طراحی سایت با لاراول

لاراول از زمان پیدایش خود یعنی از سال 2011 به بعد جامعه برنامه نویسان PHP را تحت تاثیر خود قرارداد و پروژه های زیادی به این فریم ورک کوچ کردند. ما در لاراولتمرکز خود را روی اجرای ایده و طراحی اصلی قرار میدهیم و موارد اولیه و مقدماتی که در همه پروژه ها یکسان است را با کمک لاراول خیلی سریع پیاده سازی میکنیم ، از طرفی بالا بودن سرعت توسعه در laravelبرای همه سایت ها پر اهمیت است و میتواند در رسیدن به نسخه نهایی در زمان کوتاه بسیار حیاتی باشد . لاراول به عنوان یک فریم ورک متن باز در ابعاد مختلف در سطح پروژه های کلان و ... قابل استفاده است خوشبختانه انواع دیتابیس های مشهور و قدرتمند را پشتیبانی میکند و با وجود پکیج های متنوع برنامه نویسان را برای ایجاد انواع نرم افزار تحت وب یا سایت های مختلفی مانند فروشگاهی یا شرکتی یاری میکند. باید در نظر داشت که با نصب لاراول در ابتدا هیچ چیزی وجود ندارد ! عجیب است پس چگونه میتوان سایتی را با لاراول طراحی کرد در صورتی که هیچ صفحه ای یا بخشی برای کنترل محتوا مانند وردپرس وجود ندارد !چون لاراول یک فریم ورک است نه یک CMS یا سیستم مدریت محتوا !! فریم ورک ها مطابق مستنداتی که برای توسعه دهنده ارائه میکنند برنامه نویس را برای هر آنچه که در ذهن دارد اجازه ساختش را میدهد ، میخواهید یک وب سایت باشد یا یک پلتفرم ، هیچ چیز محدود نیست .خوشبختانه مزیت لاراول این است که انواع پروژه ها را میتوان با آن پیاده سازی کرد ولی برای بدست آمدن نتیجه خوب نیاز به برنامه نویسان خوبی دارد خوشبختانه در ایران برنامه نویس زیاد داریم اما حقیقتا برنامه نویس خوب خیر ! این موضوع باعث میشود که افراد آماتور پروژه هایی زیادی را با شکست مواجه کنند پس انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای میتواند شما را به هدف ایده آل برساند .اما با وجود CMS های مشهور مانند وردپرس چرا باید لاراولرا انتخاب کرد و مزیت ها و دلایلی که باعث میشود یک سایت در آینده امکان توسعه و کارایی بیشتری داشته باشد چیست ؟ برای پاسخ به این سوال مقاله وردپرس یا لاراول را بخوانید.

 

laravel web design

 

یک نکته بسیار مهم وجود دارد اگر قرار است سایت خود را به صورت سفارشی و برنامه نویسی شده طراحی کنید و از CMS های مرسوم استفاده نکنید باید شرکتی را انتخاب کنید که به صورت تخصصی روی طراحی و ساخت سیستم مدیریت محتوا کار کرده است و طی سالهای متمادی با توسعه و تلاش فراوان توانسته باشد حجم زیادی از مشکلات و نواقص آن را برطرف کرده باشد خوشبخانه وبینه در فهرست  محصولات خود سامانه مدیریت محتوا را ارائه میکند ، این محصول کاملا بومی است و بر پایه لاراول است ، در طراحی و معماری آن از ماژول های رایگان و آماده استفاده نشده است ، هسته این نرم افزار کاملا ماژولار است و هیچگونه محدودیتی در توسعه و افزودن بخش های اختصاصی وجود ندارد ، به طور مثال تصمیم دارید سایتی طراحی کنید که بخشی بابت عضویت و پنل کاربری اعضا باشد و اعضا بتوانند در حساب کاربری خود عملیات مالی را انجام دهند مثلا یک سرویس فروش شبکه ای یا عملیات مالی و محاسباتی را انجام دهد خوب جدا از داشتن RPF دقیق از خواسته های خود نیاز است که از شرکت های باتجربه در ایران زمینه خدمات بگیرید جدا از این موارد لاراول میتواند فریم ورک PHP شما باشد ولی از نو نوشتن همه چیز بسیار پرهزینه و زمانبر است ، همانطور که در بالا گفته شده استفاده از CMS اختصاصی میتواند زمان و هزینه شما را بسیار کاهش دهد و در نهایت کار با کیفیت بالاتری انجام میشود.از نگاه فنی وب سایت هایی که عملیات خاصی را پیاده سازی میکنند خوراک لاراول هستند :) یعنی اینکه بدون شک میتوان طراحی اختصاصی را با استفاده از امکانات لاراول پیاده سازی کرد که از هر فنی و عملکردی نتیجه بسیار مطلوبی را میدهد ، البته لاراول معجزه نمیکند بلکه شرکت طراحی سایتی که تجربه چندین و چند ساله ساخت انواع پلت فرم ها و سایت ها را داشته باشد میتواند نتیجه ای بسیار خوشایند را بعد از پایان پروژه به همراه داشته باشد.

laravel cms

موارد فوق برخی از ویژگی های مهمی است که شما میتوانید با انتخاب Webine Cms بدست آورید که نسخه PDF آن هم از این لینک میتوانید دریافت کنید

مشاوره طراحی اختصاصی سایت با لاراول


  ali mohamad
  همچنان که وردپرس بسیار محبوب است و معروف است لاراول هم بسیار محبوب و معروف شده و دلیل اصلی آن هم قدرت و سرعت ان است .
  هستی رضوانی
  لاراول در ایران بسیار محبوب است و به نظر میرسد که آینده php باشد.


  مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
  عضویت در خبرنامه
  صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید