طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی یا پرستاشاپ

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

این سوال زیاد پرسیده میشود که بهتر است از نرم افزارهای رایگان مانند پرستا شاپ استفاده شود یا اینکه از فروشگاه ساز اختصاصی شرکت هایی تولید کننده داخلی ؟
به طور کلی فروشگاه های اینترنتی عمر طولانی دارند و بحث تازه ای نیست ! شما این سوال را میتوانید در مورد همه فروشگاه ساز های رایگان نیز مطرح کنید .
اما چرا باید یک کسب و کار اینترنتی با استفاده از سیستم های رایگان بنا شود ؟ معنی رایگان بودن به معنی Open Source  نیست دنیا متن باز ها کاملا متفاوت است اما آیا پرستاشاپ جواب گوی هر نوع فروشگاهی است ؟ و آیا با استفاده از این نوع فروشگاه ساز ها میتوان آینده ای روشن را برای کسب و کار اینترنتی خود تصور کرد؟
اگر تیم تولید کننده پرستا شاپ شما را به طور مستقیم حمایت میکند حداقل شما از نظر محدوده ویژگی های این نرم افزار آسوده خاطر هستید اما متاسفانه اینطور نیست و اکثر  فروشگاه های اینترنتی بعد از مدتی به مشکلاتی در بخش های نرم افزاری برخورد میکنند که کسی نمیتواند آنها را مدیریت کند و بعضا تصمیم به باز طراحی وب سایت یا از نو Data Entry  میکنند و از همه بدتر سئو و رتبه در شبکه های اجتماعی نیز آسیب می بیند.
با بررسی راه هایی که برند های محبوب و معروف رفته اند خواهید یافت که این نرم افزارهای رایگان راه به جایی پیش نمی برند.
یکی از خدماتی که برای شما میتواند بسیار مفید باشد اصول مالی در فرایندهای فروش است ، اگر فروشگاه اینترنتی شما بدون نیاز به اتصال به وب سرویس نرم افزارهای حسابداری بتواند خیلی ساده و سریع اسناد مالی ، دفتر روزنامه و ترازنامه را تهیه کند بسیار جالب است ! این ویژگی در مجموعه نرم افزارهای تحت وب وجود دارد این ویژگی ها به همراه هم یک بسته مدیریتی و بازاریابی خارق العاده را برای شما ارائه میکند.
روزانه تعداد زیادی به وب سایت شما سر می زنند و ممکن است تصمیم به خرید نداشته باشند اما اگر راهکاری در این میان باشد که شما بتوانید آنها را به خرید ترقیب کنید نوعی امکان جالب است ، در نرم افزارهای تحت وب بخش مدیریت مشتریان این کار را به خوبی برای شما انجام میدهد . 
اجرا کردن فرایندهایفروش و بازاریابی هوشمندانه میتواند در کنار فروشگاه اینترنتی شما قرار بگیرد و با این روش فروش خود را تا 70 درصد افزایش دهید !
با سامانه های مختلف ارتباط با مشتریان فرصت ها را تبدیل به مشتری با القوه کنید.
این ویژگی ها به صورت کاملا حرفه ای و هوشمند روی فریم ورک های مشهور مانند Laravel  اجرا میشوند و از نظر کارایی و امنیتی از سطح بسیار خوبی برخوردارند
 


    زهرا
    سلام ما چند سال گذشته یک فروشگاه با پرستاشاپ کار کردیم ایا شما طراحی قالب پرستاشاپ هم کار میکنید ؟
    مدیر سایت
    معمولا پرستاشاپ را از قالب های لایسنس دار استفاده میکنیم و آن را راست چین و فارسی سازی میکنیم
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود