مشکلات IT شرکت های بازاریابی شبکه ای

بعد از کسب چندین تجربه کار بادارای مجوز شرکت های معتبر  بازاریابی شبکه ای در ایران مشکلاتی را که از نظر IT  با آن دست و پنجه نرم میکنند را میخواهم در این مقاله به صورت مختصر و مفید بیان کنم .

mlm


اصلی ترین مشکلی که در حوزه IT شرکت های بازاریابی شبکه ای وجود دارد نبود دانش کافی در خصوص تحلیل پلن های درآمدزایی است که بعد از بالارفتن حجم فروش به شدت به شرکت ها آسیب وارد میکند ، معمولا پلن ها را افرادی طراحی میکنند که ساختار تئوری را توجیه میکنند نه ساختاری علمی آن را چرا که اصل ماهیت هرم ها از فرمول تصاعد گرفته شده است که در سده ی سوم ق م به واسطه ی اقلیدس در کتاب ” مقدمات ” به جهان معرفی شد . 

راهکارهایی که باید قبل از واگذاری طراحی وب سایت بازاریابی شبکه ای باید در نظر بگیرید
در ابتدا قبل از شروع کار در مورد شرکتی که میخواهید با آن کار کنید تحقیق کنید و بعد از اطمینان از تعهد و پاسخ گویی از همه مهم تر دارای تجربه کار در حوزه MLM یا بازاریابی شبکه ای را دارند واگذار کنید ، این نوع وب سایت پیچیدگی های خاص خود را دارد و اطمینان حاصل کنید که سورس کد استفاده شده توسط همان شرکت طراحی و تولید و تحلیل شده باشد ، بعضا برخی از کسانی که میل به ورود به فضای بازاریابی شبکه ای را دارند از سورس کدهای آماده برای پیاده سازی پلن های درآمدی و قوانین مرتبط با وزارت صنعت و معدن استفاده می کنند ، از نگاه فنی این کار صحیح نیست و نداشتن تسلط به سیستم بلاخره در یک روش مشکل ساز خواهد شد.

راهکاری را برای تست پلن در نظر بگیرد ، میتوانید از دیتابیس های از پیش طراحی شده استفاده کنید ، شرکت هایی که سابقه کار با شرکت های بازاریابی شبکه ای را دارند میتوانند این کار را به صورت آزمایشی برای تست پلن های مختلف انجام دهند و از مزیت های کار کردن با شرکت های دارای تجربه کاری است .


سیستم فروشگاهی شبکه ای باید با سیستم حسابداری و انبارداری یکپارچه باشد ، عدم یکپارچگی بین این دو بخش مشکلات زیادی را برای شما به بار خواهد آورد . و شرکت ها هزینه های زیادی را صرف سیستماتیک نبودن بخش انبار خود با وب سایت فروشگاهی میکنند. با توجه به اینکه نرم افزارهای حسابداری و انبارداری گوناگون و بسیار حرفه ای در بازار وجود دارد اما عملا هیچ یک از آنها مشکل حسابداری و انبادار داری فروشگاه های اینترنتی خصوصا بازاریابی شبکه ای را حل نکرده اند و اگر هم حل کرده اند قطعا بخشی از آن با دخالت نیروی انسانی خواهد بود و این خود موجب برور خطا در عملگرد سیستم  خواهد شد.


مقوله امنیت در کسب و کارهای اینترنتی بسیار حائز اهمیت است و شرکت هایی معتبر و فعال در حوزه تولید نرم افزارهای تحت وب قالبا باید از فریم ورک ها و راهکارهای مطمئن جهت تضمین امنیت و کارایی سیستم خود استفاده کنند.

شرکت وبینه بعد از چندین سال فعالیت تخصصی روی پروژه های کلان طراحی سایت بازاریابی شبکه ای آمادگی تحیل ، پیاده سازی و اجرا انواع پلن های درآمدی شما را با بهره گیری از به روزترین متدهای برنامه نویسی و امنیتی را دارد.

هماهنگ بودن با سیستم های مالی هم از دیگر چالش های شرکت های بازاریابی شبکه ای است . در روش فروشگاه اینترنتی متصل به حسابداری تحت وب این موضوع به طور کامل حل شده است این راه کار به صورتی طراحی شده است که کلیه فرایند های مرتبط با حسابداری با وب سایت بازاریابی شبکه ای شرکت شما متصل میشود . در این روش از روش های وب سرویس و یا انتقال فایل به صورت دستی استفاده نشده و همه بخش های نرم افزار در یک پنل مدیریتی ثبت و کنترل میشوند.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید