طراحی پرتال

طراحی پرتال خدمتی است که از طرف شرکت طراحی پرتال ارایه میشود در این نوع وب سایت که اصطلاحا به PORTAL شناخته میشود دارایی پیچیدگی و زیر سیستم های تحت وب مختلف است که برای شرکت های بزرگ و یا سازمان ها مورد استفاده قرار میگیرد . 

بر خلاف طراحی سایت که با استفاده از انواع سیستم های مدیریت محتوا انجام میشود طراحی پرتال نیاز به CMS اختصاصی دارد که بتوان با آن پرتال را راه اندازی کرد . البته که میتوان پرتال ها را میتوان به سازمانی و شرکتی تقسیم بندی کرد ولی عملکرد آنها میتواند کاملا متفاوت باشد برخی از وب سایتها که خدمات فروش را دارند به عنوان پرتال فروشگاهی شناخته میشوند که دارایی انواع بخش های گزارشی و مالی است یا اینکه پرتال های شرکتی بخش های متنوعی در خصوص کارمندان و سهام داران دارند که از طریق ناحیه کاربری خدماتی را به کاربران خود میدهند یا اینکه پرتال های خبری هم نوعی پرتال هستند وب سایتهایی که در شهرداری ها یا وزارت خانه ها اجرا و پیاده سازی میشوند همه آنها از نوع پرتال ها است یا دانشگاه ها به دلیل خدماتی که برای دانشجویان دارند وب سایت دانشگاه ها هم از نوع پرتال است .

خوب است بدانید که شرکت طراحی وبسایت های زیادی که در سطوح مختلفی فعالیت میکنند کاندید مناسبی برای طراحی پورتال نیستند بلکه شرکت طراحی پرتال جدا از بحث طراحی و گرافیکی باید تسلط به برنامه نویسی و توسعه نرم افزار تحت وب را دارند سابقه فعالیت شرکت ها باید گویای این توانایی باشد ما در وبینه در انواع پروژه های بزرگ کار کرده ایم و میتوانیم همه خدماتی که مد نظر شما است را برای شما آماده و عرضه کنیم.

طراحی قالب پرتال مانند طراحی وب سایت است ولی در طراحی قالب پرتال نمیتوان از قالب های و تم های از پیش طراحی شده استفاده کرد و تیم توسعه دهنده Frontend رابط کاربری را توسعه میدهند در این روش کیفیت طراحی به نسبت بالاتر میرود و از نظر ساختاری میتواند استاندارد و حرفه ای تر باشد.

ما در وبینه اصول SEO را رعایت میکنیم و قوانین Schema.org هم رعایت میکنیم این کار باعث محبوب تر شدن پرتال در گوگل میشود لازمه SEO استاندارد این است که سابقه و روش SEO حرفه ای را داشته باشد این موضوع هم به اندازه ای مهم است که باید در هنگام طراحی پرتال مورد توجه کارفرما قرار بگیرد و باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد لذا با مشورت از مشاوران فروش میتوانید آگاهی کامل تری در مورد SEO بدست بیاورید . 

ما در وبینه از CMS های مرسوم بازار به صورت تخصصی استفاده نمیکنیم و ترجیح بر سیستم مدریت محتوا اختصاصی را داریم این کار بسیار نتیجه متفاوت تری دارد و میتواند آینده پرتال شما را بسیار بهتر کند ما در این روش از نرم افزاری که طی سالها توسعه داده ایم استفاده میکنیم و به مرور زمان توانسته است که مزیت های رقابتی بسیار خوبی بدست بیاورد که پیشنهاد ما استفاده از cms سپهر گستر است.

پشتیبانی و نگهداری  اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که پرتال ها مورد استفاده بسیار زیادی قرار دارد و در صورت به مشکل خوردن یا تهدید های سایبری نیاز به رفع نقص در کمترین زمان ممکن را دارد این نوع نگهداری و توسعه کاملا با پشتیبانی سایر وب سایت ها متفاوت است و در این مورد هم لازم است به تفصیل پرداخته شود.

همانطور که شما طراحی پرتال را انتخاب کرده اید حتما تعداد بازدید کننده زیادی دارید یا خدمات خاصی را عرضه میکنید شرکت های طراحی وب سایت پیشنهاد میکنند بجای استفاده از وردپرس یا جوملا یا دروپال به صورت اختصاصی برنامه نویسی صورت بگیرد که تیم توسعه دهنده بتوانند بخش زیادی از نیازهای پروژه را تهیه و آماده کند در این نوع کارها با وجود قوی بودن وردپرس نمی توان آن را به عنوان سیستم مدیریت محتوا پرتال ها انتخاب کرد.

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 طراحی اپلیکیشن با react native
طراحی اپلیکیشن با react native

طراحی اپلیکیشن با react native یک راهکار مدرن در طراحی انواع اپ موبایلی در قالب IOS , Aanroid است که ...

 طراحی پرتال آموزش الکترونیکی LMS
طراحی پرتال آموزش الکترونیکی LMS

سیستم آموزش الکترونیکی LMS به منظور استفاده آموزشگاه ها و موسسات

 طراحی پرتال صندوق قرض الحسنه
طراحی پرتال صندوق قرض الحسنه

طراحی و برنامه نویسی نرم افزار تحت وب صندوق قرض الحسنه با داشتن کارایی و امنیت بالا

 پرتال سفارش کانون آگهی و تبلیغاتی
پرتال سفارش کانون آگهی و تبلیغاتی

طراحی پرتال دریافت سفارشات چاپ مخصوص چاپخانه و کانون آگهی و تبلیغاتی تحت وب به همراه حسابداری چاپخان ...

 مشاوره طراحی سایت
مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت و مشاوره در زمینه طراحی پرتال

 طراحی پرتال جامع خبرگزاری
طراحی پرتال جامع خبرگزاری

طراحی سایت و پرتال خبرگزاری با امکانات جامع و حرفه ای با روش برنامه نویسی سه لایه و ماژولار توسط زبا ...