مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی

مشاوران ما در وبینه آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستند دریافت مشاوره و راهنمایی در مورد به نتیجه رسیدن وب سایت های فروش کالا نیازمند دریافت راهنمایی و نقشه راه صحیح است چرا که دریافت مشاوره زمان شما را برای رسیدن به هدف بسیار کاهش میدهد و در نهایت امکان موفق شدن شما را چند برابر میکند.

مشاوره

راه اندازی فروشگاه آنلاین دیگر سخت نیست چرا که نرم افزارهای بسیار خوبی برای ساخت فروشگاه ها ایجاد شده اند که در کمتر از چند ساعت فروشگاه شما آماده میشود اما برای رسیدن به هدف فروشگاه اینترنتی چکار باید کرد و از کجا شروع کرد ؟

شاید جمله معروف اگه راهی پیدا نکنی که حتی توی خوابت هم درآمد داشته باشی (وارن باف)

برای اینکه به فروش خوبی برسید و همان آرزوی کسب درآمد در خواب برای شما محقق شود چه باید کرد ؟ فروشگاه اینترنتی میتواند این جمله را محقق کند که واقعا در هنگام خواب هم درآمد داشته باشی. برای این امر داشتن یک استراتژی و مهارت خوب در فروش اینترنتی بسیار مهم و ضروری است . استراتژی ها همان روش هایی هستند که در دراز مدت و کوتاه مدت نتیجه آنها را در کسب و کار خود مشاهده میکنید وبدون داشتن استراتژی کار به جایی پیش نخواهد رفت.

سوالاتی که در ابتدای ایده راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای بسیاری از افراد وجود دارد را به موارد زیر میتوان مطرح کرد.

- چه کسی میتواند برای من فروشگاه اینترنتی طراحی کند؟

- دامنه و آدرس اینترنتی چیست و چگونه خریداری میشود و مالکیت آن چگونه است ؟

- هاست و سرور چیست و چرا باید خریداری شود و چگونه تمدید میشود ؟

- هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی چقدر است ؟

- برای رسیدن به صفحه اول گوگل چکار باید کرد؟

- سرعت فروشگاه اینترنتی باید بالا باشد چطور باید فروشگاهی سریع داشته باشم؟

- بازدیدکننده سایت را چطور باید افزایش دهم؟

- چگونه فروش آنلاین را افزایش دهم ؟

- برای اینکه به یک برند فروشگاه اینترنتی تبدیل شویم چکار باید کنم ؟

- دیجیتال مارکتینگ چیست و چه ارتباطی با فروشگاه اینترنتی دارد؟

- و دهها سوالی که ممکن است در ذهن شما ایجاد شوند...

شاید در ابتدا جمع کردن همه این مشکلات و سوالات سخت باشد و یا حتی فروش اینترنتی بسیار کار سختی به نظر برسید اما اینطور نیست اتفاقا فروش آنلاین یکی از ساده ترین و جذاب ترین تجربه هایی است که میتواند مشتری شما هنگام خرید خود داشته باشند و شما هم با روند رو به رشد فروش مواجه باشید ولی باید به اصول جذب مشتری و راهنمایی مشتری برای خرید آنلاین کمک کنید . شما باید از نرم افزارهای مدیریت مشتریان و کمپین های تبلیغاتی به خوبی استفاده کنید به صورتی که همیشه مشتری با شما در ارتباط باشد همه اینها به استراتژی های فروش آنلاین شما نیز بستگی دارد.

برای ادامه مسیر همیشه 

- یک استراتژی خوب برای فروش آنلاین ایجاد کنید.
- مشتری جذب کنید و بازدید کنندگان سایت خود را به مشتری تبدیل کنید.
- از یک پلتفرم فروشگاه ساز استفاده کنید که خوشبختانه امروزه این کار به سادگی قابل انجام است
- جلب اطمینان سازی برای مشتری  و مشتری ها را وفادار کنید.

برای رسیدن به نتیجه مطلوب در راه اندازی فروشگاه اینترنتی رسیدن به پاسخ سوالات فوق مهم است و کارها را ساده میکند . ما در وبینه در روش خاصی که فروشگاه اینترنتی را طراحی میکنیم فرایند کاریمان را به سه مرحله تبدیل میکنیم.

مرحله اول: قبل از شروع پروژه و مرحله جمع آوری اطلاعات در خصوص نیازمندی های کسب و کار آنلاین مشتری

مرحله دوم: هنگام اجرا و تحویل فروشگاه اینترنتی به مشتری و نصب و روی سرور و کاملا آماده جهت بهره برداری

مرحله سوم: بعد از تحویل تازه کار شروع میشود و مشتری های ما خودشان را میان تعداد زیادی از رقبا می بینند و باید در خصوص دیجیتال مارکتینگ پشتیبانی شوند و روش های کاربری برای افزایش فروش و مدیریت مشتریان داشته باشند. که در ما آنها را برای رسیدن به این هدف همراهی خواهیم کرد.

رعایت اصول مهم و عواملی که موجب پیشرفت شما خواهد شد.

- از عکس های محصول با کیفیت بالا در صفحه اصلی خود استفاده کنید تا توجه مصرف کنندگان را جلب کنید و به آنها کمک کنید ارزش پیشنهادی اصلی شما را درک کنند. سعی کنید خودتان عکاسی کنید و آنها را توسط یک طراح ادیت کنید. و از تصاویر تکراری اینترنتی استفاده نکنید . این کار میتواند نظر خریدار و جلب توجه آن برای اینکه عینا همین محصول را خریداری میکند افزایش دهد و فروش شما بیشتر خواهد شد.

- وب سایت خود را به صورت واکنش گرا resposive تلفن همراه نگه دارید، زیرا تعداد زیادی از کاربران سایت شما را در تلفن های خود پیمایش می کنند . بیش از 70 درصد از کاربران امروزه از موبایل استفاده میکنند رعایت اصول طراحی موبایل پسند امروزه به یک امر جدایی ناپذیر در طراحی سایت ها مبدل شده است و عدم رعایت آن میتواند فروش اینترنتی شما را کاهش دهد. سایت هایی که در وبینه طراحی میشود همگی موبایل پسند و Responsive هستند .

- استخدام یک مشاور یا آژانس تجارت الکترونیک را در نظر بگیرید تا به شما کمک کند یک تیم توسعه وب تجارت الکترونیک برای مدیریت توسعه وب سایت تجارت الکترونیک و راه حل های تجارت الکترونیک سفارشی پیدا کنید. وجود مشاوری خبره در کنار شما میتواند جلو اشتباهات مهلک را شما در ابتدای کار را بگیرد اشتباهاتی که خسارت های زیادی را به همراه خواهد داشت . مخصوصا در حوزه دیجیتال مارکتنیگ و مبحث SEO فروشگاه

- بر ایجاد یک طراحی فروشگاهی جذاب تمرکز کنید که مشتریان را به فروشگاه شما جذب کند و تجربه خرید یکپارچه را تسهیل کند، همان نکته کلیدی است که دره عمیقی بین دو کوه است که قالب های آماده را از قالب های اختصاصی را جدا میکند. ممکن است طراحی گرافیک و قالب اختصاصی برای شما پر هزینه باشد اما میتواند ارزشمند باشد و مشتری حس اطمینان بیشتری نسبت به قالبی که ممکن است صدها بار آن را در سایت های مختلف دیده باشد داشته باشد. توجه به اهمیت طراحی اختصاصی و رعایت اصول UI/UX بسیار مهم است.

 

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید