طراحی سایت بازاریابی شبکه متصل به حسابداری

حسابداری تحت وب یکی از محصولات اصلی شرکت وبینه می باشد این محصول بدون نیاز به اتصال به نرم افزار خارجی(متصل از طریق وب سرویس) میتواند عملیات خرید و فروش را در سطح کلان در وب سایت های فروشگاه بازاریابی شبکه ای عملیاتی میکند.
در این سیستم هماهنگی کامل انبار و موجودی کالا بین وب سایت بازاریابی شبکه ای و سیستم حسابداری و انبارداری هماهنگ است در مواردی هم مانند فروش پک ها که حاوی تعداد مختلفی از کالا ها می باشد این هماهنگی ها به خوبی اتفاق می افتد .
در نرم افزار حسابداری تحت وب شما سایر عملیات حسابداری مانند مدیریت خرید ، فروش ، برگشت از خرید و برگشت از فروش و صندوق و بانک ها را تحت کنترل داشته باشید ، بخش های زیر ساختی و اصول حسابداری در طراحی این سیستم حسابداری به صورت پیش فرض گنجانده شده است.
طراحی سایت بازارابی شبکه ای یکی دیگر از خدمات قابل ارائه به افرادی است که تصمیم دارند مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای را دریافت کنند و سپس اقدام به طراحی سایت کنند . در این خدمت که طی سالهای متمادی کسب تجارب در بخش های نگهداری و پشتیبانی رشد کرده است میتوانیم به انواع شرکت ها با انواع پلن های مورد نظر سیستم بازاریابی شبکه ای طراحی و اجرا کنیم.


    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود