نرم افزار فروش اقساطی تحت وب

صاحبان کسب و کار با دیگر مشکلاتی که روبرو هستند دفتر حساب و کتاب آنهاست ، ما همه نیاز ها را از قبیل ثبت اطلاعات فروش ، خرید ، افزودن کالا به انبار ، خروج خودکار بعد از ثبت خرید توسط فروشنده را در یک بسته تحت وب با رابط گرافیکی ساده و کاربردی تهیه کرده ایم ، این بسته شامل نرم افزارهای خدمات پس از فروش ، نرم افزار فروش اقساطی ، نرم افزار انبار داری ، نرم افزار حسابداری می باشد . کاربردی بودن هر یک از این موارد موجب استفاده بهتر از آن میشود وبینه با استفاده از روش های جدید این سامانه تحت را وب را طراحی و تولید کرده است.

فروش اقساطی

در این سامانه هر مشتری که شما ثبت میکنید یا خود در سایت ثبت نام کند دارای یک رمز عبور و نام کاربری می باشد این مشخصات به صورت منحصر به فرد برای هر مشتری در نظر گرفته میشود ، در این نرم افزار مشتری با فروشنده تعامل بسیار بالایی دارد و میتواند از کالاهای موجود برای فروش در انبار را مشاهده کند ، سوابق خرید را ببینید ، لیست اقساط را مشاهده کند ، با فروشنده در تماس باشد و مبالغ پرداختی را به روش های پرداخت آنلاین توسط درگاه های (بانک ملت ، سامان ، پاسارگاد ) انجام بدهد یا با استفاده از سایر روش ها مانند (کارت به کارت - واریز به حساب یا پرداخت نقدی ) اقدام به ثبت مبلغ پرداخت نماید.
کلیه پرداخت ها توسط مدیریت بررسی میشود و مدیریت میتواند مبلغ دریافت شده را لغو یا تایید کند ، و یاداشتی را برای مشتری در پنل کاربری او ارسال نماید.
در این نرم افزار که در قالب تحت وب در دسترس فروشنده و خریدار قرار می گیرد دسترسی در هر زمان و هر مکان را برای آنها تامین میکند ، کلیه اطلاعات در پایگاه داده حرفه ای و با امنیت بالا ذخیره میشود و میتواند تا میلیون ها مشتری را مدیریت کند، امنیت این نرم افزار به طور کامل تامین شده است و از انواع روش های نفوذ جلوگیری میشود ، فایروال هایی نرم افزاری که در بخش ورود و خروج تعبیه شده است از ورود غیر مجاز خوداری میکند ، این نرم افزار کاملا هوشمندانه عمل میکند و بسیاری از نیاز های فروشندگان ، مدیران و شرکت ها را پوشش می دهد.

بخش ارتباط با مشتری و خدمات پس از فروش برای هر کسب معمولا دردسر ساز میشود . این بخش توسط نرم افزار CRM مدیریت میشود همه مشتریان شما در سامانه تحت وب ارتباط با مشتری دیده میشوند و به صورت مجزا میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.سوالات بعد از خرید ، رضایت خود از محصول ، مشاوره و رفع نقص و هر چیزی که مشتری را وادار به تماس با شما می کند در CRM این نرم افزار دیده میشود.

بخش های اصلی نرم افزار فروش اقساطی تحت وب
تعریف بانک و حساب : در این بخش نام بانک هایی که حساب پولی شما در آنها وجود دارد را ثبت مکنید و در بخش حساب ها میتوانید حساب مرتبط به بانک را ایجاد کنید در در سیستم کلیه دریافت ها و پرداخت ها که در نرم افزار صورت میگیرد به یکی از حساب های تعریف شده در واریز و برداشت میشود.
صندوق : گزارش خرید و فروش در روز ماه و سال
اشخاص : تعریف مشتریان و اشخاص در نرم افزار 
بخش خرید و فروش : کلیه خرید های صورت گرفته شامل برگشت از خرید ، برگشت از فروش ، ثبت فاکتور جدید ، ثبت فاکتور فروش در بخش خرید و فروش نرم افزار شکل می گیرد
خزانه داری : لیست چک های پرداختی ، چک دریافتی ، لیست پرداخت های انجام شده توسط مشتریان ، جستجو در دریافتی ها مالی ، و ثبت دریافت جدید به صورت دستی 
گزارش : گزارش کالا ، گزارش فاکتور ، فاکتورهای دارای نسیه ، کالاهای با موجودی منفی ، گردش حساب ، مشتریان بستانکار ،مشتریان بدهکار

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی فروشگاه اینترنتی فروش اقساطی
طراحی فروشگاه اینترنتی فروش اقساطی

فروش یا خرید اقساطی برای همه آشناست.روشی که در آن،طی یک دوره زمانی معمولا چند ماهه یا چند ساله،مبلغ ...

 نرم افزار فروش
نرم افزار فروش

نرم افزار فروش تحت وب سپهر گستر سرویس دیگری جهت مکانیزه کردن فرایند های خرید و فروش کالا و افزایش را ...

 تفاوت نرم افزار ابری با تحت وب چیست؟
تفاوت نرم افزار ابری با تحت وب چیست؟

تفاوت نرم افزارهای ابری با نرم افزار تحت وب چیست؟برای معرفی این دو نوع نرم افزار باید به نوع عملکرد ...

 نرم افزار crm صرافی
نرم افزار crm صرافی

نرم افزار crm صرافی تحت وب راهکاری هوشمند و ساده برای افزایش فروش و ارتباط سریع و ساده با مشتریان

 نرم افزار خدمات پس از فروش
نرم افزار خدمات پس از فروش

نرم افزار خدمات پس از فروش و فروش اقساطی تحت وب Web base با عملکرد بالا و سریع در تعریف زیر شاخه یا ...

 نرم افزار بازاریابی شبکه ای
نرم افزار بازاریابی شبکه ای

نرم افزار بازاریابی شبکه ای تحت وب MLM پیوند قابل استفاده در شبکه وسیع فروش چند سطحی و قدرتمند

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید