cms اختصاصی

سیستم مدیرت محتوای فارسی

یکی از محصولات اصلی ما CMS اختصاصی است ، این محصول نرم افزاری به صورت 100 درصد طراحی و تولید شده و ساختار و عملکرد خاصی را دارد که پاسخگوی مدیریت انواع وب سایت های سازمانی - شرکتی و..  با کیفیت و کارایی بالاست نقطه قوت این CMS بهره گیری از روند رو به رشد فریم ورک لاراول است که به عنوان زیرساخت اصلی از آن استفاده میشود بهره گیری از به روزرسانی های پیوسته و استفاده آن در انواع پروژه ها موجب میشود باگ ها و ضعف های آن به مرور زمان برطرف گردیده و در حال حاضر به داشتن نسخه پایدار قابل استفاده است. ماژولار بودن و هماهنگی کامل با سایر ماژول ها علی الخصوص بحث فروش و امور مالی از دیگر ویژگی های آن می باشد.وب سایت های تجاری به دلیل برخورداری از قابلیت چند زبانه مشکلاتی در مورد انتخاب CMS قوی و پویا دارند وجود شرکت ها و تیم های مختلف در ایران و جهان موضوع CMS اختصاصی را بسیار متنوع ساخته است اما آن چه که در نظر ما اهمیت داشته است معماری طراحی و توسعه به گونه ای است که کاملا ماژولار و مبتنی بر سیستم کنترل نسخه عمل میکند و این باعث میشود تا مشتریانی که از نسخه های قدیمی CMS اختصاصی سپهرگستر استفاده کرده اند به نسخه بالاتر ارتقا پیدا کنند و از ویژگی های جدید آن برخوردار شوند.

برخورداری از پشتیبانی طولانی مدت

پشتیبانی اصلی ترین دلیل برای رشد یک محصول نرم افزاری است ، چیزی که در این محصول به خوبی اجرا میشود ، دهها وب سایت در ابعاد بزرگ و کوچک و حتی برخی از آنها تا ۵ زبان به صورت همزمان از این سیستم استفاده میکنند و موجب رشد آن با دریافت بازخورد کاربران بوده ایم.

رعایت اصول و ساختار SEO در اجرا و پیاده سازی وب سایت با این CMS اختصاصی

SEO‌ BASEبودن و مبحث بهینه بودن بسیار مهم است مخصوصا در وب سایت هایی که هدف اصلی آنها رسیدن به رتبه های بالا و مقوله دیجیتال مارکتینگ است چیزی به از قبل به صورت SEO‌ BASE در همه وب سایت های که طراحی میکنیم در نظر گرفته میشود . همچنین در مورد چند زبانه بودن هم این اصول به خوبی اجرا میشود.

داشتن کارایی و عملکرد قدرتمند

سرعت و بهینه بودن اجرا Query های Database ما سعی کرده ایم تا حد امکان Query های سیستمی را بهینه سازی کنیم تا به سرعت بالاتری در باز شدن صفحات و قسمت های مختلف در CMS باشیم.

امن و قابل اعتماد در مقابل تهدید ها

امنیت مقوله ای که در حداکثر درجه اهمیت به آن پرداخته شده است ، این موضوع با استفاده از زیرساخت های بسیار پرطرفدار در سطح جهان و به روز بودن آنها و رعایت برنامه نویسی امن کاملا پوشش داده شده است.

قابل توسعه و ماژولار به دلیل استفاده از رویه های موجود در فریم ورک لاراول 


جهت دریافت ویژگی ها و جزئیات به صفحه کاتالوگ مراجه نمایید و فایل PDF کاتالوگ سیستم تولید محتوا سپهر گستر را دانلود نمایید.

مشاوره طراحی سایت


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود