چند نکته خودمانی درباره طراحی سایت با لاراول

توسعه سایت با استفاده از لاراول

خوشبختانه  لاراول در ایران طرفداران زیادی دارد و روزانه افزایش پیدا می کند. این فریم ورک محبوب تحول زیادی در دنیای PHP ایجاد کرد و از ویژگی های قدرتمند آن می توان به این اشاره کرد که تقریبا همه ابزارهای لازم در برنامه نویسی اصولی و حرفه ای را جهت استفاده و انتخاب برنامه نویس ارائه می کند و سطح امنیت بالایی دارد. دلیل این موضوع سرویس AUTH و Laravel Pasport و Middleware های قدرتمندی است که می تواند روی Route ها قرار بگیرد. در ضمن لاارول از composer جهت مدیریت وابستگی های خود بهره می برد. این سیستم در همه فریم ورک های مدرن قابل استفاده است و با زدن دستور composer update می توان به آخرین نسخه منتشر شده رسید. 

از طرفی هماهنگ بودن با فریم ورک جاوا اسکریپتی vue , react کار را بسیار جذاب تر می کند. او با ارائه Laravel Mix حجت را بر Frontend تمام می کند. حتی بسیاری از برنامه نویسان Laravel Mix را در پروژه های غیرلاراولی نیز استفاده می کنند. پشتیبانی از Sass و ایجاد نسخه نهایی و ورژن کردن فایل های js ,css از وظایف اصلی Laravel Mix است.

برای یادگیری لاراول محتوای آموزشی فراوانی وجود دارد. یکی از سایت های خوب در این زمینه Laravel Daily است. این سایت آموزش های خوبی را در دو بخش frontend , backend ارائه می کند .

امروزه طراحی سایت تنها ایجاد صفحات ساده نیست بلکه پشت صفحات باید موتوری قدرتمند جهت پردازش قرار بگیرد. این پردازش ها می تواند از موارد ساده مانند دریافت دیدگاه کاربران شروع شود تا سیستم های فرم ساز و گزارش ساز که به صورت یکپارچه در یک پنل مدیریتی قابل دسترس باشند تا مدیریت سطوح دسترسی بین مدیران و ...

طراحی سایت با لاراول


    علی
    با سلام ، آیا لاراول را میتوان برای تولید سامانه های کلان دولتی هم استفاده کرد ؟
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود