فروشگاه اینترنتی متصل به حسابداری تحت وب

حضور یکپارچه نرم افزار حسابداری تحت وب در کنار فروشگاه اینترنتی برای مدیرانی که میخواهند عملیات مالی و حسابداری به صورت یکپارچه در فروشگاه داشته باشند  بسیار کاربردی و کارآمد است .

 

فروشگاه اینترنتی به همراه حسابداری تحت وب یکپارچه

 

نرم افزار حسابداری فروشگاه اینترنتی با ساختار تحت وب میتواند بدون وابستگی به نرم افزار دیگری در کنار فروشگاه آنلاین فعال باشد . در راهکار وبینه لازم به استفاده از وب سرویس یا تبادل فایل نیست چرا که کلیه سامانه ها در کنار هم و در یک پنل مدیرتی یکپارچه در کنار هم قرار داند.

در طراحی فروشگاه اختصاصی با استفاده از فریم ورک برتر  Laravel PHP و بدون استفاده از CMS های مرسوم و رایگان مجموعه نرم افزار تحت وب یکپارچه ای را طراحی و تولید کرده ایم که دغدغه حسابرسی مدیران فروشگاه های اینترنتی بزرگ و یا متوسط را برطرف میکند.عدم استفاده از نرم افزارهای ثالث در این فروشگاه کارایی و دقت را بسیار بالا برده است و فرایندی که در استاندارد حسابداری فروشگاه ها اتفاق می افتد در این نرم افزار به صورت خودکار  اجرا میشود.اشخاصی که در فروشگاه عضو میشوند در نرم افزار حسابداری به عنوان طرف حساب دیده میشود و لازم نیست بخش جداگانه ای را برای تعریف طرف حساب ها در نظر بگیرید و واریز های آنلاین مشتری طبق استاندارد سند حسابداری با رعایت اصول بدهکار و بستانکار  به صورت دو طرفه در بخش انبار و موجودی صندوق و طرف حساب به صورت آنی اعمال میشود. صرفه جویی در زمان حسابرسی اسناد و کمک به مدیران و حسابداران از وظایف اصلی این پروژه می باشد.


این نرم افزار در کنار سیستم جامع فروشگاهی آنلاین قرار دارد که شامل بخش های زیر نیز می باشد.

فروشگاه اینترنتی اختصاصی
وب سایت اختصاصی 
سیستم مدیریت مشتریان CRM تحت وب
نرم افزار حسابداری تحت وب و یکپارچه با فروشگاه اینترنتی
سیستم بازاریابی تک سطحی 
سیستم بازاریابی شبکه ای

به طور مثال اگر شما صاحب کسب و کار باشید که تصمیم دارید آن را به صورت تحت وب مدیریت کنید و در این کسب و کار انبارداری و حسابداری و سیستم ثبت سفارشات درگیر هستند لازم نیست که برای هر قسمت نرم افزار مشخصی را تهیه کنید ما با کسب تجارت مختلف در زمینه های  بازارایابی شبکه ای و یا فروشگاه های اینترنتی که بدون سیستم پرداخت پورسانت رفتار میکنند توانسته ایم به تحلیل دقیق و کافی در موضوع برسیم. کافی است با ما تماس بگیرید و در مورد کسب و کار آنلاین خود از مشاوران ما کمک بگیرید. در این سیستم امکان تعریف چندین کسب و کار یا شرکت وجود دارد . هر کسب و کار به صورت مستقل دارای کدینگ حساب مستقل و انبار مستقل به خود است . هدف اصلی مدیریت کسب و کار تفکیک حساب و کتاب و مدیریت بهتر و دقیق تر است . فروشگاه اینترنتی یک زیرسیستم از ماژول سیستم فروش است که با ماژول حسابداری بازرگانی نیز هماهنگ است . خرید های قطعی شده در سایت در قالب اسناد خودکار در سیستم حسابداری ثبت میشود و به صورت آنلاین در ترازنامه قابل دیدن است.

چگونه فروشگاه اینترنتی را به حسابداری و انبارداری تحت وب متصل کنیم ؟

برای اینکار ما راهکار ویژه ای داریم با این راهکار شما میتوانید از وب سرویسی که نرم افزار حسابداری تحت وب سپهر گستر ارائه میدهد استفاده کنید به طور مثال اگر فروشگاه شما با لاراول طراحی شده باشد میتوانید از پکیچ اتصال به وب سرویس حسابداری تحت وب سپهر گستر استفاده کنید ، کافی است مستندات و روش انجام این کار را از ما بخواهید ، کارشناسان ما شما را برای ایجاد اتصال هماهنگ بین حسابداری و انبارداری تحت وب راهنمایی میکنند. همچنین اگر فروشگاه شما با وردپرس باشد هم راهکارهایی در این زمینه وجود دارد

محمدمرداد 21، 1398

آیا این روش به آنقدر قابل اعتماد است که یک کسب و کار با خیال آسوده از آن استفاده کند ؟ و آیا در آینده همچنان که در محتوای هم ذکر شده واقعا رشد خواهد کرد ؟
وحید الوندیمرداد 21، 1398

امروزه دنیای وب مانند گذشته نیست و بحث مولتی پلت فرم به موضوعی بسیار جدی تبدیل شده . نرم افزارهای حسابداری هم از این موضوع مستثنی نیستند . شرکت سپهرگستر هم به عنوان یک شرکت تولید کننده نرم افزار حتما این موضوع را با جدید درآینده ادامه خواهد داد
آرمین گودرزیدی 22، 1398

با سلام بنده فروشنده دیجی کالا هستم، آیا راهکاری و یا نرم افزاری برای استفاده بنده دارید که انلاین بوده و موجودی و فروش را از پنل من در دیجی کالا خوانده و اعمال کند؟
مدیر سایتدی 22، 1398

سلام آقای گودرزی وقت بخیر . جهت اتصال دو وب سایت لازم است که سایت مبدا که همان دیجیکالا است این سرویس را برای مشتریان خود فراهم کند . در صورتی که این اجازه یا دسترسی وجود داشته باشد مشکلی از نظر توسعه وب سایت شما وجود نخواهد بود

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 7 تکنیک برتر طراحی فروشگاه اینترنتی در سال 2020
7 تکنیک برتر طراحی فروشگاه اینترنتی در سال 2020

وقتی از یک کسب و کار آنلاین حرف می زنیم,طراحی وب سایت یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که باید به نحو ...

 حسابداری تحت مک
حسابداری تحت مک

حسابداری در کامپیوترههای مک با محدودیت های فراوان تری نسبت به ویندوز می باشد چرا که از گذشته به دلیل ...

 مزیت حسابداری تحت وب در کنار فروشگاه اینترنتی
مزیت حسابداری تحت وب در کنار فروشگاه اینترنتی

مزیت حسابداری تحت وب در کنار فروشگاه اینترنتی این قابلیت را ایجاد میکند تا حسابدار درگیر ایجاد اسناد ...

 طراحی سایت بازاریابی شبکه متصل به حسابداری
طراحی سایت بازاریابی شبکه متصل به حسابداری

طراحی سایت بازاریابی شبکه متصل به حسابداری خدمتی جدید از شرکت وبینه برای صاحبان کسب و کارهای بازاریا ...

 طراحی سایت با حسابداری تحت وب و فروشگاه اینترنتی
طراحی سایت با حسابداری تحت وب و فروشگاه اینترنتی

طراحی وب سایت به همراه نرم افزار حسابداری تحت وب و فروشگاه اینترنتی و سیستم بازاریابی شبکه ای در یک ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید