سیستم مدیریت محتوا سپهر گستر

cms-اختصاصی

اگر شما صاحب یک کسب و کار خاص هستید که وردپرس یا سایر CMS های عمومی برای شما کافی نیست یا مشکلاتی با آن دارید ما به شما طراحی سایت با CMS سپهر گستر پیشنهاد میکنیم . راوشی که پاسخ گوی نیازهای حرفه ای ها و افراد اهل فن است.

ما آماده این تا بسازیم . شعاری که بسیار ارزشمند است و برای زندگی است ، در دنیایی که روزانه سیل عظیمی از تغییرات را در دنیای دیجیتال به همراه دارد نوآوری شرط اول در موفقیت در میان رقبا است . نوآوری که با ایده ای ساده و با هدف استفاده درون یک شرکت تبدیل به محصولی قدرتمند شده است و از سال ۹۵ تا امروز مورد استفاده صدها وبسایت در موضوعات و حوزه ها و استارتاپ ها بوده است.

وحید الوندی مدیر و موسس شرکت سپهر گستر فرتاک پارس و بنیانگذار CMS اختصاصی سپهر گستر بر این باور است که بسیاری از وب سایتهایی که فعالیت جدی دارند مشکلات فراوانی در زیرساخت و کارکرد خود نیز دارند از این رو با راهکاری ساده و امن میتوان چالش های اینگونه سایت ها را به خوبی حل کرد ما در وبینه از سال 1390 فعالیت خودمان را در حوزه وب آغاز کرده ایم و همه آنچه در فضای وب و طراحی سایت است را می شناسیم چالش هایی که در موضوع توسعه قرار دارد و شکل های متنوعی که در کسب و کارهای آنلاین پدیدار شده است . 

 

لزوم نیاز به سیستم مدیریت محتوا

 

 - ما به دنبال طراحی محصولی ساده هستیم و برای بهتر ساختن آن در تلاشیم .
- ما شما را برای وبسایتی قدرتمند و ایمن یاری میکنیم .
- برای یک تغییر جدید دست به کار شوید.

 

مخاطب خاص این محصول چه کسانی هستند ؟

- سایت های بزرگ که نیاز به توسعه فراوان دارند و ماژول های آماده ای برای آنها یافت نمیشود . 

- سازمانها ، بانک ها ، ارگان های دولتی که دارای ضوابط و مقرراتی هستند که از نرم افزارهای اختصاصی و ایرانی استفاده کنند میتوانند مخاطب اصلی این محصول باشند . 

- پلتفرم ها و سایت های خبری که دارای کاربران زیاد و بازدید بالایی هستند و یا به وب سرویس های مختلفی جدا از موضوع CMS نیاز دارند میتوانند با توسعه زیرسیستم به صورت ماژولار این CMS را مورد استفاده قرار دهند.

- سایت هایی که تصمیم دارند سرعت و کیفیت بالایی در عملکرد وب سایت داشته باشند .

- سازمانهایی که منع استفاده از وردپرس را دارند.

- امکان اتصال چندین نرم افزار در یک پنل مدیریتی مانند ( نرم افزار تیکتینگ سپهر گستر یا نرم افزار CRM یا اتصال به سایر پروژه ها )

 

call to action

مزیت های بسیار مهم

 

- قابلیت توسعه پذیری بالا

- پشتیبانی ۷ روز هفته

- سریع و بهینه به دلیل برخورداری از روش های کد نویسی که موجب افزایش سرعت هسته نرم افزاری میشود

- ماژولار بودن و برخورداری از سطح وسیعی از ماژولهای زیرسیستم در سطح فریم ورک

- امنیت بالا و برخورداری از گواهی نامه امنیتی افتا

وردپرس یا پرستاشاپ یا مجنتو به عنوان cms های خارجی قابلیت های خوبی دارند البته اینها به معنای اتمام دنیای CMS ها نیستند در سالهای گذشته و آتی کسب و کارها با نیازهای متنوعی روبرو میشوند که اصولا نیاز به کد نویسی و اجرا آنها به صورت اختصاصی است که این امر خارج از ویژگی توسعه پذیری cms های عمومی است در نظر بسیاری از کارشناسان ممکن است که پاسخ درست یا غلط باشد اما در واقع ما با همه تلاش این نرم افزار را روی انواع پروژه های متوسط تا بزرگ به خوبی اجرا و پیاده سازی کرده ایم. میتوان به این مهم اشاره کرد که طرفداران وردپرس بسیار است اما این نوع طراحی سایت مبتنی بر CMS  بر اساس دانش و توانایی فنی هر شرکت متفاوت است و مهم است که چند سال از تولید و توسعه نرم افزار گذشته باشد و آن شرکت تا چه اندازه در طراحی و تولید حرفه ای و مهندسی عمل کند.

برخی از سایت هایی که در ایران به صورت اختصاصی طراحی شده اند را میتوان

- دیجی کالا و فروشگاهای مارکت پلیس

- انواع سایتهای خبرگزاری (فارس - مهر - تسنیم و.. )

- انواع فروشگاهای مارکت پلیس مانند ( ویترین نت - با سلام )

- انواع پلتفرم های بزرگ مانند سایت دیوار یا شیپور 

آیا طراحی  به معنی نوشتن صفر تا صد همه کدها برای هر پروژه است ؟

قطعا اینطور نیست cms ها نوعی نرم افزار هستند که طی سالها به بلوغ و نوآوری دست پیدا میکنند هرچقدر تعداد سایتهایی که از این نرم افزار استفاده کرده باشند بیشتر باشد میتوان اطمینان پیدا کرد که کارایی و قدرت آن بالاتر است لذا اهمیت تولید این نوع نرم افزارها به اجرای بهترین ایده ها بر روی معماری نرم افزاری است که 100 درصد مسیر را طی کرده باشد و شما قادر باشید هر آنچه که میخواهید را به عنوان ماژول به آن اضافه کنید.

CMS اختصاصی سپهر گستر

پیشنهاد میشود که مقاله وردپرس یا cms اختصاصی را بخوانید

تیم وبینه با بیش از 10 سال سابقه در طراحی و تولید انواع وب سایت ها به صورت کاملا اختصاصی به گونه ای که هر سایت بر اساس ایده و برندنیگ آن پروژه به صورت انحصاری تولید شده است فعالیت میکند با مشاهده نمونه کارهای ما ما شاهد این میشوید که توانایی تیم وبینه این قابلیت را دارد که انواع سیستم های فروشگاهی و مدیریت محتوا یا نرم افزارهای تحت وب را به خوبی اجرا و پیاده سازی کند .

 

تکنولوژی های مورد استفاده

ما اعتقاد به ساخت مجدد چرخ نداریم و برخورداری از تکنولوژی را سرلوحه خود برای تولیدات خود قرار می دهیم طی بررسی های صورت گرفته از قبل زبان اصلی برنامه نویسی PHP بوده و کلیه نرم افزارها بر روی فریم ورک Laravel اجرا شده اند این فریم ورک به خودی خود با داران بودن جامعه ای میلونی پیوسته در حال  توسعه و پیشرفت است که ما هم با برخورداری از این موضوع محصولاتی با کیفیت و امن را طراحی می کنیم.

 

ماژولار بودن و انعطاف پذیری

ماژولار بودن و هماهنگی کامل با سایر ماژول ها نقطه قوت دیگر این سیستم است ضمن اینکه هر ماژول به صورت مجزا در سیستم کنترل نسخه در حال توسعه و نگهداری میباشد. این ویژگی رکن اصلی توسعه نرم افزار تجاری است به طور مثال می توانید تصور کنید که چند شرکت در حال استفاده از این سیستم هستند و هر کدام در قسمتی از نرم افزار باگ ها و مشکلاتی را به تولید کننده نرم افزار گزارش میدهد، توسعه دهنده گان در نسخه بعدی خود باگ ها را برطرف میکنند و با به روزرسانی هر 3 شرکت میتوانند همه باگ های موجود که در نسخه جدید برطرف شده است را حل و رفع نقص کنند. این ویژگی در چرخه فعالیت CMS اختصاصی سپهر گستر در حال جریان است.

 

vertion control system

 

موضوع CMS از چه زمانی مورد اهمیت ویژه قرار می گیرد ؟

خوب با کمی بررسی در بازار طراحی وب سایت خواهید دید که طیف وسیعی از شرکت ها حتی شرکت های غیرنرم افزاری مانند کانون های تبلیغاتی هم خدمات طراحی وب را انجام میدهند و با وجود ساده بودن کار کردن با سیستم های مدیریت محتوای عمومی و به دلیل رایگان بودن آن بسیاری از علاقه مندان حتی با شرکت در دوره های کوتاه چند ساعته روش راه اندازی یک وب سایت را با استفاده از وردپرس یاد میگیرند البته که وردپرس به نوبه خود بسیار در جایگاه خود مفید و کاربردی است اما قطعا در پروژه های سازمانی و شرکتی بهترین گزینه نیست و نخواهد بود چه که وجود پیچیدگی های فراوان در سازمان ها و اهمیت ویژه وب سایت شرکت های این را می طلبد که به فکر راه اندازی وب سایت بر پایه CMS  شرکت های با سابقه و تخصصی در این حوزه را دارد.

ویژگی های cms اختصاصی

همه این قابلیت های باعث میشود که در نهایت نرم افزار از اصول مهندسی پیروی کنند البته که در توسعه نرم افزار هیج موقع نمیتوان برای همیشه کار را به پایان رساند چرا که در ذات این تکنولوژی تغییرات و توسعه فراوان نهفته است و تیم فنی باید پیوسته نسخه جدید را منتشر کند . ممکن است در نسخه جدید ویژگی ها و امکانات جدیدی اضافه شده باشد یا باگی پنهان در آن وجود داشته باشد که برطرف شده است . خوب هنگامی که نرم افزار سیستم مدیریت محتوا وب سایت شما از سپهر گستر استفاده میکند میتواند به سرعت به آخرین نسخه ارتقا پیدا کند و این نیز از ویژگی های بارز در این نرم افزار تحت وب است.

 

جامعه بزرگ جهانی زیر ساخت ها

این cms با زبان PHP و فریم ورک Laravel نوشته است. جامعه ی استفاده کنندگان این فریم ورک به قدری بزرگ است که با خیالی آسوده می توان وارد آن شد و از خدمات و امکانات آن بهره مند شد. به همین php روزانه در حال رشد است و میتواند با انواع پلتفرم ها ارتباط برقرار کند و کسب و کار را کمک میکند تا بتوانند سایت بهتری داشته باشند امنیت آن بسیار بالا است و نسخه های جدید آن از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند.

پشتیبانی و نگهداری بلندمدت LTS

پشتیبانی اصلی ترین دلیل برای رشد یک محصول نرم افزاری است ، چیزی که در این محصول به خوبی اجرا میشود ، دهها وب سایت در ابعاد بزرگ و کوچک و حتی برخی از آنها تا 5 زبان به صورت همزمان از این سیستم استفاده میکنند و موجب رشد آن با دریافت بازخورد کاربران بوده ایم.

SEO BASE و بهینه داخلی

seo و مبحث بهینه بودن بسیار مهم است مخصوصا در وب سایت هایی که هدف اصلی آنها رسیدن به رتبه های بالا و مقوله دیجیتال مارکتینگ است؛ چیزی که از قبل به صورت SEO‌ BASE در همه وب سایت های که طراحی میکنیم در نظر گرفته میشود از طرفی رعایت چارچوب های schema.org و درج meta tag هایی که میتوانند رتبه SEO سایت شما را افزایش دهد همه ساختاری مرتبط با SEO در طراحی سایت هایی که با این cms ساخته میشوند رعایت میشود و همه چارچوب های  schema.org در آنها قابل پیاده سازی است قوانینی که از نظر ساختاری باید در همه سایت های که می خواهند ساخته شوند به اصطلاح On-Page SEO در این CMS به صورت بنیادی لحاظ شده است. بخش های دیگری که اهمیت زیادی دارد sitemap بوده که در بخش های مختلف map هایی مربوط به صفحات ، محصولات و حتی تگ ها و دسته بندی ها و با هر اطلاعات جدیدی که به وب سایت افزوده می شود در سایت مپ وب سایت ایجاد و بروزرسانی میشود.

 

call to action

سهولت در اجرای وب سایت های چند زبانه

هر محتوایی که در وب سایت ایجاد می شود با توجه به زبان های سایت ترجمه می شود و با تغییر زبان وب سایت تمام بخش ها به زبان انتخابی نمایش داده خواهد شد به طور مثال اگر وب سایت شما 5 زبانه باشد و شما میخواهید محتوایی در همه زبان ها ایجاد کنید کافی است که یک صفحه اصلی ایجاد نمایید و ترجمه 5 زبان صفحات در زیرمجموعه صفحه اصلی قرار بگیرد . همچنین این ویژگی در بخش های دیگر مانند سیستم دسته بندی درختی نیز صادق است و لازم نیست که برای هر زبان دسته بندی و ساختار درختی مجزایی تعریف شود. 

امکان مدیریت همه زبان ها در یک پنل: از دیگر ویژگی های برجسته یک سیستم مدیریت محتوا استاندارد یکپارچه بودن تمام زبان های وب سایت در یک پنل یکپارچه مدیریت است و نیاز به دامنه یا ساب دامنه ای مجزا به ازای هر زبان وجود ندارد ؛  بنابراین با وجود ترجمه های متعدد، تعداد صفحات وب سایت افزایش خواهد یافت و تاثیر خوبی بر سئوی سایت خواهد گذاشت.

 

کارآمد و سرعت بالا در هنگام کار

سرعت و بهینه بودن اجرا Query های Database ما سعی کرده ایم تا حد امکان Query های سیستمی را بهینه سازی کنیم تا به سرعت بالاتری در باز شدن صفحات و قسمت های مختلف در CMS باشیم از طرفی استفاده از ساختار های Cache تاثیر بسیاری بر سرعت و بهینه بودن یک نرم افزار تحت وب دارد همه قسمت هایی که با پایگاه داده درگیر هستند به صورت native از ساختار Redis به جهت cache برخوردار هستند.

 

امنیت بالا

امنیت مقوله ای که در حداکثر درجه اهمیت به آن پرداخته شده است ، این موضوع با استفاده از زیرساخت های بسیار پرطرفدار در سطح جهان و به روز بودن آنها و رعایت برنامه نویسی امن کاملا پوشش داده شده است. فایروال داخلی میتواند از برخی از تهدیدهای سمت نرم افزار شامل XSS, SQLi, RFI, LFI, User Agent جلوگیری کنند . در صورتی که برخی از هک ها باعث میشود که وب سایت های بزرگ را تهدید کند یا برخی ها حاضر هستند هزینه های زیادی جهت سیستم های WAF بپردازند ! تیم فنی و توسعه دهنده این نرم افزار طی تجربه طولانی در حوزه توسعه نرم افزار تحت وب از جمله سیستم های مالی همه اصول امنیتی در نرم افزارهای تحت وب را تجربه و کسب کرده است که از این تجربیات در توسعه کلیه محصولات نرم افزاری خود استفاده میکند.

 

قابلیت توسعه به سبب ماژولار بودن  و عدم تغییر در ساختار اصلی لاراول

به دلیل هماهنگی کامل با ساختار و مکانیزم طراحی و توسعه همکاهنگ با Laravel شما میتوانید این CMS را در کنار نرم افزارهای تحت وب که با لاراول می نویستید استفاده کنید. اصلی ترین ویژگی که از نظر معماری این CMS دارد این است که در vendor پروژه لاراول شما قرار میگیرد و هیچ تغییری در ساختار اصلی پروژه اصلی شما ایجاد نمیکند . مثلا حتی اگر شما پروژه خود را قبلا نوشته اید و میخواهید آن را روی این CMS سوار کنید لازم نیست که پروژه خود را تغییر دهید بلکه با درج 2 خط در composer.json این cms را به عنوان وابستگی اضافه کنید . این cms همه ویژگی های پکیج های استاندارد لاراول را دارد و شما نیز میتوانید route های مورد نظر خود را نیز override کنید.

 

موارد ذکر شده فوق تنها بخشی از قابلیت های کلی طراحی سایت با استفاده از پلتفرم فروشگاهی سپهر گستر است . البته ما در طی توسعه پروژه های مختلف همراه هسته نرم افزاری را توسعه داده ایم و برنامه بسیار طولانی در توسعه و نگهداری آن را داریم از این رو به روز بودن نیز در اولیت ما قرار دارد. ما بر این عقیده هستیم که اگر معماری نرم افزارای مناسبی داشته باشیم حتما می توانیم نرم افزارهایی که توسعه آنها را انجام داده ایم هرچه بهتر و قوی تر ادامه دهیم.

 

فهرست برخی از ویژگی های مهم

 

بسته طراحی وب سایتنقره ایطلایی
طراحی تم اختصاصی صفحه اول مطابق برند شما
زمان تحویل20 روز کاری30 روز کاری
زبان برنامه نویسی و فریم ورکPHP / LaravelPHP / Laravel
طراحی مینیمال و بهینه
دارای نسخه PWA موبایلی
واکنش گرا در موبایل و تبلت
خروجی FEED RSS
ماژول کوتاه کننده لینک داخلی
امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن خودکار مطالب جدید
انتشار صفحه در آینده
رعایت یکپارچگی گرافیکی در تمامی صفحات
ایجاد Sitemap داینامیک
برخورداری از انواع خروجی های اکسل
مدیریت دیدگاه کاربران
ویرایشگر حرفه ای و صفحه ساز
سایت مپ استاندارد
SEO Friendly و هماهنگ با گوگل
قابلیت تعریف دسته بندی چندسطحی
کدنویسی بهینه جهت تسریع اجرای سایت
امکان بایگانی و بازیابی محتوا
برخورداری از Redis Cache
ایجاد و مدیریت نامحدود محتوا
مدیریت تصاویر و بنرها
آمار بازدیدکنندگان سایت
سامانه چت آنلاین با بازدیدکنندگان سایت
معرفی محصولات و خدمات
ایجاد انواع گالری تصاویر
گالری نمونه کارها
صفحه درباره ما و رزومه
صفحه تماس با ما با کپچا مخفی
hash رمز ورود دیتابیس
هسته نرم افزاری بهینه وسریع
قابلیت محدود سازی دسترسی به پنل با IP
تغییراندازه و فشرده سازی تصاویر
تبدیل و تغییر سایز تصاویر آپلودی در فرمت WEBP
پشتیبانی از فیلداضافی در صفحات
امن در مقابل روش های هک
امکان مدیریت نقش های مدیران
ماژول منو ساز
ماژول نظرات کاربران
تعریف و مدیریت مدیران در سطوح دسترسی
بازیابی رمز ورود با پیامک
گزارشات به ورود به سامانه
ارسال پیامک بعد از ورود به سایت
تغییر رنگ پنل از روشن به تاریک
گزارشات مربوط به فعالیت فایل منیجر
ثبت لاگ فعالیت مدیران با جزییات
تم شب و روز پنل مدیریتی
اتصال به پنل پیامکی
اتصال به پنل های مختلف ایمیلی
دسترسی کامل به دیتابیس و هاست
ماژول مدیریت فایل
ماژول منو ساز
ماژول هدایت صفحات با کد 301
تعریف سطوح دسترسی مدیران
اتصال به انواع فرم ساز و نظرسنجی ساز
تعداد زبان سایت مطابق SEOتک زبانهدو زبانه یا بیشتر
امکان افزودن 75 زبان دلخواه
قابلیت افزودن زبان جدید
فرم استخدام
طراحی بخش بلاگ
بخش مقالات
مدیریت محتوا به صورت چند نویسنده
جستجو پیشرفته معنایی
پایگاه داده قدرتمند Mysql
مشاوره تجارت الکترونیک
انتشار خودکار مطالب در کانال تلگرام
قابلیت انتشار صفحات توسط کاربران در شبکه های اجتماعی
طراحی اسلاید صفحه نخستیک بنر اسلایدردو بنر اسلایدر
استاندارد سازی حروف و اعداد فارسی
پرسش‌های متداول
قابلیت عضویت در سایت با موبایل
قابلیت ایجاد انواع صفحات با قالب های مختلف
ایجاد فیلدهای سفارشی صفحات ، متن ، لیست ، آپلودی
ارسال پیامک در هنگام ورود
امکان تغییر متاتگ های SEO
قابلیت درج کد های Embed مانند آپارات
توسعه پنل کاربری اعضا
ماژول حرفه ای تیکتینگ سپهرگستر
خدمات پس از فروش CMS سپهرگسترLTS پشتیبانی طولانی مدتLTS پشتیبانی طولانی مدت
دامنه رایگانIR & COMIR & COM
گواهینامه SSL
هاستینگ لینوکس رایگان سال اول1 گیگابایت2 گیگابایت
پشتیبانی رفع باگهای احتمالی سایت6 ماه پشتیبانی رایگان12 ماه پشتیبانی رایگان
شروع قیمت ازتماس بگیریدتماس بگیرید

 

call to action

#طراحی سایت
Ali aمرداد 16، 1399

سلام . ایا این cms کاملا با لاراول نوشته شده است و میتونم بپرسم خدمات پس از فروش آن توسط شرکا وبینه تا کی ادامه خواهد داشت ؟
مدیر سایتمرداد 21، 1399

سلام. بله این نرم افزار یکی از نرم افزارهای تولید شده در بخش مدیریت محتوا است که میتواند در انواع وب سایتها مورد استفاده قرار بگیرد . التبه که اگر شما قبلا با لاراول سایتی را طراحی کرده اید و بخش های اختصاصی دارد میتواند با این سیستم مدریت محتوا ترکیب شود
شرکت خصوصیمهر 15، 1399

سلام ما قبلا با وردپرس کار می کردیم و الان تصمیم داریم سایت خود را با یک سامانه مدیریت محتوا ایرانی باز طراحی کنیم لطفا راهنمایی کنید به چه صورت میتونیم از خدمات شما استفاده کنیم؟
حسن آملیمهر 15، 1399

بر چه اساسی میتوان اطمینان حاصل کنیم که این cms امن است و میتواند در برابر انواع تحدید ها مقاوم باشد . ؟؟
شیمامهر 15، 1399

سلام . برای بررسی نسخه دمو از کجا میتونیم اقدام کنیم ؟
مدیر سایتمهر 15، 1399

سلام / عرض شود که مهاجرت از یک سیستم به سیستم جدید از دو جهت مورد توجه است یکی بحث اطلاعات و پایگاه داده و دوم بحث فایل هایی که طی سالها در سایت قبلی شما آپلود شده اند . برای اینکه بتوانیم عملیات انتقال به سیستم مدیریت محتوا ایرانی سپهر گستر را انجام بدیم باید بررسی کنیم که ساختار دیتابیس شما به چه صورت است و طی مراحل بعدی در مورد جزییات با هم صحبت کنیم . همچنین میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرد
مدیر سایتمهر 15، 1399

سلام / جناب آملی امنیت در فضای مجازی امری نسبی است اما از دو جهت میتوان در برابر تهدید ها مقاوت کرد . ابتدا باید سیستم نرم افزاری خالی از باگ ها و حفره های امنیتی باشد دوم باید به صورت پیوسته از اطلاعات بکاپ گیری شود. در مورد نکته اول حتما نرم افزاری که بیش از 5 سال از تولید آن گذشته و همه قسمت های آن توسط برنامه نویسان شرکت و حتی افراد مختلف از نظر امنیتی تست شده است و جای نگرانی از بابت امنیت و عدم رعایت اصول امنیتی نیست ولی بهتر است به صورت روزانه از پایگاه داده بکاپ گیری شود که این موضوع هم به صورت خودکار انجام میشود . ضمن اینکه استفاده از فریم ورک لاراول به تنهایی باعث بالا رفتن امنیت و رفع بسیاری از جزییات امنیتی سطح پایین که از دید برنامه نویسان خارج است نیز میشود
مدیر سایتمهر 15، 1399

جهت بررسی و مشاهده نسخه دمو باید با شرکت تماس بگیرید و نسخه نمایشی را از طریق anydesk مشاهده نمایید.
یاسر دباغی

سلام . این برنامه به چه صورت به روزرسانی میشه ؟
sina

در طراحی و تحلیل این نرم افزار ایا به صورتی طراحی شده است که بتواند معماری های مختلفی از نرم افزارهای مختلف را به صورت یکپارچه مدیریت کند ؟ مثلا ما در لاراول یک پروژه برای کسب و کار خود داریم فقط میخواهیم که وب سایت هم لاراولی باشد . لطفا راهنمایی کنید
وحید الوندی

با عرض سلام خدمت شما : هدف از این پروژه یکپارچه سازی همه ماژولها و نرم افزارهای مرتبط با هم در یک پنل مدیریتی است به فرض مثال اگر شما یک نرم افزار تحت وب ساده جهت کنترل پرسنل شرکت خود داشته باشید لازم نیست این نرم افزار را در ساب دامنه جداگانه ای قرار دهید بلکه با استفاده از این cms به راحتی میتوانید کنترل محتوا و نظرات به همراه اپ تحت وب خود را در یکجا مدیریت کنید
محسن رسولی

سلام در مورد امکانات مهم در بخش دیجیتال مارکتینگ این سیستم مدیریت محتوا لطفا توضیح دهید
وحید الوندی

سلام آقای رسولی - این cms به صورتی طراحی شده است که میتواند با سایر شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کند و در صورتی که شبکه مورد نظر ویژگی مورد نظر را پشتیبانی کند میتوان فرایندهای ارسال خودکار محتوا را به آنها انجام داد - ضمن اینکه از نظر SEO طراحی سایت هایی که با این CMS انجام میشوند اصول OFF SEO رعایت میشود مطابق وب سایت اصلی وبینه
جابلی

سلام و عرض ادب ، سه سوال: 1- آیا این cms به ما تحویل داده میشه یا خیر سورس کد شده و نمیتونیم خودمون اگه به لاراول مسلط باشیم اون رو اتقاء بدیم؟ 2- قیمت cms رو از کجا باید ببینم؟ 3- آیا این سیستم بعد از اتمام پشتیبانی از کار میفته و باید دوباره تمدید بشه تا سایت بالا بیاد؟
وحید الوندی

به طور کلی این cms یک پکیج است که با composer روی نسخه لاراول نصب میشود و روش توسعه هم به صورتی است که شما دسترسی به OVERRIDE سازی ROUTE ها را در لاراول دارید و میتوانید انواع ماژول های اختصاصی در سطح کاربر - مدیر را توسعه دهید .
محمد سهیلی

سلام. طراحی و تولید یک سیستم با چنین ویژگی های جامع، واقعا دستمریزاد داره.
مهمان

سلام . آیا می‌شود این cms را مثل وردپرس توسعه داد ؟ مثلا من بتونم با هر قالبی که بخوام روش کار کنم یا یک ماژول جدید براش بسازم
مهمان

طراحی سایت با cms اختصاصی چقدر از نظر هزینه به نسبت وردپرس گران تر است و چه مزیتی دارد که با cms اختصاصی سایتم را طراحی کنم ؟
وحید الوندی

دوست عزیز طراحی سایت با cms اختصاصی مزیت های بسیاری به نسبت وردپرس دارد مخصوصا در موضوع سرعت و حجم بالای اطلاعات سایت شما . همچنین ما میتوانیم اطلاعات سایت وردپرسی شما را به این cms اختصاصی قدرتمند منتقل کنیم
وحید الوندی

سلام . بله مقدور است شما میتوانید UI را مطابق هرآنچه که نیاز دارید سفارش دهید یا خودتان آن را سفارشی سازی کنید . در روش خلاقانه طراحی UI سایت ما عینا مطابق برندینگ شما عمل می کنیم