ضرورت برون سپاری طراحی وب سایت

یکی از مواردی که امروزه جزو کارهای دم دستی انجام میشود ، به راحتی در هر کانون تبلیغاتی در هر شرکت مرتبط با it در هر گروه نرم افزاری انجام میشود طراحی سایت است ! غافل از اینکه راه اندازی سایت با چند کلیک ساده قابل انجام است ، مهم این است که از نظر کمپانی هایی که برای وب سایت ها ارزش  ارزش قائل میشوند وب سایت شما را به بقیه ترجیح میدهند یا خیر.

اگر شما رمز و راز فروش از طریق موتورهای جستجو را میخواهید بدست آورید ، باید در این زمینه با یک تیم متخصص و با تجزبه پروژه طراحی وب سایت خود را برون سپاری کنید. چرا که این کار با طراحی پوستر و گرافیک بسیار متفاوت است ، در این تخصص همه قسمت های صفحه باید با زبان برنامه نویسی خاص طراحی صفحات وب اجرا شوند در حالی که روز به روز در حال تغییر و پیشرفت هستند و نرم افزارهای طراحی گرافیکی تاثیر چندانی بر خروجی محصول نهایی ندارند.

به طور کلی در دنیای نرم افزار سطح کارهای انجام شده بسیار متفاوت است ، هنگامی که یک وب سایت با یک CMS خوب پیاده سازی شود میتواند جایگاه خوبی را در موتورهای جستجو بدست آورد ، این موضوع به این اهمیت دارد که نرم افزار سایت شما چگونه میتواند لینک ها و صفحات را مدیریت کند ، آیا قادر است کاری کند که درصد خطا ها را کاهش دهد، آیا در صورت نبود صفحه مورد نظر خطای 404 به درستی به خزنده های موتورهای جستجو اعلام میشود ، آیا لینک های تکراری در صفحه شما به خوبی مدیریت میشوند ، آیا دسترسی به یک صفحه با چند لینک امکان پذیر است و خیلی از سوالاتی که شاید برای خیلی از طراحان سایت تازه باشد..

اگر نرم افزار مدیریت محتوا CMS سایت خیلی بهینه باشد چه اتفاقی می افتد ؟ قطعا مانند موتوری است که از کارایی و عملکرد بسیار بیشتر و بالاتری برخودار است ، همچنین مشتریان شما از کیفیت و خدمات بهتر رضایت بیشتری بدست می آورند منظور من این است که کیفیت بالا نوعی سرمایه گذاری در افزایش فروش و خدمات است.

اگر پوسته وب سایت به اندازه ای مینیمال و سبک شود که با سرعت بسیار بالا اجرا و بارگذاری شود ، آیا مشتریان و یا خود شما درهنگام کار کردن با آن رضایت بیشتری ندارید ! ، به همان اندازه موتورهای جستجو هم از کیفیت و درست بودن ساختار وب سایت راضی می شوند و جایگاه شما را در نتایج خود بالاتر می برند.

ما از ابزارهای نوینی در تولید نرم افزارهای سمت کاربر و سمت سرور استفاده می کنیم که بسیاری از بارهای اضافه را برمیدارد و سرعت و کارایی را افزایش میدهد ، همچنین پوسته ای یکپارچه و یکدست را بدون باگ به شما تحویل میدهم ، ما از ابزارهای رایگان و پوسته های آماده استفاده نمی کنیم چرا که بر این واقفیم که این کار کمکی به ما و شما نمی کند بلکه شما پول خود را به جوی آب ریخته اید در چند سال گذشته به دلیل بی کیفیت بودن بستر اینترنت در ایران و اهمیت نداشتن کیفیت و قابلیت های وب سایت ها آسیب های شدیدی به وب ایران وارد شد که خوشبختانه با تدبیر و تلاش برنامه نویسان و زحمت کشان در این حوزه نسبتا مشکلات در حال برطرف شدن هستند ، وبینه تجارت الکترونیک شما را بر پایه های استوار بنا می کند تا در آینده و حال بدون هیچ محدودیتی بتوانید کسب و کار را در فضای مجازی گسترش دهید.

 


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود