چرا در طراحی سایت باید تکنولوژی روز را استفاده کرد

دنیای نرم افزار هر روز در حال پیشرفت است ، پیشرفتی که با بهبود عملکرد و افزایش کارایی ها همراه است.در این خصوص زبان های برنامه نویسی که در طراحی سایت به کار برده می شوند باید از قوانین نسخه های جدید پیروی کنند ، این امر موجب بالا رفتن کارایی و امکانات بیشتر برای طراحان وب می شود.


یکی از مهم ترین ابزارهایی که در طراحی سایت از آن استفاده می شود ، Angularjs است و مانند jquery عمل می کند ، پدید آمدن ابزارهای جدید زمان نسبتا زیادی را لازم دارد که در طرح های شما استفاده شود ، یادگیری فریم ورک Angular میتواند تغییرات زیادی در صنعت وب داشته باشد ، چرا که در هند از محبوبیت و طرفداران زیادی برخوردار است.
وب سایت از 2 بخش سمت کاربر و سمت سرور تشکیل شده است .
اپلیکیشن های سمت کلاینت یا کاربر تاثیر زیادی در روند طراحی و افزایش کارایی برای کاربر دارد ، وبینه در نرم افزار مدیریت چاپ خود که به صورت تحت وب تولید شده است از این تکنولوژی استفاده کرده است.
اگر شما جزو افرادی هستید که هنوز از یک فریم ورک ساده و قدیمی می کنید و میانه خوبی با طراحی اپلیکیشن های تحت کاربر synchronize یا Ajax حرفه ای ندارید، باید خود را به این سمت هدایت کنید.
اگر فکر می کنید امنیت اپلیکیشن های سمت کلاینت یا Client side پایینی استاشتباه می کنید مشکل شما را Csrfحل می کند با این روش کاربر نمی تواند بدون اجازه به سرور دسترسی داشته باشد یا اگر قصد گول زدن را داشته باشد به دلیل عدم تطابق token های تعریف شده در server نمی تواند اجرا شود.

طراحی وب سایت در وبینه را بخوانید


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود