فروشگاه ساز اختصاصی

در اکثر مواقع افراد در مواجهه با عباراتی مانند "طراحی سفارشی" یا "طراحی وب سایت سفارشی"، بدون آنکه درک صحیح و درستی از معنی آن داشته باشند، از آن استفاده می کنند. ما همه روزه با شرکت هایی مواجه هستیم که برای سایت سفارشی خود به ما مراجعه می کنند در حالی که سایت آنها پر از مشکلات و نقض سفارشی سازی است.
در حقیقت این ها وب سایت های ساده وردپرس هستند که به لطف اعمال رنگ ها و الصاق تصاویر پر زرق و برق به آنها، با قیمت زیادی فروخته شده اند. بگذارید رک و راست بگوییم، این ها به هیچ وجه طراحی سفارشی نیستند و در واقع به سختی می توانند یک توسعه وب سایت محسوب شوند.
ما برآنیم تا به شما کمک کنیم و می خواهیم به توسعه دهندگانی که در نهایت ممکن است با آنها کار کنید مشورت دهیم. در این مقاله، امیدواریم که بتوانیم اصول مبنایی طراحی سفارشی وب سایت را کاملا برایتان روشن کنیم تا شما و توسعه دهنده وب سایتتان به یک زبان مشترک برسید و برای رسیدن به یک هدف نهایی تلاش کنید. با داشتن تخصص در طراحی سایت سفارشی آن هم با هزینه ای مقرون به صرفه، شما از رقبای خود برجسته تر خواهید شد.

طراحی-اختصاصی

مزایای اصلی طراحی سفارشی چیست؟

امروزه طراحی وب سایت دیگر پیچیدگی های گذشته را ندارد و به ساده ترین شکل خود رسیده است، این طرح که با درایت، ماهیت، علایق و اهداف شرکت شما همسو شده است به یک حالت فریبنده بصری در می آید تا بتواند در انواع متفاوت فروش قابل نمایش باشد. هنگامی که این طراحی با وب سایت کسب و کار شما ترکیب می شود، بازتابی مستقیم از تمام کسب و کار ارائه خواهد داد. حتی در مواردی مانند موقعیت مکانی یک شرکت در شهری مانند تهران یا تبریز، می توان قابلیت تجارت الکترونیکی آن را در طراحی گنجانید. وقتی بازدید کنندگان در صفحه شما هستند دقیقا همان احساسی را دارند که می توانستند در مکان فروشگاه شما داشته باشند. طراحی وب حرفه ای امری هنری و علمی است که از ادغام این دو حاصل می شود. این فعالیتی نیست که کسی بتواند با خواندن چندین مقاله به صورت آنلاین و به صورت جهشی در آن به نتیجه برسد. جزئیات ظریفی وجود دارد که تنها شخص آموزش دیده قادر است در اختیار شما قرار دهد و می تواند به تجربه کاربری بهتر برای یک بازدید کننده کمک کند. نحوه قرار دادن دکمه ها، تصاویر، آیکون ها، فیلم ها و دیگر المان ها به هیچ وجه تصادفی نیست. و طراحان می بایست قبل از شروع بکار خود روند کسب و کار، مخاطبان هدف و مشاغل فردی را با دقت بررسی کنند. اگر صبح با فردی در مورد طراحی وب سایت سفارشی صحبت کردید و او تا عصر همان روز پروژه را برای شما آماده کرده باشد، به احتمال زیاد وب سایت شما آن طور که باید سفارشی سازی نشده است.

طراحی وب با کیفیت به طور مداوم در حال دگرگونی است. به طور مثال لوگویی که 20 سال پیش برای کاربر جذاب بوده در دنیای امروز کاملا قدیمی به نظر می رسد. طراحی چشمگیر یک لوگو بار مسئولیت اولین برداشت کاربر از فعالیت شما را بر دوش خواهد کشید. به همین دلیل است که لوگوی شرکت ها هر چند سال یکبار باز طراحی می شود.
تنها فاکتوری که شما و کسب و کارتان نباید به آن فکر کنید این است که قدیمی به نظر برسید! طراحان با سابقه وب به طور متناوب در مورد حوزه کاری خود مطالعه می کنند و یافته های خود را در طراحی خود منعکس می کنند. وب سایت های الگو نمی توانند با مهم ترین ویژگی های کسب و کار شما مطابقت داشته باشند.

از نظر بهینه سازی موتورهای جستجو، گوگل قادر است که یک سایت منحصر به فرد را تشخیص داده و متعاقبا آن را به رتبه بالاتری از یک وب سایت الگو ارتقا دهد. گوگل به طور مداوم در تلاش است تا یک فضای جستجوی منصفانه و دقیق برای کاربران خود ایجاد کند تا آنها بهترین نتیجه را بگیرند. به همین دلیل اهمیت دارد که درک خوبی از نحوه کارکرد وب سایت و سئو یک سایت داشته باشیم. بیایید کمی دقیق تر شویم.

یکی از کارهایی که الگوریتم های Google هنگام تعیین رتبه وب سایت در لیست نتایج جستجو انجام می دهد، شناسایی تنوع یک سایت از حد معمول است. این واریانس از نظر جغرافیایی نیز حساس است. اگر شرکت شما یکی از شرکت های مشابه در تهران یا شهرهای دیگر باشد، منحصر به فرد بودن صفحه شما بسیار مهم تر خواهد بود. هم کد و هم طرح را در نظر می گیرد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که یک وب سایت سفارشی بیشتر از یک الگو برای ربات های Google متمایز خواهد بود.

طراحی-واکنشگرا

یک وب سایت سفارشی قابلیت اجرایی بالایی دارد. به عبارت دیگر، با تمام دستگاه هایی که مخاطب هدف شما از آن استفاده می کند سازگار است.

وجه تمایز طراحی سفارشی با دیگر نمونه ها در چیست؟

اگر می دانید به دنبال چه چیزی هستید، یک وب سایت سفارشی از یک الگوی آماده یا تمپلیت برای شما به صرفه تر است. بعد از طراحی سفارشی، شما سایتی خواهید داشت که ویژگی های زیر را دارا است:
• طرح از ابتدا کشیده شده است.
• از هیچ الگو یا نسخه قبلی در ایجاد طرح استفاده نشده است.
• سایت با هیچ یک از سایت های دیگر قابل مقایسه نیست.

exclusive-design

طراحی و پیاده سازی هر آنچه نیاز دارید با سایت سفارشی

آیا برای تجارت خود به وب سایت جدیدی نیاز دارید؟ اگر جواب شما مثبت است، فاکتورهایی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود و البته گزینه های زیادی نیز برای انتخاب کردن. یکی از آنها این است که آیا می خواهید به دنبال طراحی وب سفارشی باشید یا یک الگوی وب سایت؟ بزرگ ترین مزیت بدست آوردن یک طراحی وب سفارشی این است که وب سایت شما را در بین سایر نمونه ها متمایز می کند و به شما قابلیت یک رقابت برتر نسبت به رقبا را می دهد، که امروزه در فضای اشباع شده وب سایت ها بسیار مهم است. وب سایت های سفارشی نسبت به الگوهای وب سایت، موتور جستجوگرانه تری هستند، بنابراین تمایل دارند در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشند.

یک وب سایت سفارشی نه تنها با نیازهای کسب و کار شما به روشی بهتر سازگار می شود، بلکه به شما فرصتی می دهد تا برند تجاری شرکت خود را در آن بگنجانید. یک عامل مقیاس پذیری برای وب سایت های سفارشی وجود دارد و آنها همراه با رشد کسب و کار شما رشد می کنند. علاوه بر این، مزایای دیگر یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) باعث می شود که تجارت وب سایت از هر نقطه دیگر به راحتی قابل به روزرسانی باشد.

هر شغلی نیازهای متفاوتی دارد. اگر می خواهید وب سایتی مقیاس پذیر، موتور جستجوگر و منحصر به فرد داشته باشید، طراحی وب سفارشی گزینه ایده آلی است. دیگر مزیت CMS این است که در به روز نگه داشتن وب سایت و نگهداری از وب شما صرفه جویی می کند. اگرچه ممکن است زمان زیادی ببرد و هزینه بیشتری برای شما داشته باشد، اما شما با توجه به نیاز کسب و کار خود وب سایتی دریافت خواهید کرد که تجربه کاربری استثنایی را به بازدید کنندگان وب سایتتان ارائه خواهد داد.

مزایای استفاده از لاراول در سایت های سفارشی

واقعیت این است که لاراول به این دلیل که از فریمورک های PHP است از جامعه استفاده کنندگان بیشتر و پشتیبانی بهتری برخوردار است، محدودیت دسترسی برای برنامه نویسان ندارد و دائما در حال تکامل بهسازی است؛ بنابراین در حال حاضر یکی از بهترین فریمورک های توسعه PHP برای وب سایت ها، به ویژه سایت های فروشگاهی است.

در مقایسه با دیگر فریم ورک های موجود مانند Yii و Codelgniter و سایر موارد مشابه، لاراول به دلیل داشتن مدل دسترسی به داده های مبتنی بر ORM، سبک کدگذاری شسته و رفته، معماری MVC و آماده استفاده بودن از ویژگی های راه حل فروشگاهی، توسط تعداد زیادی از توسعه دهندگان ترجیح داده می شود. لاراول یک پلتفرم منبع باز مطمئن است که مزایای جانبی استثنایی را برایتان فراهم می کند که به توسعه دهندگان اجازه می دهد وب سایت ها و پورتال های امن را خیلی سریع ایجاد کنند. بهترین قسمت در مورد فریم ورک لاراول این است که به شما امکان می دهد تمامی وب سایت را از ابتدا توسعه دهید که این فرصتی عالی را برای بازتعریف دامنه سایت فروشگاهی در اختیار شما قرار می دهد‌.

چه چیز دیگری باید در مورد طراحی سفارشی بدانید؟

گرچه وسوسه انگیز به نظر می رسد اما نباید یک تیم جدید یا بی تجربه را استخدام کنید تا پروژه وب سایت سفارشی شما را انجام دهند، به خصوص اگر به دنبال ایجاد یک وب سایت فروشگاهی هستید. شاید به نظر می رسد که ساخت و طراحی های آنها خوب باشد، یا قیمت خوبی را ارائه می دهند، اما در نهایت شما با یک سایت ضعیف با عملکردی محدود یا در بهترین حالت متوسط روبرو خواهید شد. نیازی به گفتن نیست که زمان مورد انتظار بسیار بیشتر از آنچه که اکثر افراد تصور دارند خواهد بود. بهترین وب سایت های سفارشی توسط توسعه دهندگان باتجربه ارائه می شود. به عنوان مثال، ما در وبینه می توانیم در مدت زمان معقول و منطقی یک وب سایت کاملا مجهز و سفارشی ایجاد کنیم که نتایجی رضایت بخش را در پی داشته باشد.

در اینجا علاوه بر کیفیت سایت و زمان تحویل، موارد بیشتری وجود دارد که باید در نظر بگیرید. ماهیت فرآیند توسعه مستلزم وجود یک رابطه کاری بین مشتری و توسعه دهنده است. این وظیفه شرکت طراحی وب است که نه تنها وب سایت رویاهای شما را بسازد، بلکه شما را در هر مرحله راهنمایی کند. شرکت های باتجربه توسعه وب باید بتوانند در طول این روند شما را همراهی کنند. ایرادی ندارد اگر در طی مراحل مختلف طراحی احساس سردرگمی کردید یا دچار تردید شدید، اما اگر شرکت طراحی وب نتواند شرایط را برای شما روشن کند، یک زنگ خطر برای شما خواهد بود. باید بدانید که در حال سرمایه گذاری هستید. با داشتن نگاهی کوتاه مدت به آینده شرکت خود، می توانید دریابید که ارزش سایتتان برای شما چه میزان است و در نتیجه هزینه آن برای شما منطقی تر خواهد بود.

طراحی-سایت-سفارشی

درست همانند خرید یک لباس‌. تصور کنید کت و شلواری می خرید که مجبور هستید 3 تا 5 سال دیگر آن را بپوشید. ممکن است در عکس ها زیبا و جذاب به نظر برسد و یا قیمت کاملا خوبی داشته باشد. شما باید به طراحی سفارشی به عنوان یک لباس کاملا متناسب فکر کنید. فراموش نکنید وب سایت شما بهترین ویژگی های کسب و کار شما را منعکس می کند.

چرا باید از فروشگاه ساز اختصاصی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی استفاده کرد؟

 استفاده از تکنولوژی های متن باز در توسعه و برنامه نویسی کمک بسزایی در سرعت بخشیدن به کارها و عدم نیاز به یادگیری موارد و آموزش های جدید دارد. به طور مثال هنگامی که قرار است یک فروشگاه ساز خوب را مثال بزنیم، سوال مشتری اینگونه پرسیده می شود که بهترین فروشگاه ساز کدام است؟ به نظر ما فروشگاه ساز مجنتو قابلیت های خوبی دارد البته استفاده از آنها به طور کامل رایگان نیست، بلکه شما نسخه ای محدود و رایگان را به منظور تهیه نسخه تجاری در آینده از مجنتو دریافت می کنید. حالا اگر نگاهی به سایر فروشگاه های برتر دنیا بیندازیم شاهد آن هستیم که معمولا نرم افزار وب سایت فروشگاه را خودشان نوشته اند... یعنی دلیلی برای استفاده و یا محدود شدن توسط یک نرم افزار ندارند. لذا اگر قصد دارید پا جای پای دیجی کالا یا آمازون بگذارید کمی صبر کنید. قبل از انجام این تصمیم کمی چالش ها و مشکلاتی که برای تیم شما ممکن است رخ بدهد را بررسی کنید. در این تیم باید دانش کاملا به روز باشد، باید همواره روش های مختلفی را برای نوشتن هسته نرم افزار فروشگاه امتحان کرد، شاید حتی بعد از مدتی طولانی متوجه شوید ساختار شما قابل قبول و رضایت بخش نیست و باید فکری برای تیم توسعه دهنده بکنید یا اینکه پروژه را از ابتدا آغاز نمایید.

فروشگاه ساز اخصاصی

خوشبختانه با روی کار آمدن نماد اعتماد الکترونیکی امروزه بیش از 700 هزار فروشگاه اینترنتی مجاز در ایران در حال فعالیت است که در آینده به تعداد آنها حداقل تا 2 برابر افزوده خواهد شد. اکثر  این فروشگاه ها از یکسری ساز و کارها و چارچوب های خاصی استفاده می کنند. وجود فروشگاه سازهایی مانند مجنتو یا ووکامرس مسیر را برای راه اندازی یک فروشگاه هموار کرده است اما به جرات میتوان گفت که این همه ی داستان نیست.

اگر در سناریو کسب و کار اینترنتی خود ایده ها و راه حل هایی را مد نظر دارید که می خواهید در کنار فروشگاه مجازی شما به صورت یکپارچه اجرا شود، مسلما پاسخ های منفی از بسیاری از توسعه دهندگان خواهید شنید. شفاف است که آنها دید عمیقی به هسته و ساختار نرم افزار اصلی همچون ووکامرس یا مجنتو ندارند که به راحتی هر ایده و ماژولی را برای  فروشگاه شما اضافه کنند؛چرا که آنها سازنده و خالق آن نیستند. شرکت وبینه طی تصمیمی که در تولید نرم افزارهای تحت وب گرفت توانست تعدادی نرم افزار پرکاربرد را بومی سازی کند؛ البته که در این راه مشقت های زیادی برای انتخاب برترین تکنولوژی و یا بهترین فریم ورک ها کشیده شده است.

 فروشگاه ساز اختصاصی بر روی پیچیده ترین روش فروش شبکه ای در دنیا که به بازاریابی شبکه ای معروف است نصب شده است و هزاران نیروی فروش و خریدار فعال روزانه از این فروشگاه ها خرید می کنند. یک نسخه از همین نرم افزار اختصاصی که در سایت های بازاریابی شبکه ای استفاده می شود با داشتن شرایط کامل و قابل قبول ارائه بازار شده است. شما با انتخاب این محصول می توانید با خیال آسوده از ویژگی ها و امکانات آن در حال و آینده بهره مند شوید. ما در این بومی سازی محدودیت ها و هزینه های تهیه فروشگاه ساز هایی مانند مجنتو را از بین برده ایم و در حال افزودن بخش های کاربردی تر، متنوع تر و جذاب تر به این فروشگاه ساز اختصاصی هستیم.

 اگر تصمیم دارید که نرم افزار حسابداری تحت وب را در کنار مدیریت فروش داشته باشید یا گزارش های دقیق مالی از فروشگاه و صندوق داشته باشید می توانید نرم افزار حسابداری تحت وب را در کنار فروشگاه اختصاصی داشته باشید.

هدف ما از تولید این نرم افزار هسته اصلی آن بوده است چرا که پوسته هایی که طراحان می توانند برای آن طراحی کند محدودیتی ندارد و از همه زبان ها و فریم ورک های سمت کاربر پشتیبانی می کند.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

ایجاد فروشگاه اینترنتی لوازم پزشکی یک سرمایه گذاری مطمئن است.انتخاب تیم و زبان برنامه نویسی از چالش ...

 بهترین سایت ساز
بهترین سایت ساز

چرا سایت ساز وبینه از نظر کیفیت بهترین cms اختصاصی ایران است و چرا باید برای وب سایت جدید خود از این ...

 اهمیت نرم افزار فروشگاه اختصاصی
اهمیت نرم افزار فروشگاه اختصاصی

چرا با وجود بودن انواع فروشگاه سازهای مختلف رایگان اما حرفه ای ها ترجیح میدهند تا فروشگاه اینترنتی خ ...

 طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی
طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی روشی پایدار و مطمئن بدون استفاده از اسکریپت های فروشگاه ساز رایگان را ...

 سایت ساز اختصاصی وبینه
سایت ساز اختصاصی وبینه

سایت ساز اختصاصی یا CMS اختصاصی کاملا برنامه نویسی شده سریع ، امن و قدرتمند

 فروش محصولات به صورت اینترنتی باید ها و نباید ها
فروش محصولات به صورت اینترنتی باید ها و نباید ها

فروش محصولات به صورت اینترنتی باید ها و نباید ها و چرا باید از فروشگاه ساز برنامه نویسی شده ایرانی ب ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید