طراحی سایت شرکتی


طراحی سایت شرکتی

 

فعالیت شما در دنیای حقیقی هرچه باشد، باید برای حضور در دنیای اینترنت هم برنامه ریزی کنید. شاید ادعای بزرگی نباشد اگر بگوییم امروزه موفقیت هر کسب و کاری در دنیای واقعی رابطه ی تنگاتنگ و مستقیمی با میزان و نحوه حضورش در دنیای مجازی دارد.

 

مزایای داشتن وب سایت شرکتی

•    24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته و روزهای تعطیل هم درهای شرکت به روی مراجعین باز است.
•    افراد بدون نیاز به مراجعه ی حضوری میتوانند از زمینه کاری شما مطلع شوند.
•    با طراحی وب سایت چند زبانه میتوانید مشتریان خارجی را نیز به سمت کسب و کار خود جذب نمایید.
•    با داشتن پشتیبانی آنلاین یا برخط و بخش پرسش و پاسخ میتوانید به سوالات مشتریان و بازدیدکنندگان سایت پاسخ دهید.
•    دیگر به ورق زدن انواع کاتالوگ ها نیازی نخواهد بود و افراد به راحتی میتوانند با نمونه کارهای شما آشنا شوند.
•    نسبت به تبلیغات محیطی مانند تلویزیون، بیلبورد و ... به صرفه تر است. هزینه برای تبلیغات محیطی و نداشتن وب سایت یعنی هدر دادن وقت و سرمایه؛چرا که یک تبلیغ تلویزیونی چند دقیقه ای یا عکسی بزرگ در سطح شهر نمی تواند حق مطلب را ادا کند و بیننده باید در نهایت به جایی هدایت شود که بتواند در آنجا به طور کامل با شما، خدمات و محصولات شرکت آشنا شود و اقدام به برقراری ارتباط و در نهایت خرید نماید.

امکانات مورد نیاز در سایت شرکتی

 

چرخه رنگ های مختلف

ویژگی های ظاهری وب سایت

هر کسب و کاری ویژگی های خاص خود را دارد. این تفاوت در ویژگی ها یعنی تفاوت در ظاهر وب سایت مربوط به آن کسب و کار. استفاده از رنگبندی مناسب یکی از فاکتورهای تعین کننده در جذب مخاطب است. باید بین رنگ سازمانی شرکت،لوگو و رنگ وب سایت تناسبی برقرار باشد. ما در وبینه علاوه بر راهنمایی شما در انتخاب بهترین رنگ ها، مناسب ترین فونت هارا نیز به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

 

طراحی رسپانسیو

 

واکنشگرا بودن وب سایت

امروزه طراحی رسپانسیو یا واکنشگرا از الزامات هر طراحی است. سایت هایی که توسط تیم طراحی سایت وبینه طراحی می شوند قابلیت نمایش در هر سیستم با هر اندازه ای از صفحه نمایش را دارند. با وجود چنین ویژگی دیگر محدودیتی برای کاربران وجود ندارد زیرا در هر زمان و شرایطی به راحتی می توانند از طریق وب سایت با شرکت و خدمات شما آشنا شوند. از مزیت های دیگر رسپانسیو بودن تاثیری است که بر سئوی وب سایت میگذارد زیرا گوگل به وب سایت هایی که واکنشگرا باشند رتبه ی بهتری میدهد.

 

گفتگوی انلاین و پرسش و پاسخ

نظرات و پرسش و پاسخ در وب سایت

بخش پرسش و پاسخ یکی از بخش های مهم در وب سایت های شرکتی می باشد؛چرا که بازدیدکنندگان انتظار دارند به سوالات و ابهاماتشان پاسخ داده شود. مدیریت این بخش کاملا در اختیار مدیر سایت است و میتواند نظرات را تایید، ویرایش و حذف نماید. با قرار دادن بخش گفتگوی آنلاین می توانید به جذابیت کار بیفزایید و در کوتاه ترین زمان ممکن به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ دهید. با این کار در ذهن آنها خواهید ماند و احتمال بازگشت انها بیشتر خواهد شد.

 

تماس با ما

صفحه تماس با ما

صفحه تماس با ما می تواند شامل، اطلاعات تماس، آدرس شرکت، نقشه محل شرکت، مسیرهای دسترسی به آن، ساعات کاری شرکت باشد.

فرم های ارسال پیام و ایمیل یا فرم های تماس با ما هم می توانند در این بخش قرار گیرند.با تنظیماتی خاص می توان مدیر وب سایت را به محض ارسال هر نوع پیام در وب سایت آگاه ساخت.

سئو وب سایت

سئو

سئو وب سایت باید از خشت اول بنای آن مورد توجه باشد. برنامه نویس و طراح باید از اولین کدی که می نویسد، سئو را مد نظر خود قرار دهد. اگر وب سایتی ساختار بهینه شده ای نداشته باشد، هر قدر هم که برای محتوای آن تلاش کنید به نتیجه ی مطلوبی نخواهد رسید. سئو در وب سایت های شرکتی از اهمیت بالایی برخوردار است؛چرا که تمایز میان شما و صدها شرکت دیگر که قصد معرفی خود در فضای اینترنت را دارند مشخص می کند و وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل چند پله بالاتر از آنها قرار خواهد گرفت.

تقویم و وضعیت اب و هوا

بخش های منحصر به هر شرکت

هر شرکت با توجه به زمینه ی فعالیت خود، نیاز به بخش های خاص و منحصر به خود را دارد. برخی از این بخش های خاص میتواند نمایش اوقات شرعی، وضعیت آب و هوا، تاریخ و ساعت به وقت چند کشور، نمایش خودکار قیمت ارز و طلا و... باشد.

جستجوی ای جکس

جستجوی سایت در لحظه

جستجوی لحظه ای وب سایت یا جستجوی ای جکس در واقع روشی است که در آن بدون بارگزاری دوباره، صفحه نمایش داده می شود. Ajax search در حال حاضر در وب سایت های طراحی شده توسط وبینه اعمال شده است. این نوع جستجو مورد پسند کاربران است زیرا به محض شروع نوشتن کلمه مورد نظرشان، نتایج جستجو را ملاحظه خواهند کرد.

درباره ما

صفحه درباره ما

می توانید رزومه ای از شرکت، فعالیت ها و سوابق آن و مدیران شرکت در این صفحه ی اختصاصی قرار دهید.

اینکار سبب آشنایی بیشتر کاربران و بازدیدکنندگان با شرکت و ایجاد ارتباط صمیمی تر آن ها با شما خواهد شد. 

نمایندگی ها و شعبه ها

نمایندگی ها و شرایط دریافت نمایندگی

برخی از شرکت ها دارای نمایندگی یا شعب مختلف در داخل و خارج از کشور می باشند. جهت اطلاع کاربران از سایر شعب،یافتن نزدیک ترین شعبه به خود و همچنین شرایط و نحوه ی دریافت نمایندگی شرکت میتوانید از این بخش استفاده نمایید. مدیر سایت به راحتی قادر به ویرایش این بخش، افزودن و حذف آنها می باشد.

شبکه های اجتماعی

حضور در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی نقش بسزایی در شناساندن شما به مخاطب دارند. حضور فعال و مستمر شما در این فضاها می تواندبه شما در بازاریابی کسب و کارتان کمک شایان ذکری نماید. یکی از ویژگی وب سایت های طراحی شده توسط وبینه امکان برقراری ارتباط بین وب سایت و شبکه های اجتماعی و انتشار صحیح مطالب در آن ها می باشد. 

معرفی کامل محصولات و خدمات

هر شرکتی محصولات و خدماتی برای ارائه به مشتریان دارد و کاربران برای همین محصول و خدمت است که به سراغ آنها می آیند. توصیه ما این است که صفحه ای را به این بخش اختصاص دهید تا کاربر به راحتی در یک نگاه و با یک جستجوی ساده به آنچه میخواهد دست یابد. می توان در این بخش امکان مقایسه ی محصولات را نیز تعبیه کرد تا به کاربر در انتخاب بهتر یاری نماید. از فیلترهای دقیق نیز میتوان در جهت جستجوی آسان محصولات استفاده کرد تا کاربر به راحتی بتواند با فیلتر کردن براساس دسته بندی های مختلف و فاکتورهای دیگر آنچه می خواهد را بیابد.

فروشگاه انلاین-موبایل-خرید اینترنتی

فروشگاه آنلاین

چقدر خوب است که هر شرکتی از همان ابتدا نقشه ی راه خود را ترسیم و سایتی متناسب با آن اهداف طراحی کند. برخی از شرکت ها در ابتدای کار تنها به داشتن وب سایتی برای معرفی بسنده می کنند و پس از مدتی داشتن فروشگاه را برای کسب و کار خود ضروری میبینند که متاسفانه ساختار برخی از سایت ها توانایی توسعه ندارند. سایت های طراحی شده توسط CMS اختصاصی وبینه قابلیت توسعه در آینده را دارند و به راحتی می توانید با هزینه ای کم و بدون  هزینه های تکراری فروشگاه آنلاین شرکت خود را نیز راه اندازی کنید تا مشتریان بتوانند از طریق اینترنت محصول یا خدمت مورد نظر خود را سفارش دهند.

گواهی نامه و مجوز

صفحه گواهی نامه ها و مجوز ها

میتوانید صفحه ای را به گواهی نامه ها, مجوزها و اعتبارنامه ها اختصاص دهید تا به میزان اعتماد کاربران به شرکت بیفزایید. با در دسترس بودن این ها به آنها خواهید گفت در چه جایگاه و رتبه ای هستید و مجوزهای لازم را برای انواع فعالیت های شرکت دارید.

 

چارت سازمانی

معرفی نیروی انسانی و چارت سازمانی

خوب است که توضیح مختصری از نیروی انسانی شرکت و سلسله مراتب افراد در آن به بازدیدکنندگان وب سایت بدهید. مطمئنا آگاهی از چارت سازمانی شما سبب اعتماد بیشتر آنها به شما خواهد شد.

معرفی مشتریان

معرفی مشتریان

داشتن بخشی تحت این عنوان هم به اعتبار شما خواهد افزود و هم تقدیری خواهد بود از مشتریان ویژه و وفادار شما. در این بخش میتوانید تقدیرنامه هایی را که حاکی از رضایت مشتریان از شرکت است قرار دهید چرا که داشتن مشتریان خوب و رضایت آنها اعتبار اصلی شماست و باید به آنها بالید.

وردپرس یا سیستم مدیریت محتوای ایرانی را برای سایت شرکت انتخاب کنم؟

اما سوالی که در ذهن همه قبل از سفارش طراحی وب سایت خطور میکند این است که از طراحی اختصاصی و سیستم های مدیریت محتوای ایرانی استفاده شود یا از وردپرس؟ واقعا همه چیز بستگی به نحوه اجرای آن دارد. الان سایت هایی ایرانی داریم که با cms ایرانی ساخته شده اند و بسیار هم موفق بوده اند؛ هم فروشگاه و هم وب سایت. در مقابل هم نمونه های بسیاری زیادی را داریم که در سطوح مختلف از وردپرس استفاده کرده اند و راضی و موفق هستند. اما بر عکس آن هم صادق است بسیاری از مشتریانی که تجربه کار با وردپرس را داشته اند ترجیح میدهند که از آن دیگر استفاده نکنند و دلیل آن هم مشکلاتی بوده که طراح سایت قبلی برایشان ایجاد کرده است... اما بر کسی پوشیده نیست که شرکت ها به دلیل ماهیت تجاری که دارند بهتر است از نرم افزارها یا cms های که یک شرکت ایرانی به صورت تخصصی طراحی و توسعه داده استفاده کنند. این روش میتواند در آینده جلو بسیاری از محدودیت ها و مشکلات را بگیرد و باعث ارتقا سطح کیفیت و برنامه ریزی بلند مدت روی موضوع دیجیتال مارکتینگ شرکت شود..

تولید محتوا در وب سایت تاثیری زود گذر ندارد بلکه با تولید محتوا با هدف SEO هم توانسته اید برای مشتریان و کاربران وب سایت خود مطلبی خواندی راآماده کنید و هم اینکه در به روز بودن وب سایت خود تلاش کرده اید. هنگامی که شما در حال تولید محتوا برای سایت شرکت هستید به اینکه روی چه موضوعی میخواهید کار کنید فکر میکنید و برای شما هزاران راه نرفته و موضوع جدید روشن میشود این چیزی است که از خلاقیت شما پرورش پیدا میکند تولید محتوا  را در سایتی که دارید بسیار جدیدی بگیرید و سعی کنید که مطالب جدید را همیشه به عنوان موضوعی ناب انتخاب و منتشر کنید

سینا پور عبدیمهر 14، 1398

خیلی عالی ممنون بابت توضیحات مفیدتون . شما تهران تشریف دارید و آیا امکان مراجعه حضوری به دفتر وبینه وجود دارد ؟ یکی از دلایلی که من تصمیم گرفتم سفارش طراحی سایت شرکتم را به شما بدهم سابقه خوب و از همه مهم تر دانش شما در طراحی سیستم مدیریت محتوای ایرانی و تخصصی است که با لاراول توسعه داده اید این باعث میشود که من با خیال آسوده ای در آینده بتونم روی وب سایتم سرمایه گذاری از بابت توسعه و ارتقا داشته باشم‌. مممون از تیم وبینه
مدیر سایتمهر 15، 1398

سلام آقای پورعبدی ، بله ما دفتر مرکزی وبینه در تهران قرار دارد و به عنوان یکی از شرکت هایی که به صورت تخصصی روی لاراول کار میکند میتواند انواع پروژه های سطح پایین تا بالای تحت وب و طراحی سایت را انجام دهد . میتواند با روش هایی مثل عضویت در باشگاه مشتریان یا تماس با ما در مورد اجرا و هزینه پروژه خود با ما گفتگو کنید.
رضا امینیآذر 25، 1398

با سلام . برای طراحی سایت شرکت وردپرس بهتر جواب میده یا لاراول ؟ من میخوام سایتی را که قبلا برای شرکت با وردپرس طراحی شده را بازطراحی کنیم. شما میتوانید بدون افت رتبه seo سایت جدیدی را برای شرکت ما طراحی کنید ؟
ahmadمرداد 15، 1399

سلام . محتوای شما در مورد طراحی سایت شرکتی بسیار کامل و جامع بود بسیار استفاد کردیم . ممنون .

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی

طراحی وب سایت شخصی میتواند به شما کمک کند تا در میان همتایان خود برجسته ظاهر شوید . طراحی ...

 طراحی سایت شرکتی وردپرس
طراحی سایت شرکتی وردپرس

طراحی سایت شرکتی با وردپرس بسیار مرسوم است و شرکت های زیادی به وردپرس در اجرا و طراحی وب س ...

 طراحی وب سایت با برنامه نویسی
طراحی وب سایت با برنامه نویسی

وبینه در خصوص طراحی وب سایت با برنامه نویسی راه حل خاصی دارد.طراحی وب سایت با CMS اختصاصی ...

 مشاوره طراحی سایت
مشاوره طراحی سایت

در مشاوره طراحی سایت در وبینه و مشاوره در زمینه طراحی پرتال چه سوالاتی باید پرسیده شود؟طرا ...

 بایدها و نبایدها در طراحی سایت
بایدها و نبایدها در طراحی سایت

بایدها و نبایدها در طراحی سایت ، عواملی که باعث افزایش بهره وری و کیفیت در طراحی سایت میشو ...

 چرا طراحی سایت با وردپرس در همه جای دنیا محبوب است ؟
چرا طراحی سایت با وردپرس در همه جای دنیا محبوب است ؟

چرا وردپرس در همه جای دنیا محبوب است و اکثر طراحی سایت های شرکتی با وردپرس انجام میشود؟

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید