آموزش استفاده از دیسکاس discus در طراحی سایت

یکی از بخش های مهم در هر سایت امکان تبادل نظرات و گفتگو در مورد یک مطالب است ، اگر این بخش به صورت یک شبکه باشد میتواند منافع و قدرت انتشار بیشتری نسبت به یک ارسال نظر ساده باشد. 

شما با عضویت در سایت رسمی Discus می توانید برای هر سایت خود یک کانال تعریف کنید و کانال ساخته شده را در وب سایت خود نصب کنید ، عضویت در دیسکاس کمتر از 5 دقیقه است و برای نصب آن برای CMS های رسمی پلاگین از پیش ساخته شده وجود دارد همچنین برترین روش برای درج در سایت استفاده از universal code است که با درج در جای مشخص میتوان از این شبکه به راحتی استفاده کرد .

شاید پیش آمده باشد که در یک سایت نظری داده باشید اما هرچقدر فکر می کنید نام آن سایت را به یاد نمی آورید ، اگر آن سایت از دیسکاس استفاده کرده باشد با ورود به پنل مدیریتی خود میتوانید آرشیو همه نظرات و گفتگو ها را ببینید ، و برای همیشه در یک محیط قابل مدیریت ذخیره میشود . 

قابلیت انتشار سریع نظرات و پیشنهادات شما در بین هزاران کاربر این شبکه از ویژگی های خوبی است که طراحان سایت خلاق به آن توجه می کنند ، دیسکاس نیز از زبان فارسی پشتیبانی می کند و مشکلی در مورد استفاده کاربران فارسی با آن وجود ندارد.

جلوگیری از ارسال هرز نامه 

اگر شخصی با حساب رسمی خود مانند گوگل -فیسبوک - تویتر وارد شود هویت آن قابل شناسایی است و از دریافت هرزنامه ها خوداری می کند

 


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود