طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی یا پرستاشاپ

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

این سوال زیاد پرسیده میشود که بهتر است از نرم افزارهای رایگان مانند پرستاشاپ استفاده شود یا اینکه از CMS فروشگاه اختصاصی ؟

چرا باید یک کسب و کار اینترنتی با استفاده از سیستم های رایگان بنا شود ؟  رایگان بودن به معنی Open Source  نیست دنیا متن باز ها کاملا متفاوت است اما آیا پرستاشاپ جواب گوی هر نوع فروشگاهی است ؟ و آیا با استفاده از این نوع فروشگاه ساز ها میتوان آینده ای روشن را برای کسب و کار اینترنتی خود تصور کرد؟
اگر تیم تولید کننده پرستاشاپ شما را به طور مستقیم حمایت میکند حداقل شما از نظر محدوده ویژگی های این نرم افزار آسوده خاطر هستید اما غالبا فروشگاه های اینترنتی بعد از مدتی به مشکلاتی در بخش های نرم افزاری برخورد میکنند که کسی نمیتواند آنها را مدیریت کند و بعضا تصمیم به باز طراحی وب سایت یا از اول Data Entry  میکنند و از همه بدتر SEO آسیب می بیند.

یکی از خدماتی که برای شما میتواند بسیار مفید باشد اصول مالی در فرایندهای فروش است ، اگر فروشگاه اینترنتی شما بدون نیاز به اتصال به وب سرویس نرم افزارهای حسابداری بتواند خیلی ساده و سریع اسناد مالی ، دفتر روزنامه و ترازنامه را تهیه کند بسیار جالب است ! این ویژگی در مجموعه نرم افزارهای تحت وب وجود دارد این ویژگی ها به همراه هم یک بسته مدیریتی و بازاریابی خارق العاده را برای شما ارائه میکند.
روزانه تعداد زیادی به وب سایت شما سر می زنند و ممکن است تصمیم به خرید نداشته باشند اما اگر راهکاری در این میان باشد که شما بتوانید آنها را به خرید ترقیب کنید نوعی امکان جالب است ،  مخصوصا در توسعه بخش خدمات مشتریان و ارتباط با مشتریان از طریق نرم افزار CRM یا تیکتینگ که میتواند میزان فروش های از دست رفته را تا 30 درصد به خرید قطعی تبدیل کند. 

زهرامرداد 23، 1398

سلام ما چند سال گذشته یک فروشگاه با پرستاشاپ کار کردیم ایا شما طراحی قالب پرستاشاپ هم کار میکنید ؟
مدیر سایتمرداد 24، 1398

معمولا پرستاشاپ را از قالب های لایسنس دار استفاده میکنیم و آن را راست چین و فارسی سازی میکنیم