طراحی سایت شرکتی وردپرس

وردپرس مشهور ترین و پرکاربرد ترین سیستم مدیریت محتوا در دنیا میباشد که به دلیل داشتن طرفداران زیاد توانسته امکانات و کارایی بسیار مطلوبی را بدست بیاورد این CMS توانایی اجرای انوع وب سایت ها مانند سایت های شرکتی را هم به خوبی دارد ، به این دلیل هزاران وب سایت شرکتی در سراسر ایران و جهان وردپرس را به عنوان نرم افزار مدیریت محتوای خود برگزیده اند.

طراحی سایت شرکتی در وبینه با ودپرس

تم و رنگ بندی باید خارق العاده باشد
تم و رنگ بندی یک سایت شرکتی بسیار مهم است به طور مثال اگر شرکتی در حوزه انرژی پاک فعالیت میکند باید از رنگ های سفید و سبز به خوبی استفاده شود یا اگر شرکت در حوزه پیمانکاری نفت فعال است استفاده از رنگ های گرم مانند نارنجی و مشکی زیبایی خاصی که به موضوع کاری مربوط باشد را پدید خواهد آورد ، در وبینه ابتدا طراح نهایی در قالب یک فایل تصویری یا فتوشاپ به تایید کارفرما میرسد سپس با استفاده از روش های مدرن طراحی اقدام به پیاده سازی طرح

چرا وردپرس را در طراحی سایت شرکتی انتخاب کنیم؟

توسعه در وردپرس مزیت های دارد اما نوع طراحی از نظر هزینه و کیفیت نیز متفاوت است ! به این صورت که وردپرس میتواند یک وب سایت را با استفاده از صفحه ساز خود خیلی سریع و ساده ایجاد کند اما شاید این روش مطلوب کارفرما نباشد و لذا روش های توسعه اختصاصی وردپرس بر قالب های آماده ارجعیت دارد .


وردپرس برای سایت های شرکتی چه چیزی را ارائه میکند ؟
وردپرس هر آنچه را که یک تولید کننده محتوا بخواهد در مدیریت کند را در پنل مدیریتی فارسی ارائه میکند از مدیریت مقالات و اخبار گرفته تا مدیریت فایل و چندرسانه ای ها ، سهولت در استفاده از این CMS هم نباید مورد چشم قرار بگیرد ، چرا که یکی از اعضا شرکت که مسئول سایت است باید به سادگی و گذراندن یک دوره کوتاه مدت 1 ساعته بتواند از پنل مدیریتی نهایت استفاده را ببرد.


شرکت ها نیاز به معرفی خدمات و محصولات دارد که باید جایی برای این بخش در نظر گرفته شود
معرفی محصولات یا خدمات اصلی ترین بخش طراحی سایت شرکتی است هنگامی که قرار است بازدید کننده وارد صفحه مجازی شما شود باید با نگاهی گذرا برداشت نسبتا خوبی از موضوع فعالیت و سطح کاری بدست بیاورد این موضوع از نظر طراح سایت به خوبی مدنظر قرار خواهد گرفت و روش های طراحی صفحه فرود یا پارالکس میتواند نظر مخاطب را به سوی هدف هدایت کند.

مدیریت شبکه های اجتماعی
مدیریت شبکه های اجتماعی برای شرکتی که میخواهد حضور پررنگ در صفحات مجازی داشته باشد کارآمد است ، هنگامی که یک مقاله یا نمونه کاری در سایت منتشر میشود دنبال کنندگان وب سایت باید از ایجاد آن باخبر شوند ، روش های متنوعی برای با خبرسازی مشترکان وجود دارد از قدیمی ترین آنها به خبرنامه ایمیلی و انتشار در شبکه های اجتماعی و وب نوتیفیکیشن اشاره کرد ، مشترکان باید از قبل در کانال یا خبرنامه عضو شده باشند که برای افزایش اعضا راهکارهایی میتوان ارائه کرد که مروبط به مباحث دیجیتال مارکتینگ خواهد بود.
SEO وب سایت را با تکنیک های به روز باید پیاد سازی کرد تا یک سایت شرکتی بتواند در میان رقبا در صفحه اول گوگل دیده شود ، طراحی سایت و انتخاب یک CMS خوب یکی از ارکان اصلی SEO وب سایت است ما در بخش قوانین On Seo رویه های استانداری که موجب ارتقا صفحات باشد را اجرا میکنیم ، به توجه به اینکه روش های مختلفی برای طراحی وجود دارد معمولا روش های طراحی اختصاصی خروجی بهتری نسبت به روش های ارزان و از پیش طراحی شده ارائه میکند.

برخی از صفحات مهم در طراحی سایت شرکتی
ارتباط با ما و روش های آشنایی از صفحات مهم یک شرکت است که باید در بخش های مهمی از سایت قابل دسترس باشد ، این اطلاعات شما آدرس و تلفن و آدرس شبکه های اجتماعی است که به طور معمول در پایین سایت یا در یک صفحه مجزا توسط منوهای پایین و بالا در دسترس است.
اگر شرکتی محصولات متنوعی دارد و مشتری مجبور است برای بدست آوردن محصول مورد نظر همه صفحات را بررسی کند باعث میشود تمایل کمتری برای مشاهده و پیگیری کاربر به وجود آید پس میتوان برای حل این مشکلات از فیلتر محصولات به نحوی استفاده کرد تا در سریع ترین زمان به بهترین نتیجه دست یافت ، این فیلتر در پنل مدیریتی وردپرس قابل کنترل است ، اگر محصولات شما قابل فروش باشد امکان مدیریت کالا ها ودریافت وجه آنلاین در وردپرس به خوبی انجام میشود.


تعامل با کاربران را نادیده نگیرد !

کاربران همان مشتری های فعلی یا آتی شما هستند که اگر به خوبی جذب شوند در نتیجه فروش شرکت افزایش پیدا خواهد کرد ، در طراحی سایت شرکتی در پایین محصولات و مقالات میتوان از کاربر دیدگاه را دریافت کرد ، دیدگاهها ابتدا توسط مدیر تایید میشوند و سپس در همان صفحه برای عموم قابل مشاهده است ، سایر کاربران هم با مشاهده انها میتوانند پاسخ دیگری را وارد کنند و این کار دو مزیت دارد اول مدیر سایت میتواند از نقطه نظر کاربران برای بهبود یا ارتقا سطح کیفی استفاده کند و دوم نوعی تولید محتوا حساب میشود و در رتبه SEO سایت هم تاثیر مثبت خواهد داشت.


سرویس های ارسال Push Notification  در سایت های شرکتی بسیار کارآمد هستند

این سرویس ها به صورت رایگان یا غیر رایگان ارائه میشوند و کافی است طراح سایت یکی از بهترین سرویس دهنده های ایرانی را برای این خدمت برگزیند ، این سیستم با ورود هر کاربر جدید به سایت از او درخواست عضویت میکند وبعد از اینکه مورد تایید قرار گرفت در فهرست دنبال کنندگان شما قرار میگیرد در بخش بازاریابی و تبلیغات به خوبی میتوان از آنها استفاده کرد یا آخرین نمونه کارهای یا اخبار مهم را به اطلاع آنها رساند. توجه داشته باشید که ارسال بیش از اندازه موجب عدم رضایت مخاطب شده و میتواند از لیست دریافت کنندگان خارج شود.


نمایش 3D یا سه بعدی محصولات یا فضای کارخانه یا شرکت
وب سایت شرکتی این امکان را دارد که تصاویر سه بعدی را برای کاربران نمایش دهد یا تصاویر با استفاده از دوربین های مخصوصی گرفته میشود که کاربران را به یک تور مجازی دعوت میکند این روش امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و روش های زیادی از نظر نرم افزاری برای ارائه آن میسر شده ، این صفحات را میتوان به گونه ای در صفحه اول استفاد کرد تا کاربر سریع بتواند به آنها دسترسی داشته باشد.


روش های ارتباط و استفاده از فرم سازها
شرکت ها فرم هایی را دارند که مورد استفاده متقاضیان استخدام یا نمایندگی است این فرم ها در صفحات مجزایی قرار می گیرند و با ورود اطلاعات در آنها در پنل مدیریت قابل دسترس است ، روش پیشرفته این کار استفاده از فرم سازها است که که مدیر امکان تغییر آیتم های فرم را دارد و میتواند گزینه های را در فرم کم یا زیاد کند .


بخش معرفی مشتریان ما
هر شرکتی که مدتی از فعالیت آن گذشته باشد دارای سوابقی است که با معرفی آنها عملا جایگاه فنی و تخصصی خود را نشان میدهد مشتری های جدید با دیدن حجم سوابق کاری بیشتر جذب میشوند و وب سایت هم در این امرمیتواند مثمر ثمر باشد. این بخش در فوتر سایت با نمایش لوگو مشتریان قابل اجرا است و با افزایش و یا تغییر آنها میتوان مدیریتی بر فهرست مشتریان داشت.

طراحی خارق العاده با ودپرس در طراحی سایت شرکتی


نتیجه گیری
با توجه به همه تعاریفی که در بخش فنی و مارکتینگ این کار میتوان داشت طراحی سایت نوعی کار خلاقانه است که باید توسط شرکت های کارآزموده و با سابقه انجام گیرد و با انتخاب اشتباه میتواند هزینه ها و زمان شما را هدر بدهد ، شرکت وبینه  با سابقه طراحی سایت 7 ساله در ایران با توجه به سطح دانش فنی و نمونه کارهای موفق خوشبختانه روز به روز در حال پیشرفت بوده و با انواع کسب و کارها در بخش طراحی و توسعه تعامل و همکاری داشته است.

 
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید