نرم افزار فروش اقساطی تحت وب

صاحبان کسب و کار با دیگر مشکلاتی که روبرو هستند دفتر حساب و کتاب آنهاست ، ما همه نیاز ها را از قبیل ثبت اطلاعات فروش ، خرید ، افزودن کالا به انبار ، خروج خودکار بعد از ثبت خرید توسط فروشنده را در یک بسته تحت وب با رابط گرافیکی ساده و کاربردی تهیه کرده ایم ، این بسته شامل نرم افزارهای خدمات پس از فروش ، نرم افزار فروش اقساطی ، نرم افزار انبار داری ، نرم افزار حسابداری می باشد . کاربردی بودن هر یک از این موارد موجب استفاده بهتر از آن میشود وبینه با استفاده از روش های جدید این سامانه تحت را وب را طراحی و تولید کرده است.

فروش اقساطی

در این سامانه هر مشتری که شما ثبت میکنید یا خود در سایت ثبت نام کند دارای یک رمز عبور و نام کاربری می باشد این مشخصات به صورت منحصر به فرد برای هر مشتری در نظر گرفته میشود ، در این نرم افزار مشتری با فروشنده تعامل بسیار بالایی دارد و میتواند از کالاهای موجود برای فروش در انبار را مشاهده کند ، سوابق خرید را ببینید ، لیست اقساط را مشاهده کند ، با فروشنده در تماس باشد و مبالغ پرداختی را به روش های پرداخت آنلاین توسط درگاه های (بانک ملت ، سامان ، پاسارگاد ) انجام بدهد یا با استفاده از سایر روش ها مانند (کارت به کارت - واریز به حساب یا پرداخت نقدی ) اقدام به ثبت مبلغ پرداخت نماید.
کلیه پرداخت ها توسط مدیریت بررسی میشود و مدیریت میتواند مبلغ دریافت شده را لغو یا تایید کند ، و یاداشتی را برای مشتری در پنل کاربری او ارسال نماید.
در این نرم افزار که در قالب تحت وب در دسترس فروشنده و خریدار قرار می گیرد دسترسی در هر زمان و هر مکان را برای آنها تامین میکند ، کلیه اطلاعات در پایگاه داده حرفه ای و با امنیت بالا ذخیره میشود و میتواند تا میلیون ها مشتری را مدیریت کند، امنیت این نرم افزار به طور کامل تامین شده است و از انواع روش های نفوذ جلوگیری میشود ، فایروال هایی نرم افزاری که در بخش ورود و خروج تعبیه شده است از ورود غیر مجاز خوداری میکند ، این نرم افزار کاملا هوشمندانه عمل میکند و بسیاری از نیاز های فروشندگان ، مدیران و شرکت ها را پوشش می دهد.

بخش ارتباط با مشتری و خدمات پس از فروش برای هر کسب معمولا دردسر ساز میشود . این بخش توسط نرم افزار CRM مدیریت میشود همه مشتریان شما در سامانه تحت وب ارتباط با مشتری دیده میشوند و به صورت مجزا میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.سوالات بعد از خرید ، رضایت خود از محصول ، مشاوره و رفع نقص و هر چیزی که مشتری را وادار به تماس با شما می کند در CRM این نرم افزار دیده میشود.

بخش های اصلی نرم افزار فروش اقساطی تحت وب
تعریف بانک و حساب : در این بخش نام بانک هایی که حساب پولی شما در آنها وجود دارد را ثبت مکنید و در بخش حساب ها میتوانید حساب مرتبط به بانک را ایجاد کنید در در سیستم کلیه دریافت ها و پرداخت ها که در نرم افزار صورت میگیرد به یکی از حساب های تعریف شده در واریز و برداشت میشود.
صندوق : گزارش خرید و فروش در روز ماه و سال
اشخاص : تعریف مشتریان و اشخاص در نرم افزار 
بخش خرید و فروش : کلیه خرید های صورت گرفته شامل برگشت از خرید ، برگشت از فروش ، ثبت فاکتور جدید ، ثبت فاکتور فروش در بخش خرید و فروش نرم افزار شکل می گیرد
خزانه داری : لیست چک های پرداختی ، چک دریافتی ، لیست پرداخت های انجام شده توسط مشتریان ، جستجو در دریافتی ها مالی ، و ثبت دریافت جدید به صورت دستی 
گزارشان : گزارش کالا ، گزارش فاکتور ، فاکتورهای دارای نسیه ، کالاهای با موجودی منفی ، گردش حساب ، مشتریان بستانکار ،مشتریان بدهکار


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود