طراحی پرتال


طراحی-پرتال-وبینه

طراحی پرتال خدمتی است که از طرف شرکت طراحی پرتال ارایه می شود. این نوع وب سایت که اصطلاحا به PORTAL شناخته می شود دارای پیچیدگی و زیر سیستم های تحت وب مختلف است که برای شرکت های بزرگ و یا سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد . 

بر خلاف طراحی سایت که با استفاده از انواع سیستم های مدیریت محتوا انجام می شود طراحی پرتال نیاز به CMS اختصاصی دارد که بتوان با آن پرتال را راه اندازی کرد. البته پرتال ها را می توان به سازمانی و شرکتی تقسیم بندی کرد ولی عملکرد آنها می تواند کاملا متفاوت باشد. برخی از وب سایت ها که خدمات فروش دارند به عنوان پرتال فروشگاهی شناخته می شوند که دارای انواع بخش های گزارشی و مالی است، یا پرتال های شرکتی بخش های متنوعی در خصوص کارمندان و سهام داران دارند که از طریق ناحیه کاربری خدماتی را به کاربران خود می دهند و یا پرتال های خبری هم نوعی پرتال هستند. وب سایت هایی که در شهرداری ها یا وزارت خانه ها اجرا و پیاده سازی می شوند و وب سایت دانشگاه ها همه از نوع پرتال هستند.

خوب است بدانید که شرکت طراحی وبسایت های زیادی که در سطوح مختلفی فعالیت می کنند کاندید مناسبی برای طراحی پورتال نیستند بلکه شرکت طراحی پرتال جدا از بحث طراحی و گرافیکی باید تسلط به برنامه نویسی و توسعه نرم افزار تحت وب را داشته باشند. سابقه فعالیت شرکت ها باید گویای این توانایی باشد. ما در وبینه در انواع پروژه های بزرگ کار کرده ایم و می توانیم همه خدماتی که مد نظر شما است را برای شما آماده و عرضه کنیم.

طراحی قالب پرتال مانند طراحی وب سایت است ولی در طراحی قالب پرتال نمی توان از قالب ها و تم های از پیش طراحی شده استفاده کرد و تیم توسعه دهنده Frontend رابط کاربری را توسعه می دهند. در این روش کیفیت طراحی به نسبت بالاتر می رود و از نظر ساختاری می تواند استاندارد و حرفه ای تر باشد.

ما در وبینه اصول SEO و قوانین Schema.org را رعایت می کنیم. این کار باعث محبوب تر شدن پرتال در گوگل می شود. لازمه SEO استاندارد این است که سابقه و روش SEO حرفه ای را داشته باشد. این موضوع هم به اندازه ای مهم است که باید در هنگام طراحی پرتال مورد توجه کارفرما قرار گیرد و باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد؛ لذا با کمک مشاوران فروش می توانید آگاهی کامل تری در مورد SEO بدست بیاورید . 

ما در وبینه از CMS های مرسوم بازار به صورت تخصصی استفاده نمی کنیم و تاکید بر سیستم مدیریت محتوا اختصاصی داریم. این کار بسیار نتیجه متفاوت تری دارد و می تواند آینده پرتال شما را بسیار بهتر رقم بزند. ما در این روش از نرم افزاری که طی سالها توسعه داده ایم استفاده می کنیم. این CMS به مرور زمان توانسته است مزیت های رقابتی بسیار خوبی بدست بیاورد و پیشنهاد ما استفاده از cms سپهر گستر است.

پشتیبانی و نگهداری  اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که پرتال ها مورد استفاده بسیار زیادی قرار دارد و در صورت به مشکل خوردن یا تهدید های سایبری نیاز به رفع نقص در کمترین زمان ممکن را دارد. این نوع نگهداری و توسعه کاملا با پشتیبانی سایر وب سایت ها متفاوت است و در این مورد هم لازم است به تفصیل به آن پرداخته شود.

از آنجایی که شما طراحی پرتال را انتخاب کرده اید حتما تعداد بازدید کننده زیادی دارید یا خدمات خاصی را عرضه می کنید. شرکت های طراحی وب سایت پیشنهاد می کنند بجای استفاده از وردپرس، جوملا یا دروپال به صورت اختصاصی برنامه نویسی صورت بگیرد که تیم توسعه دهنده بتوانند بخش زیادی از نیازهای پروژه را تهیه و آماده کنند. در این نوع کارها با وجود قوی بودن وردپرس نمی توان آن را به عنوان سیستم مدیریت محتوا پرتال ها انتخاب کرد.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی پرتال آموزش الکترونیکی LMS
طراحی پرتال آموزش الکترونیکی LMS

سیستم آموزش الکترونیکی LMS به منظور استفاده آموزشگاه ها و موسسات آموزشی طراحی شده است. این ...

 پرتال سفارش کانون آگهی و تبلیغاتی
پرتال سفارش کانون آگهی و تبلیغاتی

طراحی پرتال دریافت سفارشات چاپ مخصوص چاپخانه و کانون آگهی و تبلیغاتی تحت وب به همراه حسابد ...

 طراحی پرتال صندوق قرض الحسنه
طراحی پرتال صندوق قرض الحسنه

طراحی و برنامه نویسی نرم افزار تحت وب صندوق قرض الحسنه با داشتن کارایی و امنیت بالا

 طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی

طراحی وب سایت شخصی میتواند به شما کمک کند تا در میان همتایان خود برجسته ظاهر شوید . طراحی ...

 طراحی پرتال جامع خبرگزاری
طراحی پرتال جامع خبرگزاری

طراحی سایت و پرتال خبرگزاری با امکانات جامع و حرفه ای با روش برنامه نویسی سه لایه و ماژولا ...

 مشاوره طراحی سایت
مشاوره طراحی سایت

در مشاوره طراحی سایت در وبینه و مشاوره در زمینه طراحی پرتال چه سوالاتی باید پرسیده شود؟طرا ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید