cms اختصاصی


CMS سپهرگستر  نوعی سیستم مدیریت محتوا بومی و ایرانی است که به شکل کاملا اختصاصی توسعه یافته است ما در طراحی و کدنویسی این CMS از ماژولها و اسکریپت های آماده و رایگان استفاده نکرده ایم و کلیه فرایندهای تحلیل و اجرا را صفر تا صد را با دقت بالا کار کرده ایم .

cms-اختصاصی

این CMS قابلیت اجرا و نصب و استقرار در انواع وب سایت های شرکتی و سازمانی، دولتی یا پلتفرم ها را دارد و به صورت لایسنس عرضه میگردد و دارای پشتیبانی طولانی مدت است این سامانه اصولا برای اهداف خاص یا وب سایت های با کیفیت استفاده میشود و دارای سطح امنیتی بالا و سرعت و کارایی در حجم ترافیک بالا است.

دلیل اختصاصی بودن سیستم برنامه نویسی و توسعه آن در تیم فنی است که از سال 95 توسعه آن را آغاز کرده و در پروژه های مختلفی اجرا شده است و همچنان روند رو به رشد آن ادامه دارد این فعالیت در سالهای گذشته و با بدست آوردن فهرست نیازهای مشتریان و بازخورد ایجاد شده است. ما تلاش خود را برای هر چه بهتر ساختن معماری نرم افزاری و رابط کاربری ساده و روان نوآوری را به کار گرفته ایم و از طرفی با در نظر داشتن نیازهای عمومی و تخصصی که مورد نیاز پروژه های مختلف طراحی سایت است می تواند حجم زیادی از زیرساخت های ضروری یک وب سایت حرفه ای  یا پرتال سازمانی را پوشش می دهد.

سوالی که در ذهن شما پیش می آید این است که چرا باید با وجود انواع CMS های مرسوم و رایگان از CMS اختصاصی و لایسنس دارد استفاده کنم؟ برای رسیدن به پاسخ باید به نوع پروژه طراحی وب توجه کنید معمولا پروژه های عمومی به خوبی با وردپرس پیاده سازی میشوند ولی پروژه های تخصصی یا بزرگ یا سازمانی در صورت استفاده از وردپرس دچار مشکل شده و قادر به پاسخگویی و پشتیبانی همه نیازهای شما را ندارند لذا هدف همه شرکت هایی که cms اختصاصی تولید میکنند ایجاد و خلق ارزش برای برخی از کسب و کارها یا پلتفرم های اینترنتی است که میخواهند با قدرت و امکانات بیشتر به سوی اهداف خود حرکت کنند.

 

طراحی سایت

از دیگر مزیت های ما داشتن تیم فنی در دسترس و پاسخگو چیزی که بعضا در cms های خارجی با مشکلات زیادی همراه بوده و است. جدا از سازمان ها وب سایت های تجاری یا پلتفرم های PHP بزرگ اولویت بر استفاده از CMS اختصاصی را دارند لذا توجه به اینکه نرم افزاز سالها کار کرده باشد و جواب خود را پس داده است . از طرفی اگر به محدود نبودن توسعه بر پایه فریم ورک توجه کنید شاهد اکثر وب سایت های بزرگی خواهید بود که به جای وردپرس از لاراول برای طراحی سایت یا فروشگاه آنلاین خود استفاده کرده اند.

تکنولوژی های مورد استفاده در CMS اختصاصی

تکنولوژی هایی که در توسعه آن به کار رفته است در سمت سرور Laravel Framework , PHP , Oracel MySql  و در سمت کاربر Bootstrap Scss , Webpack , Vue.js است که همه این مورد در آخرین نسخه منتشر شده و پایدار خود مورد استفاده قرار گرفته ما در تلاشیم که همواره از تکنولوژی به روز در طراحی و ساخت نرم افزارهای تحت وب خود استفاده کنیم. این cms بر پایه ورژن کنترل بوده و به عنوان Composer Packge روی انواع نسخه های لاراول نصب میشود

ماژولار بودن و انعطاف پذیری

ماژولار بودن و هماهنگی کامل با سایر ماژول های اختصاصی نقطه قوت دیگر این سیستم است ضمن اینکه هر ماژول به صورت مجزا در سیستم کنترل نسخه در حال توسعه و نگهداری میباشد. این ویژگی رکن اصلی توسعه نرم افزار تجاری است به طور مثال می توانید تصور کنید که چند شرکت در حال استفاده از این سیستم هستند و هر کدام در قسمتی از نرم افزار باگ ها و مشکلاتی را به تولید کننده نرم افزار گزارش میدهد، توسعه دهنده گان در نسخه بعدی خود باگ ها را برطرف میکنند و با به روزرسانی هر 3 شرکت میتوانند همه باگ های موجود که در نسخه جدید برطرف شده است را حل و رفع نقص کنند. این ویژگی در چرخه فعالیت CMS اختصاصی سپهر گستر در حال جریان است.

vertion control system

 

موضوع CMS اختصاصی از چه زمانی مورد اهمیت ویژه قرار می گیرد ؟

خوب با کمی بررسی در بازار طراحی وب سایت خواهید دید که طیف وسیعی از شرکت ها حتی شرکت های غیرنرم افزاری مانند کانون های تبلیغاتی هم خدمات طراحی وب را انجام میدهند و با وجود ساده بودن کار کردن با سیستم های مدیریت محتوای عمومی و به دلیل رایگان بودن آن بسیاری از علاقه مندان حتی با شرکت در دوره های کوتاه چند ساعته روش راه اندازی یک وب سایت را با استفاده از وردپرس یاد میگیرند البته که وردپرس به نوبه خود بسیار در جایگاه خود مفید و کاربردی است اما قطعا در پروژه های سازمانی و شرکتی بهترین گزینه نیست و نخواهد بود چه که وجود پیچیدگی های فراوان در سازمان ها و اهمیت ویژه وب سایت شرکت های این را می طلبد که به فکر راه اندازی وب سایت بر پایه CMS اختصاصی شرکت های با سابقه و تخصصی در این حوزه را دارد.

ویژگی های cms اختصاصی

همه این قابلیت های باعث میشود که در نهایت نرم افزار از اصول مهندسی پیروی کنند البته که در توسعه نرم افزار هیج موقع نمیتوان برای همیشه کار را به پایان رساند چرا که در ذات این تکنولوژی تغییرات و توسعه فراوان نهفته است و تیم فنی باید پیوسته نسخه جدید را منتشر کند . ممکن است در نسخه جدید ویژگی ها و امکانات جدیدی اضافه شده باشد یا باگی پنهان در آن وجود داشته باشد که برطرف شده است . خوب هنگامی که نرم افزار سیستم مدیریت محتوا وب سایت شما از سپهر گستر استفاده میکند میتواند به سرعت به آخرین نسخه ارتقا پیدا کند و این نیز از ویژگی های بارز در این نرم افزار تحت وب است.

 

چرا باید CMS اختصاصی را انتخاب کرد ؟

 

جامعه بزرگ جهانی

این cms با زبان PHP و فریم ورک Laravel نوشته است. جامعه ی استفاده کنندگان این فریم ورک به قدری بزرگ است که با خیالی آسوده می توان وارد آن شد و از خدمات و امکانات آن بهره مند شد. به همین php روزانه در حال رشد است و میتواند با انواع پلتفرم ها ارتباط برقرار کند و کسب و کار را کمک میکند تا بتوانند سایت بهتری داشته باشند امنیت آن بسیار بالا است و نسخه های جدید آن از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند.

پشتیبانی و نگهداری حرفه ای

پشتیبانی اصلی ترین دلیل برای رشد یک محصول نرم افزاری است ، چیزی که در این محصول به خوبی اجرا میشود ، دهها وب سایت در ابعاد بزرگ و کوچک و حتی برخی از آنها تا 5 زبان به صورت همزمان از این سیستم استفاده میکنند و موجب رشد آن با دریافت بازخورد کاربران بوده ایم.

SEO BASE و بهینه 

seo و مبحث بهینه بودن بسیار مهم است مخصوصا در وب سایت هایی که هدف اصلی آنها رسیدن به رتبه های بالا و مقوله دیجیتال مارکتینگ است؛ چیزی که از قبل به صورت SEO‌ BASE در همه وب سایت های که طراحی میکنیم در نظر گرفته میشود از طرفی رعایت چارچوب های schema.org و درج meta tag هایی که میتوانند رتبه SEO سایت شما را افزایش دهد همه ساختاری مرتبط با SEO در طراحی سایت هایی که با این cms ساخته میشوند رعایت میشود و همه چارچوب های  schema.org در آنها قابل پیاده سازی است قوانینی که از نظر ساختاری باید در همه سایت های که می خواهند ساخته شوند به اصطلاح On-Page SEO در این CMS به صورت بنیادی لحاظ شده است. بخش های دیگری که اهمیت زیادی دارد sitemap بوده که در بخش های مختلف map هایی مربوط به صفحات ، محصولات و حتی تگ ها و دسته بندی ها و با هر اطلاعات جدیدی که به وب سایت افزوده می شود در سایت مپ وب سایت ایجاد و بروزرسانی میشود.

سهولت در اجرای وب سایت های چند زبانه

هر محتوایی که در وب سایت ایجاد می شود با توجه به زبان های سایت ترجمه می شود و با تغییر زبان وب سایت تمام بخش ها به زبان انتخابی نمایش داده خواهد شد به طور مثال اگر وب سایت شما 5 زبانه باشد و شما میخواهید محتوایی در همه زبان ها ایجاد کنید کافی است که یک صفحه اصلی ایجاد نمایید و ترجمه 5 زبان صفحات در زیرمجموعه صفحه اصلی قرار بگیرد . همچنین این ویژگی در بخش های دیگر مانند سیستم دسته بندی درختی نیز صادق است و لازم نیست که برای هر زبان دسته بندی و ساختار درختی مجزایی تعریف شود. 

امکان مدیریت همه زبان ها در یک پنل : از دیگر ویژگی های برجسته یک سیستم مدیریت محتوا استاندارد یکپارچه بودن تمام زبان های وب سایت در یک پنل یکپارچه مدیریت است و نیاز به دامنه یا ساب دامنه ای مجزا به ازای هر زبان وجود ندارد ؛  بنابراین با وجود ترجمه های متعدد، تعداد صفحات وب سایت افزایش خواهد یافت و تاثیر خوبی بر سئوی سایت خواهد گذاشت.

کارآمد و سرعت بالا در هنگام کار

سرعت و بهینه بودن اجرا Query های Database ما سعی کرده ایم تا حد امکان Query های سیستمی را بهینه سازی کنیم تا به سرعت بالاتری در باز شدن صفحات و قسمت های مختلف در CMS باشیم از طرفی استفاده از ساختار های Cache تاثیر بسیاری بر سرعت و بهینه بودن یک نرم افزار تحت وب دارد همه قسمت هایی که با پایگاه داده درگیر هستند به صورت native از ساختار Redis به جهت cache برخوردار هستند.

امنیت بالا به همراه WAF

امنیت مقوله ای که در حداکثر درجه اهمیت به آن پرداخته شده است ، این موضوع با استفاده از زیرساخت های بسیار پرطرفدار در سطح جهان و به روز بودن آنها و رعایت برنامه نویسی امن کاملا پوشش داده شده است. فایروال داخلی میتواند از برخی از تهدیدهای سمت نرم افزار شامل XSS, SQLi, RFI, LFI, User Agent جلوگیری کنند . در صورتی که برخی از هک ها باعث میشود که وب سایت های بزرگ را تهدید کند یا برخی ها حاضر هستند هزینه های زیادی جهت سیستم های WAF بپردازند ! تیم فنی و توسعه دهنده این نرم افزار طی تجربه طولانی در حوزه توسعه نرم افزار تحت وب از جمله سیستم های مالی همه اصول امنیتی در نرم افزارهای تحت وب را تجربه و کسب کرده است که از این تجربیات در توسعه کلیه محصولات نرم افزاری خود استفاده میکند.

قابلیت توسعه به سبب ماژولار بودن  و عدم تغییر در ساختار اصلی لاراول

به دلیل هماهنگی کامل با ساختار و مکانیزم طراحی و توسعه همکاهنگ با Laravel شما میتوانید این CMS را در کنار نرم افزارهای تحت وب که با لاراول می نویستید استفاده کنید. اصلی ترین ویژگی که از نظر معماری این CMS دارد این است که در vendor پروژه لاراول شما قرار میگیرد و هیچ تغییری در ساختار اصلی پروژه اصلی شما ایجاد نمیکند . مثلا حتی اگر شما پروژه خود را قبلا نوشته اید و میخواهید آن را روی این CMS سوار کنید لازم نیست که پروژه خود را تغییر دهید بلکه با درج 2 خط در composer.json این cms را به عنوان وابستگی اضافه کنید . این cms همه ویژگی های پکیج های استاندارد لاراول را دارد و شما نیز میتوانید route های مورد نظر خود را نیز override کنید.

فهرست برخی از ویژگی ها و امکانات 

 

1-طراحی گرافیکی   UI / UX  اختصاصی طبق فایل گرافیکی PSD مطابق نیاز مشتری

2-پشتیبانی کامل از سیستم چند زبانه به تعداد نامحدود بیش از 50 زبان زنده دنیا و اعمال ترجمه در قسمت های مختلف از جمله(محتوا – دستی بندی – منو ها )

3-استفاده از سیستم مدیریت محتوا اختصاصی با نشان تجاری سپهر گستر 

4-جستجو و فیلتر پیشرفته در محتوای ایجاد شده در کنترل پنل و دریافت خروجی اکسل یا PDF

5-واکنش گرا و سازگار با موبایل و تبلت

6-امکان گرفتن خروجی feed از صفحات وبسایت جهت انتشار خودکار آخرین مطالب سایت در کانال تلگرام یا سرویس پوش نوتیفیکیشن

7-امکان ایجاد لینک کوتاه صفحات و لینک ها

8-تقویم محتوایی جهت راهبری نویسندگان در جهت تولید محتوا یا بهبود محتواهای قدیمی

9-امکان فیلتر در قدیمی ترین محتواها جهت به روزرسانی به منظور بالارفتن رتبه seo

10-قابلیت ثبت محتوا به صورت پیش نویس یا انتشار

11-تنظیم فعال بودن یا غیرفعال بودن ارسال دیدگاه در صغحه ای مشخص – ثبت تاریخ انتشار و درج تصویر شاخص به همراه ویژگی برش تصویر

12-ساخته شده با استفاده از به روز ترین نسخه فریم ورک لاراول بر پایه زبان PHP

13-عدم استفاده از CMS های عمومی مانند وردپرس و جوملا و...

14-رعایت اصول طراحی وب سایت منطبق با استاندارد های گوگل

15-تعریف تعداد نامحدود دسته بندی در بخش مدیریت جهت استفاده در وب سایت به صورت سلسه مراتبی

16-تعریف گالری تصاویرجهت نمایش در وب سایت یا در محتوای وب سایت

17-جستجوی پیشرفته مطالب منتشر شده بر اساس محتوا (جستجو معنایی) FULL TEXT SEARCH

18-پایگاه داده ی قدرتمند و طراحی کاملا اختصاصی به منظور افزایش سرعت و حجم بالای ذخیره سازی

19-مدیریت محتوا به صورت چند نویسنده 

20-ایجاد نوشته های جدید با استفاده از SLUG در URL  به منظور بالارفتن SEO  سایت و پشتیبانی از  همه زبان ها

21-ویرایشگر حرفه ای در بخش مدیریت مانند Word و امکان ایجاد ستون بندی محتوا و تعریف نمایش در موبایل – دسکتاپ - تبلت

22-بخش SEO  جهت وارد کردن توضیحات و کلید واژه ها و استفاده خودکار در بخش meta  سایت

23-نمایش مسیرخطی مطالب breadcrumb و رعایت اصول Google  جهت ایندکس بهتر

24-درج تصاویر مختلف (گالری عکس) برای مقالات و اخبار ، محصولات و نمونه کارها

25-ایجاد صفحات به تعداد نامحدود به همراه بخش های مدیرتی از جمله – ایجاد – ویرایش – حذف – بازیابی – جستجو و...

26-ایجاد Sitemap  داینامیک جهت افزایش سئو وب سایت

27-امکان درج ماژول های آمار بازدید و ترافیک و سیستم های چت آنلاین

28-رعایت یکپارچگی گرافیکی در تمامی صفحات

29-امکان ایجاد بخش ها و قسمت های مختلف در وب سایت جهت نمایش صفحه یا دسته ای از صفحات در قسمت های مختلف طی طراحی وب سایت

30-منو ساز داینامیک و قابلیت درج لینک  صفحات به صورت نامحدود و مدیریت منو ها در هر زبان به صورت مجزا

31-سیستم مدیریت فایل داینامیک جهت مدیریت انواع فایل ها با رعایت اصول امنیتی و عدم اجازه آپلود فایل های مخرب

32-مدیریت اسلایدر و بنرهای سایت در ادمین در قالب گالری تصاویر

33-امکان درج محتوا در شبکه های اجتماعی با استفاده از ماژول های انتشار مانند buffer

34-سیستم مدیریت نظرات کاربران از قبیل تایید مجوز و انتشار  و جستجو به همراه خروجی اکسل

35-صفحه تماس با ما  - درباره ما و... و همه صفحه هایی که در وب سایت شما لازم است

36-قابلیت ثبت نام و ورود  در سایت  توسط اعضا و برخورداری از خدمات اختصاصی که توسط وب سایت عرضه میشود 

37-انتقال سایت و ریدایرکت 301 صفحات جهت مهاجرت از سایت قدیم به سایت جدید

38-سرعت بالای باز شدن صفحات به دلیل بهینه بودن قالب اختصاصی طراحی شده و هسته نرم افزاری بهینه

39-امن در مقابل Attack  های SQL Injection - XSS و CSRF

40-امکان Down  کردن وب سایت توسط مدیریت و اجازه کنترل وب سایت تنها در بخش ادمین و نمایش پیامی مبنی بر اینکه در حال به روزرسانی سایت هستیم !

41-تعریف نقش های مدیران بر اساس سطوح دسترسی به قسمت های مختلف پنل مدیریتی  

42-رابط کاربری مدیریتی ساده و منطبق با موبایل و آموزش ساده استفاده از آن برای اپراتورها

43-برخورداری از راهکارهای Cache   در صفحات به جهت افزایش سرعت لود وب سایت

44-امکان نمایش مطالب مرتبط با کمک سیستم جستجو معنایی، این روش مطالبی را که از نظر محتوایی مشابهه باشد را به کاربر پیشنهاد میدهد.

45-امکان بازیابی محتوای بایگانی شده و یا حذف دائمی

46-بازیابی رمز عبور کاربران و اعضا توسط پیامک و ایمیل

47-گزارش اطلاع رسانی پیامکی به مدیران در هنگام ورود به سامانه

48-ثبت گزارشات ورود به سامانه

49-ثبت گزارشات کار کردن با بخش مدیریت فایل از جمله (آپلود – حذف = ویرایش )

50-سطح دسترسی بالا در سیستم مدیریت فایل به ازای هر مدیر یک سطح دسترسی به فایل های خصوصی

51-ثبت لاگ فعالیت مدیران روی 

52-تغییر theme  کنترل پنل به حالت تیره و روشن

53-گزارشات پیامک های ارسالی و ایمیل های ارسالی بر اساس زمان – محتوا و سرویس ارسال کننده

54-ویژگی های مدیریتی در بخش تنظیم برخی از قسمت ها مانند ریست حافظه موقت CACHE

55-تنظیمات مرتبط با سرویس پیامک و پشتیبانی از چندین شرکت عرضه کننده خدمات پیامکی مانند کاوه نگار – ایده پردازان – ملی پیامک . و بر قابل تنظیم سرویس ارسال کننده پیش فرض

56-سرویس امنیتی دیوار آتش نرم افزاری ( این سرویس به صورت درونی در کنترل پنل و سایر بخش های وب سایت عمکرد کاربران و ربات ها را تشخیص میدهد و در صورتی که کاربر قصد انجام عملیات خرابکارانه از قبیل تزریق کد یا XSS  را داشته باشد طی 3 مرحله اخطار بعد اقدام به مسدود سازی IP  ارسال کننده می نماید.

57-گزارش عملکرد دیوارآتش بر اساس بلاک های انجام شده

58-قابلیت تغییر درایور ارسال ایمیل از جمله سرویس هایی  Mailgun   یا Send in blue

59-امکان اضافه شدن ماژول اختصاصی بر اساس نیاز سفارشی سازی مشتری در سه سطح پنل مدیریتی – پنل کاربری یا وب سایت

60-دسترسی کامل به پایگاه داده 

61-متن باز بودن فریم ورک و امکان توسعه فریم ورک و افزودن ماژول ها بر اساس توسط برنامه نویسان مختلف

62-گروه بندی کاربران وب سایت از جمله مدیریان و اعضا و درج اعمال تنظیمات مرتبط با گروه بر روی آنها

63-پشتیبانی از ابزارهای SEO مانند sitemap ، robot text، google rich snippets ،twitter cards, Open Graph

64-استفاده از فریم ورک بوت استرپ در طراحی

65-قابلیت ریسپانسیو یا واکنشگرایی

66-پشتیبانی از گواهینامه امنیتی SSL

67-جلوگیری از حملات فیشینگ

68-فعال سازی و مدیریت حفاظت CAPTCHA برای فرمهای ورود اطلاعات

69-کدگذاری (Encryption) داده‎های حساس مانند رمز ورود در دیتابیس

70-حفاظت از حملات XSRF برای بخش مدیریت و سایت

71-امکان محدود کردن دسترسی به پنل مدیریت به IP یا IPهای مشخص

72-امکان تغییر سایز تصاویر در بخش‎های مختلف برای لود سریعتر

73-فشرده سازی تصاویر به صورت اتوماتیک

74-امکان فشرده کردن و وررژن گذاری فایلهای CSS و JS

75-امکان تغییر و ترجمه کلیه متون وب سایت در هر زبان با کمک Google Traslate

76-امکان ایجاد RSS از دسته بندی ها مختلف و امکان عضویت کاربران در خبرنامه ایمیلی در دسته بندی های مختلف

77-کوتاه کننده لینک داخلی بدون نیاز به سرویس های خارجی و ارایه گزارش از تعداد کلیک ها

78-قابلیت انتشار خودکار مطالب وبلاگ در کانال تلگرام توسط ربات بدون مشکل در موقعیت سرور در ایران یا خارج

79-امکان ارسال push notification از آخرین مطالب منتشر شده در وبلاگ

80-امکان ارسال ایمیل مارکتینگ به صورت خودکار

81- تولید اتوماتیک صفحات و URL های SEO friendly

82- امکان تعریف و ایجاد حساب کاربری بر اساس موبایل و تایید موبایلی کاربران سایت

83- قابلیت اتصال به سیستم تیکتینگ و CRM وبینه

84-برخورداری از آنتی ویروس لینوکس ClamAv جهت اسکن فایل های آپلود شده و اتچ شده

85-پلاگین داخلی محاسبه و  آنالیز SEO صفحات

86- امکان اضافه کردن فیلدهای اضافی روی صفحات با قابلیت ورود اطلاعات متنی جداگانه

Ali aمرداد 16، 1399

سلام . ایا این cms کاملا با لاراول نوشته شده است و میتونم بپرسم خدمات پس از فروش آن توسط شرکا وبینه تا کی ادامه خواهد داشت ؟
مدیر سایتمرداد 21، 1399

سلام. بله این نرم افزار یکی از نرم افزارهای تولید شده در بخش مدیریت محتوا است که میتواند در انواع وب سایتها مورد استفاده قرار بگیرد . التبه که اگر شما قبلا با لاراول سایتی را طراحی کرده اید و بخش های اختصاصی دارد میتواند با این سیستم مدریت محتوا ترکیب شود
شرکت خصوصیمهر 15، 1399

سلام ما قبلا با وردپرس کار می کردیم و الان تصمیم داریم سایت خود را با یک سامانه مدیریت محتوا ایرانی باز طراحی کنیم لطفا راهنمایی کنید به چه صورت میتونیم از خدمات شما استفاده کنیم؟
حسن آملیمهر 15، 1399

بر چه اساسی میتوان اطمینان حاصل کنیم که این cms امن است و میتواند در برابر انواع تحدید ها مقاوم باشد . ؟؟
شیمامهر 15، 1399

سلام . برای بررسی نسخه دمو از کجا میتونیم اقدام کنیم ؟
مدیر سایتمهر 15، 1399

سلام / عرض شود که مهاجرت از یک سیستم به سیستم جدید از دو جهت مورد توجه است یکی بحث اطلاعات و پایگاه داده و دوم بحث فایل هایی که طی سالها در سایت قبلی شما آپلود شده اند . برای اینکه بتوانیم عملیات انتقال به سیستم مدیریت محتوا ایرانی سپهر گستر را انجام بدیم باید بررسی کنیم که ساختار دیتابیس شما به چه صورت است و طی مراحل بعدی در مورد جزییات با هم صحبت کنیم . همچنین میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرد
مدیر سایتمهر 15، 1399

سلام / جناب آملی امنیت در فضای مجازی امری نسبی است اما از دو جهت میتوان در برابر تهدید ها مقاوت کرد . ابتدا باید سیستم نرم افزاری خالی از باگ ها و حفره های امنیتی باشد دوم باید به صورت پیوسته از اطلاعات بکاپ گیری شود. در مورد نکته اول حتما نرم افزاری که بیش از 5 سال از تولید آن گذشته و همه قسمت های آن توسط برنامه نویسان شرکت و حتی افراد مختلف از نظر امنیتی تست شده است و جای نگرانی از بابت امنیت و عدم رعایت اصول امنیتی نیست ولی بهتر است به صورت روزانه از پایگاه داده بکاپ گیری شود که این موضوع هم به صورت خودکار انجام میشود . ضمن اینکه استفاده از فریم ورک لاراول به تنهایی باعث بالا رفتن امنیت و رفع بسیاری از جزییات امنیتی سطح پایین که از دید برنامه نویسان خارج است نیز میشود
مدیر سایتمهر 15، 1399

جهت بررسی و مشاهده نسخه دمو باید با شرکت تماس بگیرید و نسخه نمایشی را از طریق anydesk مشاهده نمایید.
یاسر دباغی

سلام . این برنامه به چه صورت به روزرسانی میشه ؟
sina

در طراحی و تحلیل این نرم افزار ایا به صورتی طراحی شده است که بتواند معماری های مختلفی از نرم افزارهای مختلف را به صورت یکپارچه مدیریت کند ؟ مثلا ما در لاراول یک پروژه برای کسب و کار خود داریم فقط میخواهیم که وب سایت هم لاراولی باشد . لطفا راهنمایی کنید
وحید الوندی

با عرض سلام خدمت شما : هدف از این پروژه یکپارچه سازی همه ماژولها و نرم افزارهای مرتبط با هم در یک پنل مدیریتی است به فرض مثال اگر شما یک نرم افزار تحت وب ساده جهت کنترل پرسنل شرکت خود داشته باشید لازم نیست این نرم افزار را در ساب دامنه جداگانه ای قرار دهید بلکه با استفاده از این cms به راحتی میتوانید کنترل محتوا و نظرات به همراه اپ تحت وب خود را در یکجا مدیریت کنید
محسن رسولی

سلام در مورد امکانات مهم در بخش دیجیتال مارکتینگ این سیستم مدیریت محتوا لطفا توضیح دهید
وحید الوندی

سلام آقای رسولی - این cms به صورتی طراحی شده است که میتواند با سایر شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کند و در صورتی که شبکه مورد نظر ویژگی مورد نظر را پشتیبانی کند میتوان فرایندهای ارسال خودکار محتوا را به آنها انجام داد - ضمن اینکه از نظر SEO طراحی سایت هایی که با این CMS انجام میشوند اصول OFF SEO رعایت میشود مطابق وب سایت اصلی وبینه
جابلی

سلام و عرض ادب ، سه سوال: 1- آیا این cms به ما تحویل داده میشه یا خیر سورس کد شده و نمیتونیم خودمون اگه به لاراول مسلط باشیم اون رو اتقاء بدیم؟ 2- قیمت cms رو از کجا باید ببینم؟ 3- آیا این سیستم بعد از اتمام پشتیبانی از کار میفته و باید دوباره تمدید بشه تا سایت بالا بیاد؟
وحید الوندی

به طور کلی این cms یک پکیج است که با composer روی نسخه لاراول نصب میشود و روش توسعه هم به صورتی است که شما دسترسی به OVERRIDE سازی ROUTE ها را در لاراول دارید و میتوانید انواع ماژول های اختصاصی در سطح کاربر - مدیر را توسعه دهید .

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 CMS ایرانی
CMS ایرانی

CMSسفارشی دقیقا همان کاری را انجام میدهد که شما به آن نیاز دارید.لاراول از جمله فریم ورک هایی است که ...

 چرا انتخاب CMS اختصاصی مناسب وب سایت شماست
چرا انتخاب CMS اختصاصی مناسب وب سایت شماست

دلیل اینکه از CMS اختصاصی انتخاب میکنید چیزی جز توسعه پذیری بالا و پشتیبانی آن نیست سپهر گستر برای ش ...

 طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی
طراحی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

ایجاد فروشگاه اینترنتی لوازم پزشکی یک سرمایه گذاری مطمئن است.انتخاب تیم و زبان برنامه نویسی از چالش ...

 بهترین cms از نظر seo
بهترین cms از نظر seo

بهترین CMS برای بالا بودن SEO یا سئو سایت کدام است و برای اینکه در صفحه اول قرار بگیرم کدام CMS یا س ...

 بهترین سیستم مدیریت محتوا
بهترین سیستم مدیریت محتوا

بهترین سیستم مدیریت محتوا یا CMS برای راه اندازی وب سایت کدام است ، راهنمایی در مورد انتخاب بهترین C ...

 طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی با CMS اختصاصی بهترین شیوه طراحی سایت با لاراول است که از قالب رایگان و کپی استفا ...

 سایت ساز اختصاصی وبینه
سایت ساز اختصاصی وبینه

سایت ساز اختصاصی یا CMS اختصاصی کاملا برنامه نویسی شده سریع ، امن و قدرتمند

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید