کاربرد حسابداری تحت وب در مدیریت مرغداری

نرم افزار مدیریت مرغداری تحت وب این امکان را به مدیریت و بخش های مختلف میدهد تا حساب و کتاب و رسیدگی به امروز مرغداری را در بخش های مختلف انجام دهند . این نرم افزار به صورت سامانه ای تحت وب اجرا میشود و همه بخش ها اعم از انبار ، حسابداری و رسیدگی و پیگیری امور مزرعه را میتوان با آن به انجام رساند . 

دسترسی از راه دور به اطلاعات مالی و گزارشات می تواند کمک بسیار خوبی به مدیران کند. در سیستم مکانیزه مدیریت مرغداری و دامداری به صورت تحت وب امکاناتی فراهم شده است که دسترسی و یکپارچه سازی فرآیندها را ایجاد می کند. به طور کلی دام پزشکانی که با مزرعه ها، دامداری ها یا مرغداری ها در ارتباط هستند و نیاز دارند آمار مرگ و میر یا زاد و ولد را به صورت دقیق داشته باشند می توانند بدون مراجعه به محل کار خود به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.
واحد انبار داری که بخش مهمی از امور دامداری و دامپروری می باشد و تفاوت بسیار زیادی با انبارداری کالا دارد بسیار مورد توجه این نرم افزار قرار دارد و کمک زیادی به کنترل مواد اولیه و موجودی واقعی مواد مصرفی می کند.
هر کسب و کاری نیاز دارد برای معرفی طرح، کالا و خدمات خود از فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ به نحو احسن استفاده کنند؛ چرا که دنیای امروز به سمت بازاریابی از طریق دیجیتال هدایت شده است.

مدیریت مرغ داری ها


 نرم افزار تحت وب حسابداری می تواند در کنار وب سایت شرکت اجرا شود. امنیت بسیار قابل قبول در حفظ و نگهداری اطلاعات به صورت طبقه بندی شده با تعریف سطوح دسترسی مختلف برای مدیران از جمله ویژگی های مهمی است که در این نرم افزار با دقت بسیار بالا طراحی و تولید شده است.
ارائه گزارش های کاربردی که موجب افزایش فروش، افزایش تولید و افزایش بهره وری مجموعه شما می شود از دیگر ویژگی های استفاده از فناوری اطلاعات در صنایع مختلف بوده و به تبع آن مرغداری ها، دامداری ها و گلخانه ها نیز می توانند این اطلاعات مفید را از واحدهای مختلف استخراج و تحلیل کنند. 
ارتباط یکپارچه با امور مالی ، انبار ، مشتریان و بازار یکی دیگر از ویژگی های برجسته ی این نرم افزار تحت وب است که به راحتی می تواند از اتلاف وقت، انرژی و سرمایه ی صاحبان چنین مشاغلی جلوگیری کند.
خلاصه برخی از ویژگی ها:
_ پیگیری و اجرای روندها به صورت خودکار

_ مدیریت از راه دور بدون نیاز به حضور در محل مزرعه

_ بسیار ساده و کابر پسند

_ امن و مطمئن در فضای مجازی

_ قابل نصب در اینترنت محلی بدون اینترنت

_ دارای نسخه های مختلف موبایل و اندروید

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود