طراحی سایت شرکت نرم افزاری


خوشبختانه تولید نرم افزار در ایران سالهاست که رواج دارد و روز به روز بر دانش شرکت های تولید کننده نیز افزوده میشود . امر فروش و بازاریابی و شیوه صحیح ارائه مطالب به مشتری هدف نهایی شرکت های تولید کننده نرم افزار است ، متاسفانه استفاده از قالب های رایگان و محدود با استفاده از وردپرس زمینه رشد و توسعه معقول وب سایت ها را سلب میکند و پیشنهاد ویژه میشود برای شرکت خود از CMS های رایگان استفاده نکنید . 

وبینه با استفاده از لاراول وب سایت های مختلفی طراحی و تولید کرده است که یکی از آنها وب سایت شرکت قرض الحسنه گندم می باشد . این وب سایت با طراحی ساده و کاربری که دارد میتواند درخواست کاربران شما را مبنی بر خرید و یا نسخه دمو ثبت کند و یا اینکه در پنل کاربری عضو شوند و موارد پشتیبانی را خیلی ساده از طریق وب سایت شرکت پیگیری کنند.

استفاده مناسب از ابزارهای ارتباط با مشتریان بسیار هائز اهمیت است مشتریان را در خبرنامه های خود عضو کنید یکی از سرویس های معروف ارسال ایمیل در دنیا Mailchimp است که خوشبختانه با در اختیار گذاشتم API های مختلف برای برنامه نویسان خیلی ساده میتوان فرایند عضو گیری را ساده و طبقه بندی کرد . ما در وب سایت شما خبرنامه ای را درج میکنیم که با این API کاملا هماهنگ است به صورتی که کلیه امیل ها در پنل mailchimp قابل پیگیری و مدیریت است.

وب نوتیفیکیشن ها هم کارایی خوبی دارند . مهم ترین ویژگی ها نمایش به کاربران حتی بدون باز کردن صفحه سایت شماست . با استفاده از این روش هم میتوانید اخبار و یا آموزش های کاربردی را به آنها اطلاع رسانی کنید که طراحی وب سایت اختصاصی این امر را برای شما میسر کرده است.

سرعت و کارایی باید اهمیت بسیار ویژه ای داشته باشد چرا که کاربران از بررسی وب سایت شما روی کار و نظم شما تصمیم گیری میکنند . کیفیت وب سایت خود را با شرکت طراحی  در  میان بگذارید که سالها در این حوزه فعال و صاحب سبک کاری باشد .

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی سایت انجمن
طراحی سایت انجمن

برای طراحی انجمن خود باید از چه cms و نرم افزاری استفاده کرد و مزیت انجمن ها به نسبت طراحی سایت چیست ...

 روش های قیمت گذاری پروژه نرم افزاری
روش های قیمت گذاری پروژه نرم افزاری

روش ساده قیمت گذاری پروژه نرم افزاری بر اساس نظام صنفی رایانه ای و روش هزینه تمام شده

 تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی
تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی

تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی از نظر ساختار فنی و نرم افزاری

 طراحی وب سایت شرکت پیمانکاری آرین سازه توچال
طراحی وب سایت شرکت پیمانکاری آرین سازه توچال

واگذاری طراحی وب سایت شرکت آذر سازه توچال به شرکت وبینه ، با بهره گیری از CMS اختصاصی

 اصول 6 گانه طراحی سایت
اصول 6 گانه طراحی سایت

اصول 6 گانه طراحی سایت و در طراحی ، توسعه و تست که هر طراح و شرکت نرم افزاری باید بداند.

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید