بهبود کسب و کار با راه اندازی وب سایت

هنگامی که شما یک وب سایت می سازید مانند ساختن یک فروشگاه فیزیکی در خیابان است. هنگامی که درهای ورودی را بسته اید نمی توانید انتظار داشته باشید مشتری محصولات شما را بخرد!

 

 باید بازاریابی تان را برای معرفی خود به دنیا آغاز کنید

بازاریابی اینترنتی

 البته در این شکی نیست که بازاریابی یک وب سایت با یک فروشگاه فیزیکی کاملا متفاوت است ، بنابراین شما باید بدانید چگونه میتوان به سوی بهترین نتیجه پیش رفت ، پس برای رسیدن به بیزینس های مختلف از طریق وب سایت بهتر است به سه نکته دقت کنید


1- ابتدا طراحی وب سایت خود را به یک شرکت معتبر واگذار کنید به منظور آنچیزی که میخواهید عرضه کنید . و برای این کار از داشتن یک طراح وب خوب ، گرافیست خوب و محتوای با کیفیت مطمئن شوید. مسلما شما نمی خواهید وب سایتی را داشته باشید که موجب پایین آمدن ارزش شرکت یا برند شما شود پس باید اصول طراحی حرفه ای را در وب سایت خود در نظر بگیرید. وجود محتوای جذاب و مفید را سرلوحه برنامه های هفتگی یا روزانه قراردهید و با انتشار مطالب جدید همیشه به روز باشید. یکی از مهم ترین راه ها برای شروع بیزینس از طریق وب سایت آغاز آن با توجه به دانش فنی و کیفیت نرم افزاری است.


2- از ابزارهای رایگان و کاربردی اینترنتی بهره بگیرید. راه های زیادی برای بازارسازی و معرفی خدمات برند شما وجود دارد که لازم به پرداخت یک ریال هم نیست. یک صفحه در Facebook , Google plus یا سایر شبکه های اجتماعی باز کنید تا شما را به سایر صنایع حرفه ای و مخاطبان ارائه دهد ، از همه ابزارها و روش های SEO  برای افزایش رتبه و نمایش وب سایت خود در موتورهای جستجو استفاده کنید ، حتی میتوانید وبلاگ های مختلفی با موضوعات تخصصی راه اندازی کنید و در آنها کاربران را به بازدید از نمونه کارها و محصولاتتان در وب سایت اصلی هدایت نماید ، با وجود این ابزارهای رایگان شما خیلی سریع در یک بازاررقابتی وارد میشوید. البته بهتر است برای این کار افراد باتجربه و متخصص را استخدام کنید یا از شرکت های خدماتی در این حوزه استفاده کنید.


3- جذب مخاطبان آفلاین ! بله همه کاربران و کسانی که شما طرف حساب آنها میتوانید باشید همیشه به صورت اینترنتی با شما آشنا نمیشوند ، قطعا در بازار کسب و کار افراد در مقاطع زمانی مختلفی از اینترنت استفاده میکنند. با استفاده از تبلیغات چاپی ، کارت ویزیت و تراکت وب سایت خود را برای مشاهده عموم معرفی کنید.
همان طور که ملاحظه میکنید راه های مختلفی برای بهبود کسب و کار از طریق وب سایت وجود دارد ، شما باید برای ابزارها و روش های مختلفی که شما را بهتر معرفی میکند وقت صرف کنید. مهم نیست برای چه هدفی کار میکنید ، با در نظر داشتن 3 اصل بهبود کسب و کار از طریق وب سایت موفق میشود.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت با وردپرس

راه اندازی مشاغل آنلاین کار آسانی نیست و از آنجایی که به سرمایه گذاری اولیه قابل توجهی نیاز دارد،ممک ...

 باز طراحی سایت مجنتو
باز طراحی سایت مجنتو

با همه مزایایی که برای طراحی یا باز طراحی سایت مجنتو وجود دارد،در کشور ما با محدودیتهایی از جمله تحر ...

 نرم افزار ارتباط با مشتریان
نرم افزار ارتباط با مشتریان

نرم افزار ارتباط با مشتریان یک راه حل خوب جهت پایداری کسب و کار و اتوماسیون اداری سازمان شما میباشد. ...

 بهبود کسب و کار توسط وب سایت
بهبود کسب و کار توسط وب سایت

استفاده از وب سایت برای رونق کسب و کار در فضای مجازی یک اصل مهم نیاز دارد که ابدا سایت با ساختاری اس ...

 بهبود کسب و کار با بهبود وضعیت طراحی وب سایت شما
بهبود کسب و کار با بهبود وضعیت طراحی وب سایت شما

طراحی وب سایت و بهره بردن از آن می تواند نقطه ی عطفی در کسب و کار شما باشد.اما پس از طراحی باید به ن ...

 کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت یکی از راه های پول درآوردن به شکل مجازی است که در دنیای امروز هزاران نقر با این ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید