مهاجرت از وردپرس به فریم ورک لاراول

مهارجرت یا miration از وردپرس به لاراول کار سختی نیست ! تنها با جابجایی اطلاعات دیتابیس میتوانید به راحتی به هر فریم ورکی مثل لاراول کوچ کنید .. اگر توسعه وب اپلیکیشن شما در وردپرس شما را محدود کرده و برای ایجاد پلاگین های جدید با مشکلات متعددی روبرو میشوید بهترین گزینه حذف کامل وردپرس از چرخه کاری است البته راهکارهایی برای استفاده وردپرس و لاراول در کنار هم وجود دارد به طور مثال پلاگین corcel به شما امکان استفاده وردپرس در کنار لاراول را خواهد داد از مزیت های این روش استفاده از امکانات وردپرس در کنار فریم ورک است اما در کل اگر میخواهید اساسی این کار را انجام دهید از سیستم های مدیریت محتوا که با لاراول ساخته شده اند هم میتوانید به جای وردپرس استفاده کنید (جهت مدیریت صفحات و فایل ها) این کار پروژه شما را یکپارچه میکند و هزینه ای توسعه و نگهداری را هم کاهش خواهد داد.
ما در مورد روش های مهاجرت فروشگاه های اینترنتی به پلتفرم فروشگاهی سپهر گستر قبلا مقاله ای را منتشر کرده ایم که پیشنهاد میکنیم حتما آن را بخوانید چرا که شباهت زیادی مهاجرت وردپرس به لاراول است.

wp to laravel migration


خوشبختانه روند رو به رشد فریم ورک لاراول کمک میکند تا با خیال آسوده بتوان ایده ها را به عمل تبدیل کرد هزینه های پیاده سازی اولیه را کاهش داد و سرعت و کارایی خوبی را از نرم افزار تحویل گرفت.
قالب را با استفاده از laravel mix به نسخه ای بهینه و منطبق با انواع فریم ورک های سمت کاربر مثل vue.js سازگار کنید و با استفاده از ابزارهای امنیتی مانند Auth با خیال راحت پنل های مدیریتی سمت ادمین را توسعه دهید .
راهکار ما چگونه است ؟ در وبینه با استفاده از سیستم مدیریت محتوای سپهرگستر میتوانیم سایت لاراولی  شما را راه اندازی کنیم و بخش های اختصاصی را به صورت کاملا متن باز در اختیار شما قرار دهیم . این روش در زمان شما بسیار صرفه جویی میکند و شما از یک  CMS که چند سال از عمر آن میگذرد میتوانید به خوبی استفاده کنید . 
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود
    عضویت در خبرنامه
    صرفا جهت اطلاع رسانی و مقالات جدید