طراحی فروشگاه اینترنتی و کسب موفقیت در آن

برای رسیدن به فروش خوب در اینترنت لازم است که ابتدا درخواست های خود را به صورت مکتوب به یک شرکت که در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی تجربه و تسلط دارد ارسال کنید ، قبل از اینکه تصمیم به راه اندازی کسب و کار آنلاین خود را داشته باشید در مورد شرکت ها و طراحان تحقیق کنید ، متاسفانه استفاده نابجا از CMS های مختلف و وجود پوسته های غیرتجاری و بعضا رایگان انتخاب بهترین گزینه را برای مشتریان سخت تر کرده است ، اما با بررسی دقیق نمونه کارها و امکانات و شیوه پشتیبانی میتوانید به انتخابی صحیح دست پیدا کنید.

پشتیبانی فروش


به خاطر داشته باشید داشتن یک سایت در زمینه فروش خدمات یا کالاهای شما ابتدای کار است و موفقیت شما را وادار میکند که نحوه استفاده صحیح را به خوبی اجرا کنید چرا که لازم است مشتریان شما بعد از مقایسه های مختلف شما را انتخاب کنند.


معمولا شرکت هایی که نرم افزار فروشگاه را با فریم ورک ها و اصول سطح بالای برنامه نویسی به طور کامل طراحی و تحلیل میکنند نتایج بهتری از نظر کارایی و کیفیت کاری در بخش نرم افزاری و طراحی بدست می آورند . شرکت وبینه سیستم فروشگاه ساز حرفه ای خود را با استفاده از فریم ورک معروف و قدرتمند لاراول Laravel ارائه میکند.


مشتریان را به فروشگاه خود وفادار کنید


برای ایجاد وفاداری بین مشتریان لازم است که آنها ابتدا با سایت شما بتوانند خوب کار کنند ، خیلی سریع به محصول مورد نظر دسترسی پیدا کنند ، فیلتر را بین محصولات بر اساس رنگ ، سایز و سایر ویژگی ها به سادگی انجام دهند و... بعد از اینکه از نظر فنی و کیفی از سطح خوبی برخودار شدید باید محتوا عالی را تولید کنید ، برای محصولات به اندازه کافی توضیحات مفید وارد کنید از بهترین تصاویر استفاده شود رنگ بندی را فراموش نکنید و کلیات فروشگاه باید بر پایه رنگ قالب باشد ، به نویسندگان محتوایی خود اعلام کنید از چه اندازه فونتی استفاده کنند و از به کاری گیری رنگ بندی های مختلف در بین نوشته ها خوداری شود.


تخفیفات را به صورت دوره ای برای مشتریان داشته باشید


همیشه بحث تخفیف جذاب است ، اما شما میتوانید 2 نوع تخفیف داشته باشید ، یک تخفیف برای همه و دوم تخفیف فقط برای اعضای کانال یا خبرنامه ، همچنین بازدیدکنندگان را ترغیب کنید که به شبکه های اجتماعی شما عضو شوند.


ارتباط در فضای مجازی را باید جدی بگیرید


حتی کسانی که 1 بار از شما خرید میکنند را هم از دست ندهید ، آنها باید با شما ارتباط حداقل یک طرفه دائمی داشته باشند و مطالب جدید را در در گوشی موبایل توسط شبکه های اجتماعی یا در ایمیل شخصی خود دریافت کنند . استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی و تولید مناسب مطالب به نوعی بازاریابی محتوایی شما است و به صورت دائم میتوانید این بازاریابی را حفظ کنید.


جلب رضایت خاطر در هنگام خرید


معمولا فروشگاه های اینترنتی به دلیل تعدد بالا و دسترسی ساده اگر خدمات خوبی را ارائه نکنند خیلی ساده و سریع بهترین مشتریان را از دست خواهند داد ، پس با مشتریان خود صادق باشید و همیشه بهترین کیفیت را ارائه کنید.

 


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید