طراحی سایت شرکت نرم افزاری

خوشبختانه تولید نرم افزار در ایران سالهاست که رواج دارد و روز به روز بر دانش شرکت های تولید کننده نیز افزوده می شود. امر فروش و بازاریابی و شیوه صحیح ارائه مطالب به مشتری هدف نهایی شرکت های تولید کننده نرم افزار است. متاسفانه استفاده از قالب های رایگان و محدود با استفاده از وردپرس زمینه رشد و توسعه معقول وب سایت ها را سلب می کند و معمولا توصیه می شود برای شرکت خود از CMS های رایگان استفاده نکنید.

وبینه با استفاده از لاراول وب سایت های مختلفی طراحی و تولید کرده است که یکی از آنها وب سایت شرکت قرض الحسنه گندم می باشد. این وب سایت با طراحی ساده و کاربری که دارد می تواند درخواست کاربران شما را مبنی بر خرید و یا نسخه دمو ثبت کند و یا اینکه در پنل کاربری عضو شوند و موارد پشتیبانی را خیلی ساده از طریق وب سایت شرکت پیگیری کنند.

استفاده مناسب از ابزارهای ارتباط با مشتریان بسیار حائز اهمیت است. مشتریان را در خبرنامه های خود عضو کنید. یکی از سرویس های معروف ارسال ایمیل در دنیا Mailchimp است که خوشبختانه با در اختیار گذاشتن API های مختلف برای برنامه نویسان خیلی ساده می توان فرایند عضوگیری را ساده و طبقه بندی کرد. ما در وب سایت شما خبرنامه ای را درج می کنیم که با این API کاملا هماهنگ است به صورتی که کلیه امیل ها در پنل mailchimp قابل پیگیری و مدیریت است.

وب نوتیفیکیشن ها هم کارایی خوبی دارند. مهم ترین ویژگی ها نمایش به کاربران حتی بدون باز کردن صفحه سایت شماست. با استفاده از این روش هم می توانید اخبار و یا آموزش های کاربردی را به آنها اطلاع رسانی کنید که طراحی وب سایت اختصاصی این امر را برای شما میسر کرده است.

سرعت و کارایی باید اهمیت بسیار ویژه ای داشته باشد چرا که کاربران از بررسی وب سایت شما روی کار و نظم شما تصمیم گیری میکنند. کیفیت وب سایت خود را با شرکت طراحی در میان بگذارید که سالها در این حوزه فعال و صاحب سبک کاری باشد.

#طراحی سایت

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید