مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی

مشاوران ما در شرکت وبینه آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستند دریافت مشاوره و راهنمایی در مورد به نتیجه رسیدن وب سایت های فروش کالا نیازمند دریافت راهنمایی و نقشه راه صحیح است چرا که دریافت مشاوره زمان شما را برای رسیدن به هدف بسیار کاهش میدهد و در نهایت امکان موفق شدن شما را چند برابر میکند. با استفاده از این خدمت مشاوره، می توانید یک طراحی منحصر به فرد و کاربردی برای فروشگاه خود ایجاد کنید. مشاوران ما با شما همکاری می کنند تا ایده ها و نیازهای شما را درک کنند و بهترین راه حل ها را برای طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی شما پیشنهاد دهند.

مشاوره

راه اندازی فروشگاه آنلاین دیگر سخت نیست چرا که نرم افزارهای بسیار خوبی برای ساخت فروشگاه ها ایجاد شده اند که در کمتر از چند ساعت فروشگاه شما آماده میشود اما برای رسیدن به هدف فروشگاه اینترنتی چکار باید کرد و از کجا شروع کرد ؟

شاید جمله معروف اگه راهی پیدا نکنی که حتی توی خوابت هم درآمد داشته باشی (وارن باف)

برای اینکه به فروش خوبی برسید و همان آرزوی کسب درآمد در خواب برای شما محقق شود چه باید کرد ؟ داشتن یک فروشگاه اینترنتی پر فروش میتواند این جمله را محقق کند که واقعا در هنگام خواب هم درآمد داشته باشی. برای این امر داشتن یک استراتژی و مهارت خوب در فروش اینترنتی بسیار مهم و ضروری است . استراتژی ها همان روش هایی هستند که در دراز مدت و کوتاه مدت نتیجه آنها را در کسب و کار خود مشاهده میکنید وبدون داشتن استراتژی کار به جایی پیش نخواهد رفت. هدف صاحبان فروشگاه های اینترنتی فروش بالا محصولاتشان است که این امر با رفتن راه صحیح و اصولی ۱۰۰ درصد محقق میگردد.

سوالاتی که در ابتدای راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای بسیاری از افراد وجود دارد !

- چه کسی میتواند برای من فروشگاه اینترنتی طراحی کند؟

- دامنه و آدرس اینترنتی چیست و چگونه خریداری میشود و مالکیت آن چگونه است ؟

- هاست و سرور چیست و چرا باید خریداری شود و چگونه تمدید میشود ؟

- هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی چقدر است ؟

- برای رسیدن به صفحه اول گوگل چکار باید کرد؟

- بازدیدکننده سایت را چطور باید افزایش دهم؟

- دیجیتال مارکتینگ چیست و چه ارتباطی با فروشگاه اینترنتی دارد؟

- و دهها سوالی که ممکن است در ذهن شما ایجاد شوند...

شاید در ابتدا جمع کردن همه این مشکلات و سوالات سخت باشد و یا حتی فروش اینترنتی بسیار کار سختی به نظر برسید اما اینطور نیست اتفاقا فروش آنلاین یکی از ساده ترین و جذاب ترین تجربه هایی است که میتواند مشتری شما هنگام خرید خود داشته باشند و شما هم با روند رو به رشد فروش آنلاین خود مواجه باشید، ولی باید به اصول جذب مشتری و راهنمایی مشتری برای خرید آنلاین کمک کنید .

نیازمندی های طراحی فروشگاه اینترنتی موفق

برای طراحی یک فروشگاه آنلاین موفق، باید به چند نیازمندی کلیدی توجه کنید. اولاً، سایت باید طراحی جذاب و کاربردی داشته باشد تا مشتریان به راحتی محصولات را پیدا کنند و خرید کنند.از قالب های آماده وردپرسی و سایر سایت سازها استفاده نکنید. همچنین، سایت باید از نظر فنی قوی باشد و قابلیت پشتیبانی از تعداد بالایی از کاربران را داشته باشد. در نهایت، نیاز است که امکانات مهمی مانند سیستم پرداخت آنلاین و مدیریت سفارشات نیز در فروشگاه موجود باشند. برای شروع فقط با طراحی و برنامه نویسی قالب اختصاصی استارت بزنید.

فروشگاه آنلاین موفق

 

استراتژی در کل مسیر موفقیت شما باید همراه شما باشد.

نقشه راه چیزی است که باید به خوبی ترسیم شود والا همه تلاش ها و برنامه ریزی های چندین و چند ساله را هم به باد می رود. نقشه راه یعنی اینکه چه محصولی دارم و بازار به چه میزان میتواند از خدمات و محصولات من استفاده کند. و برای رسیدن به هدفم تا چند درصد از کل مارکت را باید بگیرم. برای این کار باید با یک متخصص خبره گفتگو کنید و متناسب با محصولات و خدمات شما نسخه پیچی کند.


- مشتری جذب کنید و بازدید کنندگان سایت خود را به مشتری تبدیل کنید. روش های متعددی دارید که این کار را انجام دهید مانند تبلیغات یا SEO سایت این کار هم یک استراتژی است که باید پیوسته انجام شود تا نتیجه خوبی دریافت کنید.
- جلب اطمینان سازی برای مشتری  و مشتری ها را وفادار کنید. با ارایه کیفیت خوب و پاسخگویی به مشتریان شما تا حد زیادی آنها رضایت خود را خواهند گرفت و این گوی طلایی است که در دست همه رقبای شما قرار ندارد.

نیازمندی های طراحی فروشگاه اینترنتی

- از عکس های محصول با کیفیت بالا در صفحه اصلی خود استفاده کنید تا توجه مصرف کنندگان را جلب کنید و به آنها کمک کنید ارزش پیشنهادی اصلی شما را درک کنند. سعی کنید خودتان عکاسی کنید و آنها را توسط یک طراح ادیت کنید. و از تصاویر تکراری اینترنتی استفاده نکنید . این کار میتواند نظر خریدار و جلب توجه آن برای اینکه عینا همین محصول را خریداری میکند افزایش دهد و فروش شما بیشتر خواهد شد.

- وب سایت خود را به صورت واکنش گرا resposive تلفن همراه نگه دارید، زیرا تعداد زیادی از کاربران سایت شما را در تلفن های خود پیمایش می کنند . بیش از 70 درصد از کاربران امروزه از موبایل استفاده میکنند رعایت اصول طراحی موبایل پسند امروزه به یک امر جدایی ناپذیر در طراحی سایت ها مبدل شده است و عدم رعایت آن میتواند فروش اینترنتی شما را کاهش دهد. سایت هایی که در وبینه طراحی میشود همگی موبایل پسند و Responsive هستند .

- استخدام یک مشاور یا آژانس تجارت الکترونیک را در نظر بگیرید تا به شما کمک کند یک تیم توسعه وب تجارت الکترونیک برای مدیریت توسعه وب سایت تجارت الکترونیک و راه حل های تجارت الکترونیک سفارشی پیدا کنید. وجود مشاوری خبره در کنار شما میتواند جلو اشتباهات مهلک را شما در ابتدای کار را بگیرد اشتباهاتی که خسارت های زیادی را به همراه خواهد داشت . مخصوصا در حوزه دیجیتال مارکتنیگ و مبحث SEO فروشگاه

- بر ایجاد یک طراحی فروشگاهی جذاب تمرکز کنید که مشتریان را به فروشگاه شما جذب کند و تجربه خرید یکپارچه را تسهیل کند، همان نکته کلیدی است که دره عمیقی بین دو کوه است که قالب های آماده را از قالب های اختصاصی را جدا میکند. ممکن است طراحی گرافیک و قالب اختصاصی برای شما پر هزینه باشد اما میتواند ارزشمند باشد و مشتری حس اطمینان بیشتری نسبت به قالبی که ممکن است صدها بار آن را در سایت های مختلف دیده باشد داشته باشد. توجه به اهمیت طراحی اختصاصی و رعایت اصول UI/UX بسیار مهم است.

همچنین، سایت باید از نظر فنی قوی باشد و قابلیت پشتیبانی از تعداد بالایی از کاربران را داشته باشد. در نهایت، نیاز است که امکانات مهمی مانند سیستم پرداخت آنلاین و مدیریت سفارشات نیز در فروشگاه موجود باشند.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید