نرم افزار تحت وب php

یکی برترین زبان های برنامه نویسی تحت وب PHP است که در طراحی نرم افزارهای تحت وب فراوانی مورد استفاده حرفه ای قرار گرفته است . این زبان دارای فریم ورک های مختلفی است که قدرت استفاده از این سیتسم را بسیار افزایش میدهد به طور مثال فریم ورک لاراول که طراحان وب سایت در ایران هم از آن بسیار استفاده میکنند.

طراحی نرم افزار تحت وب با php

اما در طراحی یک نرم افزار تحت وب زبان برنامه نویسی به چه میزان اهمیت دارد ! در گذشته زبان ها به دو دسته معروف PHP , ASP تقسیم میشدند که امروز هم در میان سایر نرم افزارها از بقیه مشهور تر هستند پدید فریم ورکهای جدیدی مانند node.js و تکنولوژی دیتابیسی از نوع Docuemnt Base وضعیت را تغییر داده است همچنین python, ruby , dart ,go از دیگر زبان های است که میتوان با آنها انواع نرم افزارهای تحت وب را طراحی  و توسعه داد .

در تولید نرم افزار تحلیل و طراحی فکری که روی نرم افزار پیاده سازی میشود از هر چیز دیگری مهم تر است و همین علت باعث رشد و شکست پروژه های نرم افزاری متفاوتی در دنیا شده است .

طراحی نرم افزار آن هم از نوع تحت وب مزیت ها و چالش های خاص خود را دارد چیزی که در نوع ویندوزی اصلا دیده نمیشود ، به عنوان مثال تبادل اطلاعات از کاربر به سرور و کنترل پاسخگویی سرور و در نهایت نمایش پیام موفقیت آمیز ! یک نمونه ساده است چیزی که در ویندوز با یک کلیک ساده و ثبت در دیتابیس به پایان میرسد . از اینرو فریم ورک های جاوا اسکریپتی هم بسیار اهمیت دارند مثال ساده ای که در فوق زده شد با استفاده از جاوا اسکریپت باید کنترل شود عملیاتی که در سمت کاربر رخ میدهد به طور کامل توسط چند زبان مجزا html,css,javascript اجرا میشود و ربطی به زبان سمت سرور که با php نوشته شده باشد ندارد.

ما در وبینه با تولید انواع راهکارهای نرم افزاری تحت وب میتوانیم هر آنچه که شما نیاز داشته باشید را خلق کنیم و با بالاترین کیفیت و کارایی در انواع سطوح کاری آن را در نهایت نصب و استقرار نماییم.

درباره نرم افزار تحت وب بیشتر بدانید

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید