متریال دیزاین Material Design Google


امروزه گوگل به عنوان یکه تاز در عرضه فناوری اطلاعات و رونق تجارت الکترونیک در جهان شمرده میشود. این شرکت طرح ها و ایده های نوینی را ارائه میدهد ،همه  گوگل را به عنوان یک موتور جستجو میشناسند در حالی که امروزه یک شرکت بزرگ در زمینه صنعت هوشمند، درمان هوشمند و تولید دستگاه ها به منظور افزایش طول عمر انسان فعالیت می کند. جاله بدونید شرکت گوگل دیگه گوگل نیست و خود گوگل زیر مجموعه شرکت آلفابیت قرار دارد.

mt

یکی از مهم ترین محصولات گوگل اندروید میباشد . این سیستم عامل موبایل با نسخه های مختلفی ارائه میشود و نسخه های آن با نام های مختلفی مانند ساندویج ، جیلی بیلی ، شکلات و.. عرضه میشود.

پوسه و تم سایت گوگل به همراه نرم افزارهای تحت وب آن از یک چهارچوب مشخص شکل گرفته است که شباهت زیادی به اندروید دارد همچنین راه حل هایی را برای توسعه دهندگان و برنامه نویسیان  تحت عنوان متریال دیزاین فراهم کرده است که در دنیا در حال رشد سریع  است. این شیوه طراحی بسیار ساده است و هر کاربری بدون سردرگرمی با سایت کار می کند و استفاده مفیدی از امکانات میبرد .رابط کاربری کاملا واکنش گراست و آیتم های جدیدی را ارائه میدهد ، گروه وبینه از این شیوه جدید در طراحی های خاص استفاده کرده است.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 لیست سیاه گوگل Google
لیست سیاه گوگل Google

خروج از لیست سیاه گوگل یا گوگل پنالتی

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید