طراحی اصولی وردپرس بدون قالب آماده

همیشه وقتی حرف طراحی سایت با وردپرس به میان می‌آید فکر می کنیم که کار ساده و کم هزینه است اما وردپرس به خودی خود یک پلتفرم سیستم تولید محتوای حرفه ای در دنیا به شمار می آید و میلیون ها سایت از آن استفاده می کنند

wp developmet


آیا وردپرس پاسخ گوی همه نیاز های وب سایت شما است ؟ پاسخ این سوال دقیقا بستگی به نوع نیازها و سطح توقعات شما از یک کسب و کار دارد. اگر قرار است که کسب و کار آنلاین شما روی وردپرس اجرا شود، در آینده از ساختار چند لایه برنامه نویسی نمی‌توانید بهره مند شوید و با مشکلات متعددی در توسعه بخش نرم افزار تحت وب روبرو خواهید شد.
سامانه تولید محتوای سپهر گستر به ما این اجازه را داده است که نرم افزار های تحت وب متفاوتی از قبیل
تیکتینگ، CRM، حسابداری تحت وب و انواع نرم افزارهای سفارشی شده را در کنار وب سایت خود اجرا کنیم. اگر شما می‌خواهید سایتی با رویکرد اطلاع رسانی و صرفا جهت معرفی خود داشته باشید یا مثلا برای شرکت خود یک سایت طراحی کنید به عقیده ما با هزینه مناسبی می‌توان سایت با کیفیت و سبکی را با وردپرس طراحی و آماده کرد. در بسیاری از کشورها وردپرس به عنوان یکی از محبوب‌ترین سیستم های طراحی وب سایت به شمار می رود. مارکت های بزرگ در سراسر جهان در حال فروش انواع قالب های آماده وردپرس هستند که برخی از آنها کیفیت های نسبتا خوبی هم دارند و برخی دیگر از کیفیت و کارایی بسیار پایینی برخوردار هستند. غالباً قیمت آنها تفاوت چندانی ندارد ممکن است هزینه آنها از 20 دلار شروع شود و تا 100 دلار هم برسد اما برای این که بتوانید خدمات خوبی را بگیرید شرکت طراحی سایتی را انتخاب کنید که به اصول طراحی Frontend تسلط کافی داشته باشد.

به عنوان مثال می توان از وب پک برای کامپایل کردن ماژولهای جاوا اسکریپت و scss استفاده کرد و سایت را از پایه به صورت تبدیل از psd به سایت پیش برد. قطعاً  هزینه این نوع کار بالاتر از قالب های آماده است اما در عوض بسیار کارایی بالاتری دارد.
,وبینه در 
طراحی ساختاری منسجم و اصولی را در نظر میگیریم که هم بتوان فروش را توسعه داد و هم بتوان در آینده فازهای توسعه گرافیکی آن را دستخوش تغییرات فراوان کرد. این به نوعی طراحی حرفه ای شناخته می شود. بروز ترین ابزارهای برنامه نویسی و پلت فرم های سمت کاربر و سرور نصب میشود و مواردی را که نمی خواهیم حذف کنیم یا صفحاتی را که لازم داریم طراحی کنیم و صفحاتی را که نمی خواهیم حذف کنیم. باید ابزارها را به خوبی استفاده کرد و از راهکارهای نوین در دیجیتال مارکتینگ بهره برد و سئو سایت وردپرس را ارتقاء داد.

اما چرا استفاده از قالبهای primum چندان کار جالبی نیست ! یکی از دلایل اصلی آن این است که معمولا این دسته از قالب ها به گونه ای طراحی میشوند که امکان ایجاد تغییرات و یا مهندسی معکوس آنها فراهم نباشد و به همان آپشن ها و امکاناتی که دارند بسنده کرد . خوب قطعا این برای سایت هایی که میخواهند پویا تر باشند کمی غیرجذاب باشد و حتما برای این محدودیت ها باید فکری کرد . به نظر ما اگر قالب وردپرس به صورت اختصاصی طراحی شود شما شانس این را دارید که هر آنچه مدنظر دارید را بدست آورید و خیلی بر اساس محدودیت هایی که برای شما ایجاد کرده اند حرکت نکنید . ضمن اینکه بخش زیادی از مشکلات و آسیب هایی که به سایت وردپرسی وارد میشود به دلیل استفاده از همین قالب ها و افزونه های متنوع و رایگان و یا غیررایگان است ! هنگامی که به سادگی میتوان آنها را نصب کرد و اصلا مشخص نیست که آیا از کیفیت و کارایی خوبی برخوردار هستند یا خیر و این نیز جای سوال دارد که چرا باید بر کسب و کار آنلاین خود همچنین گزینه هایی را در نظر گرفت. اما در طراحی اصولی وردپرس بدون قالب آماده این اتفاق نمی افتد و با رعایت اصول seo و با داشتن سرعت و کارایی بالا میتوان به نتایج با کیفیتی دست پیدا کرد.

#وردپرس
ali shafieمرداد 25، 1398

حقیقا طراحی و توسعه صحیح وردپرس کار هر کسی نیست...
Hbjآبان 20، 1398

طراحی اختصاصی وردپرس باید چطوری باشه که بشه اونو استاندارد تلقی کرد ؟ ایا طراحی اختصاصی قالب وردپرس باید کنترل پانل جداگانه ای داشته باشد؟
مدیر سایتآبان 21، 1398

طراحی اختصاصی وردپرس کار خیلی سنگینی نیست کافی است شرکت طراحی سایتی را که انتخاب میکند در کارش مسلط باشد بهتر است از روش های مدرن توسعه قالب استفاده کند مانند SAGE