چرا انتخاب CMS اختصاصی مناسب وب سایت شماست

اصلی ترین دلیلی که مشتری ترجیخ میدهد یک CMS اختصاصی را برای شرکت یا سازمان خود برگزنید چیست ؟ آیا تنها نام اختصاصی بودن را باید یدک بکشد یا باید مزیت هایی داشته باشد که در نمونه های دیگر که مانند وردپرس وجود نداشته باشد ! قطعا باید دلیلی برای انتخاب یک cms اختصاصی خوب وجود داشته باشد چیزی که بسیاری از شرکتهای تولید کننده و توسعه دهنده نرم افزاری سالها برای خلق آن تلاش کرده اند و در نهایت میتوان نتیجه آن را در محصولاتی که تولید شده است یافت . به عقیده ما داشتن وب سایت به تنها با خرید هاست و طراحی سایت ختم نخواهد شد بلکه انتخاب cms که ویژگی های مهمی داشته باشد اهمیت زیادی در پروژه های تجاری دارد ما در ادامه شما را با ویژگی هایی که باید در انتخاب cms توجه داشت آشنا خواهیم کرد. روزانه تماس های تلفنی و ایمیل های زیادی به دست ما میرسد که مشتریان نیازهای خود را از ما جویا میشوند و میخواهند بدانند آیا ما همان شرکتی هستیم که دنبالش بوده اند یا خیر نیاز آنها غالبا عدم محدود بودن در توسعه در آینده است از طرفی مقوله امنیت بسیار مهم است و برخی از آنها آینده کسب و کار خود را بسیار بزرگ خواهند دید و در کارایی یا Performace توجه ویژه ای دارند آنها نیاز به تیم توسعه و پشتیبانی قوی دارند که همیشه دغدغه افزایش کارایی و نسخه های جدید را نیز داشته باشند قطعا گرفتن نسخه ای که سالها دست نخورده باقی مانده است اصلا گزینه مناسبی نیست از نشانه های یک نرم افزار تحت وب موفق یا CMS موفق به روزرسانی پیوسته و توسعه آن خواهد بود ، ما در ساخت cms سپهرگستر از سال 94 دست به کار شده ایم روش های متفاوتی را کار کرده ایم تا بتوانیم به هدف خود یعنی محصول با کیفیت دست پیدا کنیم طی این سالها بر پایه زبان برنامه نویسی PHP کار کرده ایم و همچنان PHP را به عنوان زبان اصلی سمت سرور داریم البته با برخورداری از آخرین نسخه لاراول و استفاده از روش های توسعه frontend مانند js ,css که برای خود ابزارهای متنوعی دارد.

امنبت وب


در مرحله اول اگر شرکتی تصمیم به راه اندازی وبسایتی کند که در آینده هر آنچه را که میخواهد داشته باشد را تامین کند یا تیم توسعه دهنده بتواند ان را به سایت اضافه کند انتخاب فریم ورک بسیار مهم است با اینکه سپهرگستر بر پایه لاراول است و طراحی سایت با لاراول را به خوبی اجرا میکند این cms میتواند راه حلی اساسی برای این نیاز باشد. در ادامه امنیت موضوعی نسبی است و تنها کاری که شرکت های نرم افزاری میتوانند انجام دهند رعایت اصول و قواعد امنیت است که به طور کامل در تولید این سیستم درنظرگفته شده است .
اگر شما کسب و کار بزرگی دارید یا سازمان شما نیاز به این دارد که سفارش طراحی وب سایت جدید را بدهد لازم است نگاهی به ویژگی ها و خدماتی که در سپهرگستر داده میشود داشته باشید و با مقایسه آن با سایر سیستم های مشابهه بپردازید قطعا میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد . 

اگر وب سایت شما یک پلتفرم آنلاین است حتما از سیستم های مدیریت محتوا اختصاصی استفاده کنید این کار باعث یکپارچه شدن همه قسمت های مختلف وب سایت شما با اپلیکیشن تحت وب شما خواهد شد فکر کنید که برای وب سایت خود یک پایگاه داده مجزا دارید و اپ شما هم در پایگاه داده دیگر قرار گرفته است حال برای اینکه اپ خود را مدیریت کنید میتوانید با روش های مختلف به ادمین آن دسترسی داشته باشید اما با استفاده از cms اختصاصی وبینه میتوانید به راحتی اپ را در کنترل پنل دامنه اصلی مدیریت و هدایت کنید ضمن اینکه به دلیل هدایت ترافیک روی دامنه اصلی باعث بالاتر رفتن رتبه SEO سایت شما هم خواهد شد.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 چه نرم افزار مدیریت تیکتی مناسب کسب و کار من است؟
چه نرم افزار مدیریت تیکتی مناسب کسب و کار من است؟

چه نرم افزار مدیریت تیکتی مناسب کسب و کار من است؟ و چرا باید در انتخاب این نرم افزار به برخی از ویژگ ...

 طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

ایجاد فروشگاه اینترنتی لوازم پزشکی یک سرمایه گذاری مطمئن است.انتخاب تیم و زبان برنامه نویسی از چالش ...

 اصول طراحی وب سایت واکنش گرا  در سال 2020
اصول طراحی وب سایت واکنش گرا  در سال 2020

در سال 2020 برای طراحی یا بازطراحی وب سایت خود چه معیاری را باید در نظر بگیریم و چه cms را به عنوان ...

 وردپرس یا CMS اختصاصی لاراول ؟
وردپرس یا CMS اختصاصی لاراول ؟

طراحی سایت وردپرسی یا طراحی سایت با لاراول؟کدام بهتر است؟اگر میخواهید آینده وب سایت خود را تضمین کنی ...

 بهترین سایت ساز
بهترین سایت ساز

چرا سایت ساز وبینه از نظر کیفیت بهترین cms اختصاصی ایران است و چرا باید برای وب سایت جدید خود از این ...

 cms اختصاصی
cms اختصاصی

cms اختصاصی نوعی سامانه مدیریت محتوا است که با داشتن ویژگی های خاص و امکانات مناسب و پشتیبانی بالا ق ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید