دلایل اصلی انتخاب بهترین CMS

سیستم مدیریت محتوا مانند سیستم عامل رایانه شما عمل میکند و هنگامی که تصمیم دارید یک CMS را انتخاب کنید باید به مواردی توجه کنید که شما در آینده ای نزدیک و یا دور به مشکلی نسبت به کسب و کار خود برخورد نکنید . ما در این مقاله به پنج مورد اصلی انتخاب بهترین CMS که هر مورد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

cms

  • هزینه

از مهم ترین پارامترهای تاثیر گذار در انتخاب هر مشتری است ، هزینه ها معمولا به دو قسمت هزینه های اولیه و هزینه های ثانویه تقسیم بندی میشوند ، هزینه های اولیه همان هزینه هایی است که در شروع کار مورد توافق قرار میگیرد و هزینه های ثانویه شامل هزینه هایی می شود که طی کار با CMS با آن روبرو میشوید . خوب حالت اول مشخص است ممکن است که یک CMS اختصاصی هزینه های بالاتری نسبت به یک CMS عمومی و یا حتی رایگان داشته باشید اما در واقع طراحان قبل از فروش مزیت های مختلف CMS های مختلف را کنار یکدیگر قرار میدهند تا مشتری نسبت به بودجه خود اقدام به خرید کند.

  • کاربرپسند بودن

همیشه کاربرد پسند بودن از اهمیت خاصی برخودار بوده است یعنی کاربر بتواند ساده و بدون دردسر در کامپیوتر و موبایل از آن استفاده کند ، در حال حاضر ابزارهای متعددی در کنار بخش مدیریتی وجود دارد که بدون نیاز به وارد شدن به پنل ادمین محتوا را ایجاد یا مدیریت کد.

ادامه دارد...


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود