نرم افزار بازاریابی و پخش مویرگی تحت اپلیکیشن موبایل

نرم افزار بازاریابی مویرگی بر پایه اپلیکیشن موبایل روشی جدید در بازاریابی طبقه بندی شده و دقیق بر پایه اپلیکیشن موبایل Android , IOS

نرم افزار بازاریابی و پخش

امروزه بازاریابی ها و روش های پخش به گونه ای دیگر انجام میشود. هر بازاریاب یا مسئول پخش شرکت موقعیت هایی مشخصی باید داشته باشد و در بازه های زمانی منظم به موقعیت مورد نظر مراجعه مجدد کند اما بعد از زیاد شدن کارها و نرسیدن به همه بعد از مدتی مشتری ها از سرویس دهی شما ناراضی میشوند.
اپلیکیشن  بازاریابی مویرگی اطلاعات دقیقی را از بازار هدف به شما میدهد در آینده کاری نزدیک شما با خیال راحت تری میتوانید در مورد فروش یا اطلاع رسانی خدمات یا محصولات اقدام کنید .روش کاری این اپلیکیشن تحت وب به شکل هوشمند است و موقعیت های ثبت شده را به سرور مرکزی ارسال میکند ، اطلاعات همه بازاریاب ها یا همه نماینده های پخش به سادگی در بخش مدیریت پرتال قابل ملاحضه و بررسی  است. این نرم افزار در قالب اپلیکیشن موبایل روی گوشی هر بازاریاب نصب میشود سپس با وارد کردن مشخصات هر هدف موقعیت جغرافیایی توسط GPS دریافت میشود و به همراه مشخصات و آدرس به سرور مرکزی ارسال میشود، موقعیت میتواند موارد اضافی به همراه داشته باشد به طور مثال میتوان مشخص کرد که دوره مراجعه بعدی کی باشد؟ ، یا هر هفته یا یک روز خاص و..
یکی از اصلی ترین قسمت ها مراجعه بعدی است که قبل از رسیدن به آن تاریخ در قالب اطلاع رسانی بازاریاب را متوجه مراجعه به فلان موقعیت می کند از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن یکپارچه بودن است و شبکه ای از بازاراب ها را تشکیل میدهد به طور خودکار هدف را به نزدیک ترین بازاریاب معرفی میکند و بعد از مراجعه با زدن تیک تایید برای آن بازاریاب ثبت میشود.

یک نمونه از عملکرد برنامه
به طور مثال شرکت شما 20 بازاریاب دارید که در سطح شهر تهران قرار است فعالیت کنند در ماه اول 5 بازاریاب در منطقه یک - 5 بازاریاب در منطقه سه  و 10 بازاریاب در منطقه پنج فعالیت میکنند و حاصل کار یک ماه جمعا 1800 هدف یا تارگت میشود.
 هر تارگت در یک بازه زمانی قرار است مراجعه بعدی داشته باشد مثلا 50 مورد هر 3 ماه یکبار 700 مورد هر ماه و... اگر در منطقه یک تنها 20 مورد در ماه مراجعه مجدد وجود باشد سیستم به مدیریت اعلام میکند از بازاریاب هایی که نزدیک منطقه یک هستند از نظر (محل زندکی یا منطقه پیشنهادی  ) به منطقه یک بروند و هدف های مورد نظر مراجعه کنند.
نرم افزار مسیر ها را نسبت به یک مسیر قابل دسترس مانند خیابان یا کوچه مرتب میکند و برای بازاریاب به منظور راهنمایی بیشتر نمایش میدهد ، با انتخاب هر هدف موقعیت روی Map نیز مشخص میشود.نسخه دیگر نسخه مشتری میباشد که میتواند به بازاریابی که از او صورت گرفته  امتیاز دهد ، سیستم  به طور خودکار تشخصی میدهد که کدام بازاریاب بوده است و در سیستم امتیاز دهی شخص افزوده میشود ، همچنین یک روز قبل از مراجعه به آن مسیر برای مشتری اعلام میشود که اگر تمایل به عدم مراجعه را دارید لغو را ارسال نمایید . سرور مرکزی هدف را از لیست فردا حذف میکند یا به تاریخی دیگر موکول می نماید .این اپلیکیشن بر پایه نسخه های اندروید , IOS , ویندوز فون ارائه میشود مورد دیگر سرور مرکزی میباشد که بر پایه لینوکس و ساختار ماژولار طراحی میشود تا از بالاترین کیفیت در سرعت و عملکرد بهره مند شود.

آرش برقیتیر 31، 1398

دموی رایگان ندارید چرا
وحید الوندیمرداد 01، 1398

با سلام آقای برقی . میتونید تماس بگیرید شرکت تا دمو خدمتتون نمایش داده بشه
صادق مظلومشهریور 15، 1398

سلام این اپ نیاز به کامپیوتر هم داره؟ نمیشه مدیر هم با موبایلش همه چیو مدیریت کنه؟
مدیر سایتشهریور 15، 1398

سلام آقای صادق مظلوم : این اپ کاملا تحت وب است ، نرم افزارهای تحت وب در هیچ دستگاهی محدودیت ندارد . هم در موبایل کار میکند هم در رایانه های شخصی
محمدآذر 18، 1398

سلام این برنامه را ازکجا باید دانلود کرد
مدیر سایتآذر 18، 1398

این نرم افزار به صورت تحت وب واگذار میشود و قابل دانلود نیست

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 نرم افزار فروش
نرم افزار فروش

نرم افزار فروش تحت وب سپهر گستر سرویس دیگری جهت مکانیزه کردن فرایند های خرید و فروش کالا و افزایش را ...

 تفاوت نرم افزار ابری با تحت وب چیست؟
تفاوت نرم افزار ابری با تحت وب چیست؟

تفاوت نرم افزارهای ابری با نرم افزار تحت وب چیست؟برای معرفی این دو نوع نرم افزار باید به نوع عملکرد ...

 نرم افزار بازاریابی اینترنتی
نرم افزار بازاریابی اینترنتی

طراحی نرم افزار بازاریابی اینترنتی یا تحت وب بر اساس اصول واکنش گرایی جهت اجرای صحیح در تبلت و موبای ...

 نرم افزار بازاریابی شبکه ای
نرم افزار بازاریابی شبکه ای

نرم افزار بازاریابی شبکه ای تحت وب MLM پیوند قابل استفاده در شبکه وسیع فروش چند سطحی و قدرتمند

 طراحی سایت با حسابداری تحت وب و فروشگاه اینترنتی
طراحی سایت با حسابداری تحت وب و فروشگاه اینترنتی

طراحی وب سایت به همراه نرم افزار حسابداری تحت وب و فروشگاه اینترنتی و سیستم بازاریابی شبکه ای در یک ...

 نرم افزار حسابداری تحت وب
نرم افزار حسابداری تحت وب

نرم افزار حسابداری تحت وب 24 ساعته آنلاین و بدون محدودیت دسترسی در زمان و مکان قابل اجرا روی موبایل ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید