فروشگاه ساز اختصاصی

چرا باید از فروشگاه ساز اختصاصی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی استفاده کرد؟

 استفاده از تکنولوژی های متن باز در توسعه و برنامه نویسی کمک بسزایی در سرعت بخشیدن به کارها و عدم توجه  برای یادگیری موارد و آموزش های جدید دارد. به طور مثال هنگامی که قرار است یک فروشگاه ساز خوب را مثال بزنیم . سوال مشتری اینگونه پرسیده میشود که بهترین فروشگاه ساز کدام است ؟ به نظر ما فروشگاه ساز مجنتو قابلیت های خوبی دارد البته استفاده از آنها به طور کامل رایگان نیست، بلکه شما نسخه ای محدود و رایگان را به منظور تهیه نسخه تجاری در آینده را از مجنتو دریافت می کنید. حالا اگر نگاهی به سایر فروشگاه های برتر دنیا بزنیم شاهد آن هستیم که معمولا نرم افزار آن را خودشان نوشته اند ... یعنی دلیلی برای استفاده و یا محدود شدن توسط یک نرم افزار ندارند ، لذا اگر قصد دارید جا پای دیجی کالا یا آمازون بگذارید کمی صبر کنید. قبل از انجام این تصمیم کمی در مورد چالش ها و مشکلاتی که برای تیم شما ممکن است رخ بدهد را بررسی کنید ، در این تیم باید دانش کاملا به روز باشد ، باید همواره روش های مختلفی را برای نوشتن هسته نرم افزار فروشگاه امتحان کرد ، شاید حتی بعد از مدتی طولانی متوجه شوید ساختاری شما قابل قبول و رضایت بخش نیست باید فکری برای تیم توسعه دهنده بکنید یا اینکه پروژه را از ابتدا آغاز نمایید.

فروشگاه ساز اخصاصی

خوشبختانه با روی کار آمدن نماد اعتماد الکترونیکی امروزه بیش از 700 هزار فروشگاه اینترنتی مجاز در ایران در حال فعالیت است که در آینده به تعداد آنها حداقل تا 2 برابر افزوده خواهد شد ، اکثر  این فروشگاه ها از یکسری ساز و کارها و چارچوب های خاصی استفاده می کنند ، وجود فروشگاه ساز هایی مانند مجنتو یا ووکامرس مسیر را برای راه اندازی یک فروشگاه هموار کرده است اما به جرئت میتوان گفت که این همه داستان نیست.

اگر در سناریو کسب و کار اینترنتی خود ایده ها و راه حل هایی را مد نظر دارید که میخواهید در کنار فروشگاه مجازی شما به صورت یکپارچه اجرا شود ، مسلما پاسخ های منفی از بسیاری از توسعه دهندگان خواهید شنید.شفاف است که آنها دید عمیقی به هسته و ساختار نرم افزار اصلی ندارند که به راحتی هر ایده و مازولیرا برای  فروشگاه شما اضافه کنند ،شرکت وبینه طی تصمیمی که در تولید نرم افزارهای تحت وب گرفت توانست تعدادی نرم افزار پرکاربرد را بومی سازی کند البته که در این راه مشقت های زیادی برای انتخاب برترین تکنولوژی و یا بهترین فریم ورک ها کشیده شده است.

 فروشگاه ساز اختصاصی بر روی پیچیده ترین روش فروش شبکه ای در دنیا که به بازاریابی شبکه ای معروف است نصب شده است و هزاران نیروی فروش و خریدار فعال روزانه از این فروشگاه ها خرید می کنند . یک نسخه از همین نرم افزار اختصاصی که در سایت های بازاریابی شبکه ای استفاده میشود با داشتن شرایط کامل و قابل قبول ارائه بازار شده است ، شما با انتخاب این محصول میتوانید با خیال آسوده از ویژگی ها و امکانات آن در آینده و حال بهره مند شوید، ما در این بومی سازی محدودیت ها و هزینه های تهیه فروشگاه ساز هایی مانند مجنتو را از بین برده ایم و در حال افزودن بخش های متنوع تر جذاب تر به این فروشگاه ساز اختصاصی هستیم.

 اگر تصمیم دارید که نرم افزار حسابداری تحت وب را در کنار مدیریت فروش داشته باشید یا گزارش های دقیق مالی از فروشگاه و صندوق داشته باشید میتوانید نرم افزار حسابداری تحت وب را در کنار فروشگاه اختصاصی داشته باشید.

هدف ما از تولید این نرم افزار هسته اصلی آن بوده است چرا که پوسته هایی که طراحان میتوانند برای آن طراحی کند محدودیتی ندارد و از همه زبان ها و فریم ورک های سمت کاربر پشتیبانی می کند.

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

ایجاد فروشگاه اینترنتی لوازم پزشکی یک سرمایه گذاری مطمئن است.انتخاب تیم و زبان برنامه نویسی از چالش ...

 طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی یا پرستاشاپ
طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی یا پرستاشاپ

برای داشتن یک کسب و کار پایدار و موفق در فضای مجازی بهتر است سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی را ...

 اهمیت نرم افزار فروشگاه اختصاصی
اهمیت نرم افزار فروشگاه اختصاصی

چرا با وجود بودن انواع فروشگاه سازهای مختلف رایگان اما حرفه ای ها ترجیح میدهند تا فروشگاه اینترنتی خ ...

 طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی
طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی روشی پایدار و مطمئن بدون استفاده از اسکریپت های فروشگاه ساز رایگان را ...

 سایت ساز اختصاصی وبینه
سایت ساز اختصاصی وبینه

سایت ساز اختصاصی یا CMS اختصاصی کاملا برنامه نویسی شده سریع ، امن و قدرتمند

 فروش محصولات به صورت اینترنتی باید ها و نباید ها
فروش محصولات به صورت اینترنتی باید ها و نباید ها

فروش محصولات به صورت اینترنتی باید ها و نباید ها و چرا باید از فروشگاه ساز برنامه نویسی شده ایرانی ب ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید