طراحی وب اپلیکیشن با لاراول


وب اپلیکیشن ها یا نرم افزارهای تحت وب امروز در جایگاه اول در تکنولوژی نرم افزاری دنیا قراردارد ، اما انتخاب پلتفرم مناسب میتوانند دلیلی بر موفقیت یا شکست پروژه های نرم افزاری باشد ، لاراول به عنوان یک فریم ورک مشهور و امن این قابلیت را به شما میدهد و با ارائه راهکارهای عالی در توسعه و نگهداری وب اپلیکیشن موجب میشود سرعت و کیفیت کار بسیار افزایش پیدا کند.

web Application whit laravel

طراحی وب اپلیکیشن با استفاده از laravel بسیار امن و با کیفیت است ، لاراول به عنوان محبوب ترین فریم ورک برنامه نویسی PHP امکانات زیادی را در مدیریت پایگاه داده ، امنیت و طراحی ماژولار سیستم به ما میدهد .استفاده از این فریم ورک به معنی استفاده از یک ابزار برای استفاده از برنامه های پیش ساخته نیست ، فریم ورک به توسعه دهنده ها زیرساخت امن و معماری استاندارد برای اجرای ایده و هدف را سرویس میدهد.

در طراحی سایت با لاراول میتوان از سیستم مدیریت نیازمندی ها به نام composer استفاده کرد استفاده تخصصی از ابزارهای توسعه وب سایت ها بسیار مهم است . در صورتی که پروژه شما شامل بخش های اختصاصی است و سایر ویژگی های یک CMS را میخواهید داشته باشید میتوانیم رابط کاربری و سیستم مدیریت محتوای اختصاصی وبینه را که به صورت دائم در حال به روزرسانی و توسعه است را در نظر بگیریم و سایر بخش ها را به صورت پلاگین روی مدیریت محتوای اختصاصی پیاده سازی کنیم.

لاراول به طور کلی از ساختاری ماژولار پیروی میکند و استفاده حرفه ای از این فریم ورک محبوب میتواند وب سایت ها را با سرعت و کیفیت بالای طراحی کرد . این ویژگی به دلیل ساختار مهندسی شده بر اساس MVC است.

همین طور که در تصویر فوق ملاحضه می کنید دایره های سبز رنگ از 3 بخش controller , model , view تشکیل شده است که هر بخش وظیفه مربوط به خود را در وب اپلیکیشن یا طراحی سایت با لاراول انجام می دهد . این ساختار همان طراحی ماژولار است که از ویژگی های خوب آن میتوان به نگهداری و توسعه ساده در آینده اشاره کرد . 

امنیت بسیار بالا ، همیشه امنیت موضوعی نسبی است و برای حیات وب سایت ضروری است . سالها تلاش به دلیل رعایت نکردن الزامات امنیتی به باد می رود به طور کلی روش های مرسومی در هک وجود دارد .

موارد فوق تنهای بخشی از تحدید های مرسوم در وب سایت ها به شمار می رود که به صورت پایه ای در لاراول رعایت و کنترل میشوند . مثلا یکی از ویژگی های که در وب اپلیکیشن ها بسیار مهم است Api Rate Limit می باشد این سیستم تعداد درخواست هایی که از طرف کاربر به سمت سرور ارسال میشود را می شمارد و بر اساس محدودیت هایی که از طرف لاراول تعریف میشود جلوی ارسال بیش از اندازه و تحدید آمیز را میگیرد این سیستم در بخش login یا همان سیستم auth به صورت پیش فرض وجود دارد.

ناصرمرداد 21، 1398

خوب قطعا استفاده از فریم ورک ها باعث افزایش امنیت میشود و از طرفی رشدی که در لاراول وجود دارد آینده تولید و طراحی وب اپلیکیشن ها را روشن تر خواهد کرد
علی المهر 14، 1398

سلام تعریف لاراول خیلی شنیدم از اینکه خیلی امنه و میشه انواع پروژه ها را باهاش نوشت و api هم خوب جواب میده اگر ما بخواهیم یک وب سایت در زمینه فروش و توسعه بازاریابی با لاراول بنویسیم به صورتی که اپ موبایل هم داشته باشه شما انجام میدید ؟ و هرینه ساخت وب اپلیکیشن با لاراول چقدر است و چقدر هزینه بر می دارد ؟ تشکر
مدیر سایتمهر 15، 1398

سلام ، دوست عزیز همیشه قیمت تعیین کننده است اما نباید کیفیت را فدای قیمت کرد متاسفانه در هر کجای دنیا افرادی هستند توسعه و طراحی نرم افزار تحت وب را به عنوان شغل دوم و غیرتخصصی خود انتخاب کرده اند و با قیمت های ارزان هرکاری را انجام میدهد باید به موضوع پشتیبانی و نگهداری توجه بسیار ویژه کرد هزینه کار بر اساس طرح RFP‌ شما است و اگر شما این طرح را به خوبی تهیه کنید میتوانید نتیجه خوبی هم بعد از پایان کار دریافت کنید .

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 آموزش نصب لاراول در cpanel
آموزش نصب لاراول در cpanel

لاراول به عنوان یکی از مشهور ترین فریم ورک های php جهان در حال حاضر توسعه دهندگان زیادی سا ...

 طراحی سایت با لاراول
طراحی سایت با لاراول

طراحی سایت با لاراول با استفاده از پنل مدیریت محتوا اختصاصی سپهر گستر امکان بهره برداری وب ...

 وردپرس یا CMS اختصاصی لاراول ؟
وردپرس یا CMS اختصاصی لاراول ؟

طراحی سایت وردپرسی یا طراحی سایت با لاراول؟کدام بهتر است؟اگر میخواهید آینده وب سایت خود را ...

 وب سایت های معتبر طراحی شده با لاراول
وب سایت های معتبر طراحی شده با لاراول

چه سایت هایی با لاراول طراحی شده اند و آیا استفاده از لاراول در طراحی سایت های بزرگ و پیچی ...

 طراحی وب سایت با برنامه نویسی
طراحی وب سایت با برنامه نویسی

وبینه در خصوص طراحی وب سایت با برنامه نویسی راه حل خاصی دارد.طراحی وب سایت با CMS اختصاصی ...

 طراحی  وب اپلیکیشن ها با VUE.js
طراحی وب اپلیکیشن ها با VUE.js

از مزیت های طراحی وب اپلیکیشن ها با VUE.js کم حجم بودن و رابط کاربری سریع آن می باشد. شا ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید