نرم افزار BPMS تحت وب

فرایند ها در کسب و کارها بسیار متنوع است. فرایندها را میتوان به بخش های مرتبط با فروش ، خرید ، حسابداری ، انبارداری ، ارتباطات بین مشتری  CRM ، جدول های زمانبدی کارها و... تقسیم بندی کرد . ما در این نرم افزار روی کیفیت تاکید بسیار زیادی داریم و میخواهیم این نرم افزار را با کیفیت بسیار بالای نرم افزاری ارائه دهیم، به صورتی که ایده جدید خود را به بهترین نحو ممکن بتوانیم به اجرا بگذاریم.

 

BPMS خلاصه Bussines Proccess Managment System به معنای سیستم مدیریت فرایند های کسب و کار می باشد.

 

در این سیستم کاربران در یک سیستم هوشمند قرار دارند و نرم افزار BPMS میتواند آنها را راهبری کند . منظور از راهبری یعنی با توجه به اطلاعات ثبت شده میتواند تیم فروش و بازاریابی را به گونه ای هدایت کند که در بهترین زمان ممکن مشتریان بالقوه را به بالفعل تبدیل کند .

این سیستم از همه سرویس های ارتباطات اینترنتی برخودار است تا ارتباط 2 طرفه بین مشتری و شرکت شما پایدارتر شود.

اما چرا باید در امور اداری و حرفه ای خود از BPMS استفاده کرد؟ این نرم افزار از بخش های متوعی تشیکل شده است و هسته اولیه آن بر پایه بازاریابی تحت وب بوده است . این نرم افزار در سطوح مختلف دسترسی، برای کلیه کارکنان شرکت شما قابل استفاده است و به سبکی ساده و آسان طراحی شده است که حتی کاربرانی که سطح دانش پایینی دارند بتوانند از آن در ثبت اطلاعات و استفاده از گزارشات و محاسبات به سادگی بهره مند شوند . رابط کاربری این نرم افزار نیز بسیار ساده است و از سبک material design در تولید آن استفاده شده است.


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود