طراحی وب سایت با vuejs

vuejs ویژگی اصلی آن سبک و سرعت بالای آن است ، وب سایت هایی که امروزه با فریم ورک های جاوا اسکریپت مانند vue js طراحی میشود بسیار کارایی بالایی در بخش UX دارد و تجربه کاربری بسیار بالایی را به وب سایت طراحی شده خواهد داد.
اگر میخواهید وب سایت خود را فریم ورک vue طراحی کنید ابتدا در مورد روش های متفاوت استفاده از این فریم ورک محبوب تحقیق کنید ، ابزار کاربردی که میتواند کارایی و معماری سیستمی این ابزار را بالا ببرد مانند  Webpack در مدیریت و تولید آن استفاده شود . همچنین وب سایت اصلی vue یک ابزار CLI به صورت رایگان در اختیار توسعه دهندگان قرار میدهد که بر پایه webpack است از ویژگی های بسیار عالی webpack طراحی و تست به صورت Realtime است که بدون نیاز به Refresh صفحه تغییرات روی مرورگر اجرا میشود و برنامه شما را با کامپایلرها Babel به syntax ماشینی تبدیل میکند تا سریع تر فشرده تر تبدیل به نسخه نهایی شود.

همچنین لاراول که جزو پرطرفردار ترین فریم ورک ها در ایران و جهان است ، هماهنگی بسیار عالی با vue دارد به صورت پیش فرض vuejs را فریم ورک خود قرارداده است ، وبینه با استفاده از لاراول CMS اختصاصی و فروشگاه ساز حرفه ای را طراحی کرده است که میتواند وب اپبیکیشن های شما را با معماری به روزی که دارد تولید کند.

اگر میخواهید یک وب اپلیکیشن بسازید قطعا VUE بهترین گزینه می باشد. به دلیل سرعت و کارایی بالا .

بعد وجود شکست هایی که Angular از نظر تغییرات شدید نسخه ها داشت حتی از نسخه 2 به نسخه 4 رفت ، اما VUE این پایداری را دارد که شما توسعه دهنده گرامی میتوانید با اطمینان خاطر بیشتری به آینده نرم افزار تحت وب خود فکر کنید.


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود