لیست سیاه گوگل Google

google blacklist

 

لیستسیاهگوگل

 لیست سیاه گوگل یک حقیقت تلخه که میتونه هر وب سایتی را تحدید کنه و باعث بشه که شما از روی دایره نتایج جستجو گوگل حذف بشید.

دلایل به دام افتادن در لیست سیاه را در پنج مورد اعلام می کنم:
1-تولید محتوای هم رنگ با پس زمینه : قدیما بعضی ها زرنگ بازی در می آوردن و مطالبی را هم رنگ پس زمینه قالب قرار میدادند که همون کار کلیدواژه های عیجب غریب را انجام میداد و باعث بالارفتن بازدید میشد ، حالا هرکی این کارو بکنه گوگل سریع برخورد میکنه
2-تغییر در فایل Robots.txt این فایل باید root همه وب سایت ها وجود داشته باشه و کارش هم چراغ راهنما برای موتورهای جستجوئه که اگر با دستورات زیر پر شود کلیه موتورهای جستجو از نمایش وب سایت خوداری می کنند
User-agent:*
Disallow:/
3-خرید و فروش هزاران بلک لینک هنوز هم که هنوزه رواج داره و باعث میشد که وب سایت شما به هزاران وب سایت لینک بشه و این حقه بازی بود.
4-قرار دادن اسکریپت های تولید محتوای اتوماتیک که به روش های مختلفی مطالب سایر وب سایت ها را در وب سایت مورد نظر به صورت اتوماتیک می افزود.
5-افزودن بیش از حد مطالب کپی شده از سایر وب سایت ها و یا محتوا هایی با کیفیت بسیار پایین از نظر مفهومی و املائی.
 

از کجا باید بدونید که وب سایت شما در لیست سیاه گوگل قرار گرفته ؟

از این که چند هفته از راه اندازی وب سایت داره می گذره و وب سایت شما در گوگل نمایش داده نمیشه (البته دامنه هایی که به تازگی خریداری شده اند به احتمال خیلی ضعیف ممکنه در لیست سیاه گوگل قرار داشته باشند). منظور وب سایت هایی است که مقررات یا به قول خود گوگل Webmaster Guidelines که همه دستور العمل های مربوطه را در اینجا قرار داده است رعلیت نمیکنند. اگر میخواهید از لیست سیاه گوگل خارج شوید باید دلیل به چاه افتادن خود را پیدا کنید و برای گوگل به صورت دقیق شرح دهید و طی چند هفته به مشکل شما ترتیب به اثر داده میشه. برای ایجاد درخواست خود در گوگل وب مستر عضو بشید و بعد از ثبت وب سایت مورد نظر در منو manual action باید نامه ای رسمی تایپ کنید و ارسال کنید.


    ناشناس
    با سلام . بهترین راه حل برای خارج کردن سایت از پنالتی چه روشی است ؟
    وحید الوندی
    سلام . بستگی به این دارد با چه روشی از طرف گوگل پنالتی گرفته باشید
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود