طراحی پلت فرم های الگوریتمی

طراحی و پیاده سازی و بهینه سازی الگوریتم های محاسبه امری است تخصصی که مستلزم وجود تکنولوژی های به روز است در ایران مطابق کشور های پیشرفته در حوزه های هوش مصنوعی و الگوریتم شرکت ها و ایده های مختلفی ایجاد شده اند که در تلاش هستند تصمیم گیری را برای انسان ساده تر کند . یکی از این حوزه ها بورس است مقایسه و تحلیل نماد ها و انتخاب بهترین زمان برای خرید و فروش سهام از جمله مباحث تخصصی است ما در وبینه با داشتن تیمی مجرب در پیاده سازی این طرح ها و برخورداری از تکنولوژی های سطح بالا قادر به پیاده سازی پلت فرم ها و نرم افزارهای تحت وب در انواع روش ها هستیم.
ما در وبینه با استفاده از فناوری های به روز و استفاده از تکنولوژی های مدرن مانند Nuxt , Laravel , elastic search , redis و ... میتوانیم الگوریتم ها وپلت فرم های گوناگون را بر بهره گیری از سرعت و کارایی بالا اجرا نماییم

از مزیت های مهم استفاده از هوش مصنوعی به جای انسان چیست ؟  سرعت بالای رایانه ها تحویل عظیمی در زندگی بشر و تصمیم گیری ها ایجاد کرده است خستگی نا پذیری و فعالیت پیوسته از ویژگی های هوش مصنوعی است ما در وبینه بر پیاده سازی بهینه و رعایت اصول مهندسی نرم افزار پیاده سازی این الگوریتم ها را اجرا میکنیم.

امروزه به در برخی از کارگزاری های معروف ایرانی هم فراینده خرید خودکار سهام توسط الگوریتم های هوش مصنوعی اتفاق می افتد اما این الگوریتم ها با روش ها و قوانین خاصی کار میکنند که ممکن است در برخی شرایط بهترین خروجی را نداشته باشند . 

علم طراحی و توسعه الگوریتم ها همیشه با توسعه فناوری های در حال توسعه و پیشرفت بوده است زبان های برنامه نویسی و الگوریتم های یادگیری ماشین پیوسته در حال تکامل بوده و با استفاده از دانش بروز میتوان وب سایت هایی که بر پایه هوش مصنوعی کار میکنند را بازطراحی کرد. رابط کاربری در پلت فرم های مالی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و چرا که این بخش ۱۰۰ درصد با کاربر و کسب رضایت کاربر از استفاده سیستم مرتبط می باشد جهت داشتن رابط کاربری پویا و قوی لازم است که فریم ورک های مطرحی مانند Nuxt.js که خود بر پایه فرم ورک vue,js را بکار گرفت

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید