نرم افزار بازاریابی و پخش مویرگی تحت اپلیکیشن موبایل

نرم افزار بازاریابی مویرگی بر پایه اپلیکیشن موبایل روشی جدید در بازاریابی طبقه بندی شده و دقیق بر پایه اپلیکیشن موبایل Android , IOS

نرم افزار بازاریابی و پخش

امروزه بازاریابی ها و روش های پخش به گونه ای دیگر انجام میشود. هر بازاریاب یا مسئول پخش شرکت موقعیت هایی مشخصی باید داشته باشد و در بازه های زمانی منظم به موقعیت مورد نظر مراجعه مجدد کند اما بعد از زیاد شدن کارها و نرسیدن به همه بعد از مدتی مشتری ها از سرویس دهی شما ناراضی میشوند.
اپلیکیشن  بازاریابی مویرگی اطلاعات دقیقی را از بازار هدف به شما میدهد در آینده کاری نزدیک شما با خیال راحت تری میتوانید در مورد فروش یا اطلاع رسانی خدمات یا محصولات اقدام کنید .روش کاری این اپلیکیشن تحت وب به شکل هوشمند است و موقعیت های ثبت شده را به سرور مرکزی ارسال میکند ، اطلاعات همه بازاریاب ها یا همه نماینده های پخش به سادگی در بخش مدیریت پرتال قابل ملاحضه و بررسی  است. این نرم افزار در قالب اپلیکیشن موبایل روی گوشی هر بازاریاب نصب میشود سپس با وارد کردن مشخصات هر هدف موقعیت جغرافیایی توسط GPS دریافت میشود و به همراه مشخصات و آدرس به سرور مرکزی ارسال میشود، موقعیت میتواند موارد اضافی به همراه داشته باشد به طور مثال میتوان مشخص کرد که دوره مراجعه بعدی کی باشد؟ ، یا هر هفته یا یک روز خاص و..
یکی از اصلی ترین قسمت ها مراجعه بعدی است که قبل از رسیدن به آن تاریخ در قالب اطلاع رسانی بازاریاب را متوجه مراجعه به فلان موقعیت می کند از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن یکپارچه بودن است و شبکه ای از بازاراب ها را تشکیل میدهد به طور خودکار هدف را به نزدیک ترین بازاریاب معرفی میکند و بعد از مراجعه با زدن تیک تایید برای آن بازاریاب ثبت میشود.

یک نمونه از عملکرد برنامه
به طور مثال شرکت شما 20 بازاریاب دارید که در سطح شهر تهران قرار است فعالیت کنند در ماه اول 5 بازاریاب در منطقه یک - 5 بازاریاب در منطقه سه  و 10 بازاریاب در منطقه پنج فعالیت میکنند و حاصل کار یک ماه جمعا 1800 هدف یا تارگت میشود.
 هر تارگت در یک بازه زمانی قرار است مراجعه بعدی داشته باشد مثلا 50 مورد هر 3 ماه یکبار 700 مورد هر ماه و... اگر در منطقه یک تنها 20 مورد در ماه مراجعه مجدد وجود باشد سیستم به مدیریت اعلام میکند از بازاریاب هایی که نزدیک منطقه یک هستند از نظر (محل زندکی یا منطقه پیشنهادی  ) به منطقه یک بروند و هدف های مورد نظر مراجعه کنند.
نرم افزار مسیر ها را نسبت به یک مسیر قابل دسترس مانند خیابان یا کوچه مرتب میکند و برای بازاریاب به منظور راهنمایی بیشتر نمایش میدهد ، با انتخاب هر هدف موقعیت روی Map نیز مشخص میشود.نسخه دیگر نسخه مشتری میباشد که میتواند به بازاریابی که از او صورت گرفته  امتیاز دهد ، سیستم  به طور خودکار تشخصی میدهد که کدام بازاریاب بوده است و در سیستم امتیاز دهی شخص افزوده میشود ، همچنین یک روز قبل از مراجعه به آن مسیر برای مشتری اعلام میشود که اگر تمایل به عدم مراجعه را دارید لغو را ارسال نمایید . سرور مرکزی هدف را از لیست فردا حذف میکند یا به تاریخی دیگر موکول می نماید .این اپلیکیشن بر پایه نسخه های اندروید , IOS , ویندوز فون ارائه میشود مورد دیگر سرور مرکزی میباشد که بر پایه لینوکس و ساختار ماژولار طراحی میشود تا از بالاترین کیفیت در سرعت و عملکرد بهره مند شود.

مشاوره


  آرش برقی
  دموی رایگان ندارید چرا
  وحید الوندی
  با سلام آقای برقی . میتونید تماس بگیرید شرکت تا دمو خدمتتون نمایش داده بشه
  صادق مظلوم
  سلام این اپ نیاز به کامپیوتر هم داره؟نمیشه مدیر هم با موبایلش همه چیو مدیریت کنه؟
  مدیر سایت
  سلام آقای صادق مظلوم : این اپ کاملا تحت وب است ، نرم افزارهای تحت وب در هیچ دستگاهی محدودیت ندارد . هم در موبایل کار میکند هم در رایانه های شخصی
  محمد
  سلام این برنامه را ازکجا باید دانلود کرد
  مدیر سایت
  این نرم افزار به صورت تحت وب واگذار میشود و قابل دانلود نیست
  مطالبی که به شما پیشنهاد میشود