مزیت طراحی سایت با CMS اختصاصی

استفاده از CMS اختصاصی یک ویژگی خوب دارد و آن تسلط و اشراف کامل تولید کننده CMS بر روی هسته و افزودن هر آنچه که شما لازم دارید. CMS یا سیستم های مدیریت محتوا وبینه به شکلی طراحی و توسعه پیدا کرده است که بتواند با همه نرم افزارهای مختلف به صورت یکپارچه در ارتباط باشد.هنگامی که صحبت از نرم افزار یکپارچه میشود یک راه حل در ذهن ما شکل می گیرد که میتوانیم با آن بدون خطا با سایر بخش های نرم افزار در ارتباط باشیم و یا نسبت به شرایط برای ما تصمیم گیری کند ، هنگامی که شما از شرکت CMS اختصاصی را خرید می کنید اگر چشم انداز شما در حوزه کاری وسیع باشد قطعا نیاز های دیگری هم برای شما شکل می گیرد ، مثلا اگر قرار است یک بخش برای مدیریت خرید و فروش در وب سایت خود داشته باشید ، لازم نیست کل سیستم باز طراحی شود ، ما در این راه حل محدودیت توسعه را برداشته ایم که بخش هایی مانند (سایت ساز ، فروشگاه ساز ،بازاریابی، انبار داری ، حسابداری و.. ) در یک پنل قابل مدیریت باشد . اگر شما در انبار یک کالا را اضافه کنید میتوانید در فروشگاه موجودی را نمایش دهید ، و در حسابداری در بخش دارایی ها دیده میشود ، در وبلاگ در مورد آن محصول مقاله بنویسید و در بخش بازاریابی میتوان آن محصول را به مشتریان عرضه کرد.  

طراحی اختصاصی

با توجه به اینکه لاراول یک فریم ورک جهت طراحی و توسعه انواع وب سایت ها و فروشگاهها و یا پلت فرم های تحت وب قابل استفاده است ما این CMS اختصاصی را به عنوان یک پکیج استاندارد مطبق با composer طراحی کرده ایم که در پروژه های مختلفی مانند سازمانی - دانشگاهی - خبری - شرکتی و... به سادگی قبل استفاده می باشد

performance

مزیت های طراحی سایت با CMS اختصاصی

 • پشتیبانی و ارائه خدمات بهتر از CMS های عمومی و رایگان
 • قابلیت توسعه و اطمینان بالا بر اساس انواع نیازها و ایده ها
 • کاملا اختصاصی و بدون استفاده از CMS های رایگان 
 • کارایی و علمکردی بهتر به دلیل بهینه بودن هسته نرم افزاری
 • امکان مدیریت چندین نرم افزار در یک پنل مدیریتی به صورت سفارشی شده و اختصاصی
 • استاندارد و امن مطابق با استانداردهای لاراول

جالب است بدانید این پروژه اولین بار برای استفاده در وب سایت وبینه شروع شد و طی سالیان متمادی با استقبال مشتریان روبرو شد و امروزه دهها سایت ایرانی از آن استفاده میکنند این سیستم مدیریت محتوای ایرانی با ساختار یکپارچه ای که دارد با همه ماژول های ساخته شده قابلیت تعامل دارد و شما هم در صورتی که علاقه مند به توسعه آن را داشته باشید میتوانید بر اساس ساختار فریم ورک لاراول ویژگی های جدیدی را به صورت اختصاصی به آن اضافه نمایید.


  مجتبی
  با سلام آیا cms اختصاصی شما قابلیت تطبیق و توسعه با لاراول را دارد؟ یعنی می توان با تهیه cms شما یک سایت شرکتی انحصاری برپایه لاراول ایجاد و توسعه داد؟ قیمت cms?
  مدیر سایت
  سلام وقت بخیر cms اختصاصی سپهرگستر به عنوان یک پکیج استاندارد لاراول طراحی شده و میتواند روی همه نسخه های لاراول نصب شود و اگر شما قبلا روی لاراول توسعه ای داشته اید هم میتوانید از این پکیج بدون اینکه برنامه های قبلی خود را تغییر دهید استفاده کنید
  Asadi
  سلام مفید بود . لطفا مقاله در مورد امنیت سایت های اختصاصی در سایت منتشر کنید.ممنون
  مطالبی که به شما پیشنهاد میشود