طراحی سایت فروشگاه زنجیره ای

شعب فروشگاه

فروشگاه زنجیره ایبه عنوان یک محل فروش کالا که از چندین شعبه در مکان های مختلف تشکیل شده است نیاز به داشتن وب سایت رسمی و کارآمد دارد. در فروشگاه زنجیره ای میتوان انواع دسته بندی های با بن های تخفیف یا انبار اجناس را تهیه و تولید کرد ، فروشندگان را در پرتال فروشگاه دسته بندی کرد و از طریق سایت پیشنهادات یا انتقادات ، حقوق و دست مزد و یا پاداش را اطلاع رسانی نمود.
اطلاع رسانی به مشتریان از طریق پیامک می تواند در افزایش فروش تاثیر زیادی داشته باشد ، جمع آوری بانک اطلاعاتی از ایمیل های مشتریان و ارسال خبرنامه ها بر اساس دسته بندی مشخص موجب ترقیب مشتری به خرید مجدد می کند.
طراحی سایت با روشی که از ابتدا بر اساس برنامه نویسی استاندارد صورت می گیرد و از هیچ ماژول یا سیستم مدیریت محتوای رایگان در توسعه و ساخت فروشگاه های زنجیره ای استفاده نمی شود ،لذا با تکنولوژی روز و طراحی مهندسی یک محصول ارزشمند و قابل اطمینان تهیه و تولید میشود.

این سیستم میتواند از راهکار یکپارچه سپهر گستر بهره مند شود و حسابداری تحت وب و انبارداری تحت وب را به صورت آنلاین و یکپارچه بین سایر شعب لینک و هماهنگ باشد . به طور مثال شرکت های فروشنده قطعات یدکی خودرو با داشتن چند شعبه به سادگی میتوانند آمار و محاسبات را به صورت ابری و آنلاین در اختیار داشته باشند.

در راهکار یکپارچه سپهر گستر فروشگاه به صورت فیزیکی و آنلاین در دسترس قرار دارد و برای جلوگیری از مشکلات قطعی اینترنت روش هایی را تعریف کرد که معضل قطعی اینترنت به طور کلی برطرف گردد. فروشگاه میتواند در قالب حسابداری تحت وب نیز قابل استفاده باشد.
 


    Aba
    سلام . ما چند تا شعبه از یک فروشگاه داریم که میخواهیم یک وب سایت مرکزی هم داشته باشیم یه چیزی شبیه به افق کوروش . به این صورت که وقتی مشتری سفارش ثبت می کند به نزدیک ترین شعبه ما به صورت سیستمی ارجاع شود و مسئول ان فروشگاه سبد خرید را درب منزل مشتری تحویل دهد . برای داشتن این چنین پروژه ای چقدر هزینه باید کرد ؟
    مدیر سایت
    سلام . میتوانید سیستم فروشگاه زنجیره ای را به صورت یکپارچه طراحی یا بازطراحی کنید . البته بخش مالی هم راهکارهای متفاوتی دارد که در وبینه میتوانیم هم راهکاری حسابداری یکپارچه یا API راه پیشنهاد دهیم
    مطالبی که به شما پیشنهاد میشود