طراحی وب سایت با روشی که سرعت بالایی دارد

احتمالا اگر از کاربرانی باشید که هر روز از اینترنت استفاده میکنید با وب سایت هایی روبرو میشوید که با طراحی مختلفی دیده میشوند و همچنین سرعت باز شدن آنها بسیار متفاوت است.

برخی از آنها بسیار سریع و برخی آهسته و کند ... ما در شرکت وبینه روی ابزارهایی کار کردیم که در فاز طراحی وب سایت استفاد میشود ، این ابزارها به نوعی تخصصی هستند و استفاده از آنها برای توسعه دهندگان اجباری نیست ! آنها با تکنیک های مختلفی پیاده سازی می شوند و به صورت زنده مراحل طراحی را پیمایش میکنند . اگر خطای از سوی برنامه نویس جاوا اسکریپت رخ دهد برنامه نویس را در رفع آن خطا مطلع میکند در صورت نداشتن این ابزارها ممکن است این خطا ها از نظر برنامه نویس دیده نشود و بعضا با وجود باگ های مختلف به دست مشتری برسد.
فضای وب به هر اندازه هم که پهنای باند بالایی داشته باشد اما مخاطبان سایت های سریع تر را بیشتر میطلبند و موتور های جستجو هم روی این نکته تاکید نیز دارند.

روش های تولید یا طراحی وب سایت مانند روش های تولید و طراحی نرم افزار است

بهتر است از ابزارهای کنترل نسخه در فراینده طراحی استفاده شود و از Builder های مختلفی مانند Gulp یا Webpack یا Grunt نیز استفاده کنیم.
فریم ورک های جاوا اسکریپتی طراحی پوسته وب سایت را زنده و پویا تبدیل کرده است استفاده از این ابزارها ساده نیست و مستلزم داشتن دانش و تخصص کافی است که از سوی شرکت طراح سایت باید ارائه گردد . استفاده از این فریم ورک ها مانند Angular , React , Backbone و.. هزینه را افزایش میدهد ولی درعوض خروجی بسیار متفاوتی را میگیرد.
دنیای وب دیگر محدود به صفحات و رنگ ها و تصاویر جذاب نیست . جاوا اسکریپت بسیار قدرتمند شده است و میتواند عملیات بسیار شکفت انگیزی را انجام دهد که چند سال گذشته برای همه آرزو بود. سایت های بزرگی مانند گوگل ، فیسبوک طراحی و ابزارهای خاصی دارند که برای توسعه دهندگان مثال زدنی است با گذشت زمان و پیشرفت فریم ورک ها میتوان به انها تا حدودی درست پیدا کرد هدف ما حرکت به سمت فناوری روز است.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید