نرم افزار بازاریابی و پخش مویرگی تحت اپلیکیشن موبایل

نرم افزار بازاریابی مویرگی بر پایه اپلیکیشن موبایل امکان ثبت سفارشات توسط بازاریاب و امکان ثبت سفارش توسط مشتری را در یک فضا مشترک در قالب وبسایت و اپلیکیشن به شما میدهد.

در ادامه مطلب با شرح این نرم افزار با ما همراه باشید/

 

نرم افزار بازاریابی و پخش

 

امروزه بازاریابی ها و روش های پخش به گونه ای دیگر انجام میشود . هر بازاریاب یا مسئول پخش شرکت موقعیت هایی مشخصی باید داشته باشد و در بازه های زمانی منظم به موقعیت مورد نظر مراجعه مجدد کند اما بعد از زیاد شدن کارها و نرسیدن به همه بعد از مدتی مشتری ها از سرویس دهی شما ناراضی میشوند ما با راهکار پخش مویرگی امکاناتی را به شما میدهیم که به خوبی بتوانید اطلاعات را پردازش و طبقه بندی شده دریافت و کنترل کنید . 

مثلا دیتاجمع آوری شده از طرف بازاریاب ها را بر اساس وضعیت های مختلف کنترل کنید با آنها صحبت کنید و سعی کنید آنها را به مشتریان همیشگی خود تبدیل کنید ! چه زمانی این اتفاق رخ میدهد وقتی که همه چیز سیستماتیک و یکپارچه شکل گرفته باشد.

اپلیکیشن بازاریابی مویرگی اطلاعات دقیقی را از بازار هدف به شما میدهد در آینده شما با زیسک کمتری میتوانید در مورد فروش یا تبلیغات گسترده اقدام جدی کنید .

روش کاری این اپلیکیشن تحت وب به شکل ساده و هوشمند است و موقعیت های ثبت شده را به سرور مرکزی ارسال میکند ، اطلاعات همه بازاریاب ها یا همه نماینده های پخش به سادگی در بخش مدیریت پرتال قابل ملاحضه و بررسی  است . این نرم افزار در قالب اپلیکیشن موبایل روی گوشی هر بازاریاب نصب میشود سپس با وارد کردن مشخصات هر هدف موقعیت جغرافیایی توسط GPS دریافت میشود و به همراه مشخصات و آدرس به سرور مرکزی ارسال میگردد ، موقعیت میتواند موارد اضافی به همراه داشته باشد به طور مثال میتوان مشخص کرد که دوره مراجعه بعدی کی باشد؟ ، یا هر هفته یا یک روز خاص و.. تا در انجام وظایف با دقت و کاهش خطا اجرای وظیفه صورت پذیرد.

یکی از اصلی ترین قسمت ها مراجعه بعدی است که قبل از رسیدن به آن تاریخ در قالب اطلاع رسانی بازاریاب را متوجه مراجعه به آن موقعیت می کند از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن یکپارچه بودن است و شبکه ای از بازاراب ها را تشکیل میدهد به طور خودکار هدف را به نزدیک ترین بازاریاب معرفی میکند و بعد از مراجعه با زدن تیک تایید برای آن بازاریاب ثبت میشود.

یک نمونه از عملکرد برنامه
به طور مثال شرکت شما 20 بازاریاب دارید که در سطح شهر قرار است فعالیت کنند در ماه اول 5 بازاریاب در منطقه یک - 5 بازاریاب در منطقه سه  و 10 بازاریاب در منطقه پنج فعالیت میکنند و حاصل کار یک ماه جمعا 1800 هدف یا تارگت میشود.
 هر تارگت در یک بازه زمانی قرار است مراجعه بعدی داشته باشد مثلا 50 مورد هر 3 ماه یکبار 700 مورد هر ماه و... اگر در منطقه یک تنها 20 مورد در ماه مراجعه مجدد وجود باشد سیستم به مدیریت اعلام میکند از بازاریاب هایی که نزدیک منطقه یک هستند از نظر (محل زندکی یا منطقه پیشنهادی  ) به منطقه یک بروند و هدف های مورد نظر مراجعه کنند.
نرم افزار مسیر ها را نسبت به یک مسیر قابل دسترس مانند خیابان یا کوچه مرتب میکند و برای بازاریاب به منظور راهنمایی بیشتر نمایش میدهد ، با انتخاب هر هدف موقعیت روی Map نیز مشخص میشود.نسخه دیگر نسخه مشتری میباشد که میتواند به بازاریابی که از او صورت گرفته  امتیاز دهد ، سیستم  به طور خودکار تشخصی میدهد که کدام بازاریاب بوده است و در سیستم امتیاز دهی شخص افزوده میشود ، همچنین یک روز قبل از مراجعه به آن مسیر برای مشتری اعلام میشود که اگر تمایل به عدم مراجعه را دارید لغو را ارسال نمایید . سرور مرکزی هدف را از لیست فردا حذف میکند یا به تاریخی دیگر موکول می نماید .این اپلیکیشن بر پایه نسخه های اندروید , IOS , ویندوز فون ارائه میشود مورد دیگر سرور مرکزی میباشد که بر پایه لینوکس و ساختار ماژولار طراحی میشود تا از بالاترین کیفیت در سرعت و عملکرد بهره مند شود.

 

هم زمان آنلاین هم بفروشید

آنلاین بفروشید

 

قطعا به این فکر کرده اید که مشتری شما بعد از اینکه به صورت حضوری خرید را توسط بازاریاب انجام داد به فکر این باشد که خودش هم خرید کند و برای این کار با شما تماس نگیرد این موضوع را ما به شکلی یکپارچه طراحی کرده ایم هنگامی که فاکتور فروش صادر شود همه عملیات مربوط به کالا و انبار و گزارشات هماهنگ با هم کار میکنند نکته در این است که فرقی ندارد که سفارش را بازاریاب با موبایل و روش پخش مویرگی انجام داده است یا مشتری مستقیما از سایت شما خرید میکند.

 

همه مبالغی که در سیستم فروش شما ایجاد میشود با توجه به سیستم مدیریت نرخ ارز درون نرم افزار مدیریت میشود و شما میتوانید کالاها را با قیمت واقعی دلار به نسبت نرخ ریال یا درهم یا دینار و.. به مشتری به صورت لحظه ای به فروش برسانید . همه گزارش های فروش هم بر اساس واحد ارزی که ثبت شده است برای مدیریت قابل مشاهده است.

امکان ایجاد فاکتور و ثبت موقعیت ها جهت پیگیری مجدد را فراهم میکند

بازارایاب های شما با شروع کار با انواع فرصت ها و موقعیت های فروش روبرو میشوند که با جمع اوری انها و ارسال برای شرکت بانک اطلاعاتی جامعی تشکیل میشود . و مدیر سیستم میتواند با پردازش اطلاعات ثبت شده اقدام به پیگیری و ارجرای بازاریابی نماید.

آرش برقیتیر 31، 1398

دموی رایگان ندارید چرا
وحید الوندیمرداد 01، 1398

با سلام آقای برقی . میتونید تماس بگیرید شرکت تا دمو خدمتتون نمایش داده بشه
صادق مظلومشهریور 15، 1398

سلام این اپ نیاز به کامپیوتر هم داره؟ نمیشه مدیر هم با موبایلش همه چیو مدیریت کنه؟
مدیر سایتشهریور 15، 1398

سلام آقای صادق مظلوم : این اپ کاملا تحت وب است ، نرم افزارهای تحت وب در هیچ دستگاهی محدودیت ندارد . هم در موبایل کار میکند هم در رایانه های شخصی
محمدآذر 18، 1398

سلام این برنامه را ازکجا باید دانلود کرد
مدیر سایتآذر 18، 1398

این نرم افزار به صورت تحت وب واگذار میشود و قابل دانلود نیست