طراحی سایت و تاثیر آن در بازاریابی اینترنتی

اراده و پشتکار

شروع بازاریابی تنها با طراحی سایت مهم نیست ادامه دادن راه برای رسیدن به هدف مهم است

 

فروش حرف حساب همه تبلیغات و هزینه های است که صاحب یک کسب و کار حاضر است پرداخت کند که در نهایت منجر به بازاریابی و فروش شود . فضای مجازی مورد هجوم هزاران کسب و کار آنلاین قرار گرفته است که روزانه با تلاش های فراوان و پرداخت هزینه های گزاف سعی بر بازاریابی از طریق وب سایت فروشگاهی یا معرفی خدمات خود را دارند از این رو اگر تصمیم دارید که کار خود را آغاز کنید باید ابتدا آشنایی با طراحی سایت بدست آورید از موضع فنی و اجرایی که خارج شویم میخواهیم شما را تاثیری که بازاریابی اینترنتی در فروش شما دارد آشنا کنیم . خوب اصل برندینگ را باید در نظر داشته باشید این میتواند کلید موفقیت شما در هر فضایی باشد اگر شما صاحب برند یا نشان تجاری هستید که قرار است آن را معرفی و مشهور کنید باید برای تعریف و خلق آن اقدام کنید سپس با ثبت دامنه و راه اندازی وب سایت کار خود را استارت بزنید ما در وبینه با ارائه آموزش های مختلف و معرفی انواع برندینگ و آموزش بازاریابی دیجیتال شما را در رونق شغلی یاری میکنیم.

SEO کاری میکند که در هنگامی که شما خواب هستید بفروشید !

اما این مواردی مانند صفحه فرود یا پارالکس اسکرولینگ در طراحی سایت نباید غافل باشید این کار موجب میشود تا مشتری که خیلی سریع وارد سایت شما شده است خیلی دیر از سایت شما خارج شود . ایجاد جذابیت و سهولت در انتقال اطلاعات حتی با روش نمایش ویدئو کار را برای درک سریع تر مخاطب از محصول و یا خدمات شما بیشتر و بیشتر کند. اما SEO دانشی است که شما را به سمت تولید محتوا سوق میدهد و توانسته است رقابت بسیار سنگینی بین شرکت های مختلف دنیا ایجاد کند برای اینکه در SEO موفق باشید ابتدا باید قوانینی که به بخش طراحی سایت مرتبط میشود را با خوبی رعایت کنید و از شرکت های صاحب نام در این حوزه سرویس بگیرید در خلاف این میتواند سالهای از گردونه SEO خارج شوید.

 

سایت شما باید کارآمد باشد نباید کند باشد نهایتا 3 ثانیه ای باز شوید یا به قولی 3 سوته !

از دلایل مختلف کند بودن وب سایت که بعد از بررسی تخصصی باید به نحوه تولید محتوا هم توجه داشت ، تولید محتوا مخصوصا تصاویر یا ویدئو ها باید برای وب بهینه سازی شده باشند . به طور مثال نباید تصویری را که دوربین دیجیتال در حافظه ذخیره کرده است را عینا با حجم 20 مگابایت در سایت منتشر کنید !!! در نهایت باید به 200 کیلوبایت برسد یعنی حداقل 100 برابر کاهش پیدا کند در صورتی که در کیفیت آن تاثیری نداشته باشد این کار به سادگی در فتوشاپ امکان پذیر است.

 

تبلیغات کلیکی با اینکه هزینه بر است اما نتیجه ان را میتوانید بدست آورید.

شرکت های مختلفی از گوگل گرفته با ارائه خدمات (PPC- Pay Per Click )  تا شرکت های ایرانی این خدمت را ارائه میکنند و به نسبت هزینه ای که پرداخت کرده اید احتمال نمایش تبلیغ شما را افزایش خواهد داد . این روش ارتباطی با SEO ندارد یعنی بازاریابی است که باید بابت آن هزینه کنید اما اگر سایت شما کند باشد و نحوه ارائه شما مناسب نباشد یا از فرم های تعاملی یا ورود اطلاعات و ... برخوردار نباشد حجم زیادی از مشتریان شما می پرد !

 

ارتباطات خود را در شبکه های اجتماعی قوی تر کنید و همواره سایتی که طراحی کرده اید را معرفی و تبلیغ کنید

برخی از روش هایی که همه بلند هستند به جای استفاده شخصی میتواند به استفاده تجاری تبدیل شود شاید شما از کسانی باشید که هر روز ساعت ها را پای استفاده از شبکه های اجتماعی صرف میکنید در صورتی که آموزش های کافی در خصوص کسب درآمد از شبکه های اجتماعی را یا بگیرد میتواند منجر به بازاریابی و هدایت مشتریان به سمت سایت طراحی شده شود. نحوه معرفی در شبکه های اجتماعی بسیار مهم است در صورتی که به درستی انجام نشود ممکن است افراد از دنبال کردن شما انصراف دهند و کاربران بالقوه را از دست بدهید ، اینها تنها بخشی از راهکارهای افزایش بازاریابی بود که میتوانید از آن در توسعه و رونق کسب و کار خود استفاده کنید ، دوره ها و سمینارهای بازاریابی دیجیتال بسیار کمک کننده هستند شما به عنوان یک مدیر باید اشراف کاملی بر رقابت در اینترنت را بدست آورید.

سخن نهایی با انتخاب یک CMS حرفه میتوانید بسیاری از کارهای فوق را به صورت خودکار یا به صورت پیش فرض دریافت کنید برخی از این موارد شامل : 

  • سرعت وب سایت که ارتباط بسیار زیادی با بهینه بودن طراحی و CMS دارد ، اگر به خوبی انتخاب و اجرا شود دیگر دغدغه حل مشکل کندی را نخواهید داشت
  • انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی به صورت زمانبدی شده و خودکار
  • ارسال ایمیل های تبلیغاتی
  • ایجاد تعامل دو طرفه بین مخاطب و وب سایت به واسته وجود فرم ساز ها و...
  • سهولت در استفاده و یادگیری آن در نهایت شما و کارمندان شما را راحت تر برای تولید محتوا آماده میکند
mkdمرداد 21، 1398

البته تنها با یک طراحی سایت ساده نمیتوان گفت که به بازاریابی دیجیتال دست پیدا کرد . چرا که طراحی سایت قدم اول در بازاریابی دیجیتال است

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 تاثیر وب سایت در کسب و کار
تاثیر وب سایت در کسب و کار

داشتن وب سایت برای موفقیت در هر کسب و کاری لازم است.بدون وب سایت درصد بالایی از مشتریان خود را از دس ...

 7 تکنیک برتر طراحی فروشگاه اینترنتی در سال 2020
7 تکنیک برتر طراحی فروشگاه اینترنتی در سال 2020

وقتی از یک کسب و کار آنلاین حرف می زنیم,طراحی وب سایت یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که باید به نحو ...

 تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی
تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی

تفاوت طراحی سایت بازاریابی شبکه ای با فروشگاه اینترنتی از نظر ساختار فنی و نرم افزاری

 طراحی سایت با حسابداری تحت وب و فروشگاه اینترنتی
طراحی سایت با حسابداری تحت وب و فروشگاه اینترنتی

طراحی وب سایت به همراه نرم افزار حسابداری تحت وب و فروشگاه اینترنتی و سیستم بازاریابی شبکه ای در یک ...

 بازاریابی اینترنتی
بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی هوشمندانه ترین روش جذب مشتری با روش های تولید محتوا ، تبلیغات اینترنتی ، طراحی سا ...

 شیوه طراحی وب سایت و تاثیر آن بر ناخودآگاه مخاطب
شیوه طراحی وب سایت و تاثیر آن بر ناخودآگاه مخاطب

شیوه طراحی وب سایت و تاثیر آن بر ناخودآگاه مخاطب و بهترین روش طراحی وب سایت به چه صورت می باشد

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید