بهترین راهکارهای طراحی و توسعه وب سایت

بهترین روش های از نظر فنی به Best Practice ها معروف هستند Best Practice ها در هر زبان برنامه نویسی و هر نوع طراحی سایت میتواند معنا و مفهوم داشته باشد وب سایتی که با استفاده از بهترین روش طراحی شده است مزیت های فراوانی دارد از جمله به قابلیت توسعه پذیر بودن و امکان ایجاد تغییرات به صورتی که باعث بهم خوردن قسمت های دیگر نمیشود . آیا مشتریان طراحی سایت باید با این موضوع آشنا باشند ؟ خیر مشتریان طراحی سایت کافی است بداند به چه شرکتی میخواهند ثبت سفارش کنند ! نمونه کارهای قبلی همیشه گویای توانایی های یک توسعه دهنده خوب است . 

روش های مختلف طراحی چه تفاوت هایی دارند ؟ اگر میخواهید وب سایت یا فروشگاه خود را به صورت سفارشی و اختصاصی راه اندازی کنید استفاده از فریم ورک ها بسیار مهم است ان دوران گذشته است که برنامه نویسان بدون فریم ورک بتوانند محصول توانمندی تولیدکنند مثلا استفاده از لاراول یا استفاده از vue.js خیلی در کیفیت و قدرت پروژه ها مهم است زیرا این فریم ورک ها زیرساخت های اولیه جهت اتصال به سایر ابزارهای cache , socket و زیرساخت های اولیه مهم جهت امنیت را فراهم کرده اند یا در حوزه frontend استفاده از جاوا اسکریپت بسیار پیچیده است که با کمک فریم ورک ها بسیار ساده تر میشوند از طرفی هنگامی که با یک روش مشخص توسعه صورت بگیرد در آینده برنامه نویسان دیگر هم میتوانند آن را به خوبی توسعه دهند . 

webpack چیست


امروزه استفاده از webpack در طراحی سایت بسیار مهم است استفاده از SASS بسیار مهم است اگر وب سایت شما با این ابزارها ساخته شوند میتوان گفت که از روش های خوبی استفاده شده برای اینکه از کجا شروع کنیم میتوان به پروژه های مختلف متن باز سری زد و از آنها کمک گرفت شاید کار کردن با آنها در ابتدا کمی سخت به نظر برسد اما توجه کنید که یکبار یادگیری آن برای سالها کاربردی است با استفاده از این ابزار میتوان بخش های مختلف uI را با ریز کرد و بعد از تولید نسخه نهایی آنها را در یک فایل فشرده منتقل کرد یا به صورت خودکار کدهایی css , js را در نسخه های مختلف مروگر ها بهینه سازی کرد.

solid چیست

این موضوع در برنامه نویسی بسیار پیچیده تر است روشی که برنامه نوشته میشود باید بر اساس اصول بین المللی باشد از جمله SOLID این استانداردها کمک میکند که برنامه به صورتی نوشته شود که بتوان بدون نگرانی و دردسر آن را در مقیاس های بزرگ توسعه داد . در زبان های برنامه نویسی هم یکسان است مثلا اگر برنامه ای با PHP نوشته شود یا با ASP از نظر استاندارد SOLID خیلی فرق ندارد .

cqrs چیست

موضوع بهترین روش در بهینه سازی هم بسیار مهم است هنگامی که پروژه ای فروشگاهی نوشته میشود هر محصول ویژگی ها و مشخصه های زیادی دارد برای اینکه بتوان کارایی خوبی بدست آورد بهترین است که از   cache استفاده کرد آن هم از انواع مختلفی که دارد با توجه به نوع پروژه بهره گرفت یا از دیتابیس های NoSql کمک گرفت در صورتی که دیتابیس اصلی SQL باشد.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی سایت با react
طراحی سایت با react

طراحی سایت با react یکی از بهترین راهکارها در توسعه یک وب سایت کاملا داینامیک و Real Time است

 باز طراحی وب سایت
باز طراحی وب سایت

طراحی مجدد وب سایت بدون افت رتبه seo و با هدف ارتقا فنی و کیفی ، افزایش سطح امنیت و توسعه پذیری با ا ...

 فعالیت در اکوسیستم  های حرفه ای نیاز هر توسعه دهنده وب
فعالیت در اکوسیستم های حرفه ای نیاز هر توسعه دهنده وب

فعالیت در اکوسیستم های حرفه ای نیاز هر توسعه دهنده وب است که بر اساس قوانین میتوان طراحی با کیفیت و ...

 شیوه طراحی وب سایت و تاثیر آن بر ناخودآگاه مخاطب
شیوه طراحی وب سایت و تاثیر آن بر ناخودآگاه مخاطب

شیوه طراحی وب سایت و تاثیر آن بر ناخودآگاه مخاطب و بهترین روش طراحی وب سایت به چه صورت می باشد

 بهترین روش برای توسعه وب سایت
بهترین روش برای توسعه وب سایت

بهترین روش برای توسعه وب سایت و به کارگیری تکنولوژی روز در برنامه نویسی نرم افزار سایت

 بهترین زبان طراحی سایت
بهترین زبان طراحی سایت

بهترین زبان برنامه نویسی طراحی سایت PHP یا دات نت؟در 0PHP تا 100 پروژه تحت تسلط برنامه نویس است.طراح ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید