به روز بودن طراحی بازاریابی شبکه ای

طراحی فروشگاه اختصاصی بازاریابی شبکه ای

حرفه ای بودن وب سایت بازاریابی شبکه ای اهمیت زیادی دارد و از آن مهم تر به روز بودن و همگام با تکنولوژی حرکت کردن است.

 شرکت وبینه در راه حل بازاریابی شبکه ای خود از CMS فروشگاه اختصاصی که طی سالها توسعه به شکل امروزی رسیده است استفاده میکند ، این سیستم هماهنگی کامل با بخش بازاریابی و فروش شبکه ای را دارد به نحوی که خرید هایی که در فروشکاه انجام میشود به صورت آنی در کل سلسه مراتب هرم قابل مشاهده است و میتواند گزارش های آماری متنوعی در مورد فعالیت زیرمجموعه بر اساس خرید شخصی بدست آورد.

 از مهم ترین بخش هایی که در این موضوع اهمیت دارد به روزبودن هسته مرکزی نرم افزار است که در پروژه های مختلف استفاده میشود ، این هسته با توجه به معماری نرم افزاری که دارد روز به روز در حال توسعه پیدا کردن است و حجم زیادی از مشکلات و ضعف های آن در سالهای گذشته برطرف شده است و امروز میتوان آن را به عنوان یک سیستم بازاریابی چند سطحی حرفه ای انتخاب کرد.

رعایت اصول مهندسی نرم افزار در طراحی این سیستم باعث شده تا کارایی و مقیاس پذیری بالایی را پوشش دهد ، با استفاده از این فروشگاه مشکلاتی که در پیک ترافیکی کاربران آنلاین وجو دارد برطرف شده و محدودیتی از نظر پایگاه داده و محاسبات ندارد.

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی یکی از خدمات ویژه ای است که در وبینه انجام میشود در این روش از هیچ ماژول رایگانی استفاده نشده و همه بخش های مدیریتی و UI/UX به صورت اختصاصی طراحی و آنالیز شده است . 

درباره طراحی سایت بازاریابی شبکه ای بیشتر بدانید


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود