یا در مورد نمودار بازارهای مختلف باشد.
•    در صفحه اصلی سایت برای اینکه اعتماد مخاطب و کاربر را داشته باشید بهتر است یک مقدار توضیح در مورد شرکت کارگزاری بورس خود بدهید تا ذهن مخاطب را برای انجام معاملات آسوده کنید.
•    برای جلب توجه بیشتر در صفحه اصلی سایت کارگزاری بورس بهتر است خبرهای متنوع و زیادی را قرار دهید تا کاربر با کلیک بر روی آن بتواند، بازار را تحلیل کند. یا برای جلب توجه بیشتر کاربران و کشاندن آنها به سمت خود می توانید بازارهای مثبت روزهای آتی را در صفحه اصلی قرار دهید. تمامی این کارها ابتکاری بوده و فقط برای افزایش کاربر و ایجاد اعتماد به آنها می باشد.
•    قسمتی از سایت را می توانید به تحلیل نمادهای بسیار مهم و کلان اختصاص دهید تا کاربر بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد.
•    بخش مربوط به امور مشتریان یکی دیگر از بخش های مهم در طراحی سایت کارگزاری بورس می باشد که کاربران میتوانند در آن اقدامات زیادی را انجام دهند که عبارتند از: ثبت نام، واریز پول، خرید و فروش سهام و قسمت که بتوانند سهام های خریداری شده و یا خریداری نشده است را ببینند.
•    برای انجام مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر با کارگزارن بهتر است قسمتی را تحت عنوان تماس با ما قرار دهید.
•    ایجاد یک منو برای اخبارهای فوری بسیار مهم می باشد. کلیک بر روی خبر و خواندن آن برای تحلیل بیشتر از سود و ضرر سهام
•    قرار دادن قسمتی تحت عنوان آموزش بیشتر در بورس برای افرادی که علاقمند هستند بورس را به طور کامل تری فرا بگیرند. برای انجام این کار می توانید جزوات و پی دی اف های مختلفی از بورس را قرار دهید.
•    بخش آمار: برای نشان دادن آمارهای روزانه، هفتگی و ماهانه سهام
این موارد از مهمترین بخش هایی می باشد که در طراحی سایت کارگزاری بورس حرفه ای باید مورد توجه قرار گیرد. اما یکی دیگر از ویژگی هایی که در طراحی و ساخت سایت برای کارگزاری بورس بسیار اهمیت دارد، توجه به خاصیت واکنش گرایی آن می باشد. بسیاری از افراد امروزه دارای گوشی های هوشمند می باشند و طراحی سایت به نحوی که بتوان از طریق گوشی نیز امکان مشاهده نماد و سهام های بورسی باشد بسیار مهم می باشد. شاید بتوان به جرات گفت اکثر مشاهدات سایت های مختلف از طریق گوشی موبایل انجام می شود و توجه به خاصیت واکنش گرایی حتما باید مورد توجه قرار گیرد. شرکت طراحی سایت وبینه تمامی امکانات فوق را به بهترین نحو در ساخت سایت اعمال کرده و مناسب ترین سایت را برای شما ایجاد خواهد کرد. 

على رضايىخرداد 24، 1399

کارگزارى آگاه