چرا انتخاب CMS اختصاصی سپهر گستر مناسب وب سایت شماست

اصلی ترین دلیلی که مشتری ترجیخ میدهد یک CMS اختصاصی را برای شرکت یا سازمان خود برگزنید چیست ؟ آیا تنها نام اختصاصی بودن را باید یدک بکشد یا باید مزیت هایی داشته باشد که در نمونه های دیگر که مانند وردپرس وجود نداشته باشد ! قطعا باید دلیلی برای انتخاب یک cms اختصاصی خوب وجود داشته باشد چیزی که بسیاری از شرکتهای تولید کننده و توسعه دهنده نرم افزاری سالها برای خلق آن تلاش کرده اند و در نهایت میتوان نتیجه آن را در محصولاتی که تولید شده است یافت . به عقیده ما داشتن وب سایت به تنها با خرید هاست و طراحی سایت ختم نخواهد شد بلکه انتخاب cms که ویژگی های مهمی داشته باشد اهمیت زیادی در پروژه های تجاری دارد ما در ادامه شما را با ویژگی هایی که باید در انتخاب cms توجه داشت آشنا خواهیم کرد. روزانه تماس های تلفنی و ایمیل های زیادی به دست ما میرسد که مشتریان نیازهای خود را از ما جویا میشوند و میخواهند بدانند آیا ما همان شرکتی هستیم که دنبالش بوده اند یا خیر نیاز آنها غالبا عدم محدود بودن در توسعه در آینده است از طرفی مقوله امنیت بسیار مهم است و برخی از آنها آینده کسب و کار خود را بسیار بزرگ خواهند دید و در کارایی یا Performace توجه ویژه ای دارند آنها نیاز به تیم توسعه و پشتیبانی قوی دارند که همیشه دغدغه افزایش کارایی و نسخه های جدید را نیز داشته باشند قطعا گرفتن نسخه ای که سالها دست نخورده باقی مانده است اصلا گزینه مناسبی نیست از نشانه های یک نرم افزار تحت وب موفق یا CMS موفق به روزرسانی پیوسته و توسعه آن خواهد بود ، ما در ساخت cms سپهرگستر از سال 94 دست به کار شده ایم روش های متفاوتی را کار کرده ایم تا بتوانیم به هدف خود یعنی محصول با کیفیت دست پیدا کنیم طی این سالها بر پایه زبان برنامه نویسی PHP کار کرده ایم و همچنان PHP را به عنوان زبان اصلی سمت سرور داریم البته با برخورداری از آخرین نسخه لاراول و استفاده از روش های توسعه frontend مانند js ,css که برای خود ابزارهای متنوعی دارد.

امنبت وب


در مرحله اول اگر شرکتی تصمیم به راه اندازی وبسایتی کند که در آینده هر آنچه را که میخواهد داشته باشد را تامین کند یا تیم توسعه دهنده بتواند ان را به سایت اضافه کند انتخاب فریم ورک بسیار مهم است با اینکه سپهرگستر بر پایه لاراول است و طراحی سایت با لاراول را به خوبی اجرا میکند این cms میتواند راه حلی اساسی برای این نیاز باشد. در ادامه امنیت موضوعی نسبی است و تنها کاری که شرکت های نرم افزاری میتوانند انجام دهند رعایت اصول و قواعد امنیت است که به طور کامل در تولید این سیستم درنظرگفته شده است .
اگر شما کسب و کار بزرگی دارید یا سازمان شما نیاز به این دارد که سفارش طراحی وب سایت جدید را بدهد لازم است نگاهی به ویژگی ها و خدماتی که در سپهرگستر داده میشود داشته باشید و با مقایسه آن با سایر سیستم های مشابهه بپردازید قطعا میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود