مزیت حسابداری تحت وب در کنار فروشگاه اینترنتی

کوتاه کردن زمان و رسیدن سریعتر به هدف در همه امور اهمیت ویژه دارد ! رسیدن سریع به ثروت یا رسیدن به رتبه های بالا در موتورهای جستجو و یا حذف کارهای تکراری در حسابرسی ها نوعی سرعت بخشیدن به کارهای حسابداری است که به مدد تحت وب و معماری یکپارچه کاملا حل میشود .
فروشگاه های اینترنتی که در حال حاضر به وفور در دسترس هستند هیچ کدام پایه مالی و اصول حسابداری را به صورت پیش فرض ندارند چرا که هسته اکثر فروشگاه ها سازهای رایج بازار به صورت متن باز در خارج از کشور طراحی و تولید شده و توسعه پیدا میکنند . اهمیت طراحی اختصاصی فروشگاه در این است که میتوان حسابداری و انبارداری تحت وب را در کنار فروشگاه با هم داشت ! در فروشگاه اینترنتی که قرار است اصول مالی و انبارداری در آن رعایت شود لازم است که فرایندهای ورود و خروج کالا از انبار یا تغییر موجودی و لیست های قیمت بر اساس مانیزم خاصی پیاده سازی و اجرا شود . بخش های متنوع مدیریتی شامل ماژول های حسابداری تحت وب و انبارداری تحت وب میشود که با لایه کسب و کار در بخش مدیریتی هماهنگ شده اند در لایه کسب و کار که در سطح مدیریتی در دسترس قرار دارد این اجازه را میدهد تا قیمت گذاری و ایجاد لیست های قیمت متنوع نسبت به گروهای کاربری مختلف را تعریف کرد . همچنین ویژگی هایی که نرم افزارهای حسابداری ویندوزی دارند را داراست یعنی حسابدار شما میتواند عملیات خرید و فروش یا برگشت از خرید یا برگشت از فروش را به صورت مستقل به اجرا دربیاورد . 
ایجاد انواع گزارشات مالی به صورت لحظه ای از فروش و خرید کالا یا خدمات خدمت دیگری است که حسابداری تحت وب به همراه فروشگاه اینترنتی ارائه میکند . اگر شما مدیر شرکتی باشید که کلیه کارهای آنها بر اساس یک سیستم متمرکز انجام شود حتی بدون حضور در دفتر کار یا دسترسی به سیستم مستقر در دفتر کار میتوانید مدیریت کاملی بر کارها و گزارشات داشته باشید.
 


    Mansoori
    راه حل خوبی است برای سایت هایی که فروشگاهی که میخواهند کل سیستم مالی به صورت یکپارچه و تحت وب اجرا شود .
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود