الگوی متفاوت طراحی وب سایت در فریم ورک ها


فریم ورک ها مانند سکو های برای استقرار پروژه اصلی می باشد با استفاده از فریم ورک ها کیفیت نهایی وب سایت بسیار افزایش پیدا میکند و در کنار آن مدت زمان اجرا و پیاده سازی هم  به طبع کاهش پیدا میکند.

فریم ورک چیست ؟


تقریبا همه زبان های برنامه نویسی دارای فریم ورک های مختص به خود هستند که پروژه های متن باز تعدادی بیشتری را پوشش میدهند . قالب یا پوسته وب سایت شامل 2 زبان اصلی است HTML,CSS این 2 زبان اسکلت وب سایت شما را ایجاد میکند و میتواند به زبان سوم به نام جاوا اسکریپت ارتباط برقرار کند و طراح را وارد فضای UX یا تجربه کاربری کند که بخشی از UX در همه وب سایت ها به نوعی وجود دارد .
طی سالهای اخیر استفاده از جاوا اسکریپت در طراحی و تولید وب سایت ها بسیار رونق گرفته است و جزو زبان های اول در جهان می باشد خود جاوا اسکریپت نیز چندین فریم ورک مشهور مانند VUE, Angular,React دارد که قدرت این زبان را چندین برابر میکند .


نقش Bootstrap 4  در طراحی حرفه ای وب سایت


بعد از پیدایش فریم ورک Bootstrap طراحان ساختارمند تر شدند و توانستند وب سایت ها را ساده تر و دقیق تر در موبایل طراحی کنند .  طراحان وب سایت ترجیح میدهند از فریم ورک های CSS استفاده کنند تا سریع تر کارها را انجام دهند. استفاده از فریم ورک ها با کپی کاری و استفاده از قالب های رایگان واز پیش ساخته شده خیلی متفاوت است و یک طراح وب سایت حرفه ای با استفاده از فریم ورک مورد نظر خود میتواند هر آنچه را که مشتری می طلبد را بر اساس نیاز او طراحی کند و خروجی سبک و بهینه را به او تحویل دهد.
 


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود