طراحی اندروید وب سایت

تبدیل وب سایت به اپ اندروید باعث میشود دسترسی کاربران شما به وب سایت سریع تر انجام پذیرد . وب سایت ها توسط مروگرها باز میشوند حال با طراحی اندروید وب سایت میتوان آن را درون موبایل بدون نیاز به مرورگر اجرا کرد !


اما چرا باید با وجود داشتن مرورگر ها کاربران از اپ اندروید استفاده کنند ؟ اصلی ترین دلیل این کار دسترسی ساده و سریع تر به صفحات و کارتابل کاربری آنها می باشد . غالبا حفظ کردن آدرس وب سایت امکان پذیر نیست و در مواردی که اپ موبایل برای نرم افزار های تحت وب بسیار ضروری تر است . در این روش نیاز به صرف هزینه ای جداگانه برای طراحی اپ اندروید نیست بلکه با روشی وب سایت را درون اپ اندروید وارد می شود . از دیگر مزیت های این روش پایین بودن هزینه تولید و به صفر رسیدن هزینه نگهداری مجزای اپلیکیشن موبایلی شما می باشد.
این روش در سایر سیستم عامل های مطرح مانند  IOS, Windows Phone نیز کاربری است.
پیش زمینه ها : قبل از طراحی اندروید وب سایت باید از واکنش گرا بودن سایت خود اطمینان حاصل کنید و در صورتی که پوسته شما به خوبی در موبایل باز نشود نیاز به اصلاح مشکلات رسپانسیو موبایلی دارد . استفاده از فریم ورک هایی که قالب سایت شما را واکنش گرا میکند بسیاری کاربری است چرا که میتوان سرعت و هزینه های تمام شده را نیز کاهش داد.
آیا میتوان اپلیکیشن ساخته شده را در کافه بازار یا سایر اپ استورها به صورت رایگان بارگذاری کرد ؟ بله چون ساختار و استانداردهای طراحی اندروید در فرایند تبدیل در نظر گرفته خواهد شد.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید