نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب

بعد از تجربه ای موفق در تولید انواع نرم افزارهای تحت وب این بار با اتوماسیون اداری میخوایم برترین تجربیات را به شما اعطا کنیم حذف چالش های طراحی و مشکلات رابط کابری از ویژگی های مهم آن است .

اتوماسیون اداری
 
حذف کاغذ بازی و حذف محدودیت های سخت افزاری را در نرم افزار تحت وب با هم در هر زمان و هر مکان همراه داشته باشید
 
فکر کنید میخواهید درون شرکت خود با سایر افراد تبادل اطلاعات داشته باشید ممکن است این تبادلات در نوع محتوا یا فایل باشد برای اینکه این اتفاق بی افتد نیاز به اتوماسین اداری دارید و نوع تحت وب اتوماسیون اداری بسیار کاربردی است در هر شرکت ارتباطی بین مشتریان شما با شرکت شما باید برقرار باشد چرا که سوالات و یا موضوعاتی که از طرف مشتریان شما با شرکت شما مطرح میشود بسیار پراهمیت است و نیاز به پیگیری تا حل نهایی یا پاسخ قطعی به مشتری شما را دارد . خوب روش های جزیره ای مانند ارسال ایمیل ها یا پیام های درون شبکه های اجتماعی یا تلفنی یا حضوری و غیره باعث پراکندگی اطلاعات و در نهایت عدم کنترل صحیح عملیات کاری میشود برای حل این مشکلات ما بر آن شدیم محصول نرم افزاری طراحی کنیم که بتواند همه کارها را درون خود به صورت متمرکز کنترل کند با این راهکار همه پیام ها و تبادلات اداری و ... به صورت سیستماتیک انجام میشود .
 

 

هزینه های خود را کاهش دهید

برای هر مدیر بسیار اهمیت دارد که از دردسرهای بدافزارها راحت شود و بعد از هر بار تعویض ویندوز نرم افزارهای اداری از نو نصب شوند ! تحت وب همه این مشکلات را خط میزند تا اداره شما بسیار ساده از تکنولوژی استفاده کند حتی محدودیت هایی زمانی و مکانی هم ندارید فرقی نمی کند موبایل دارید یا لپ تاپ در درون سازمان هستید یا شهری دیگر !! به صورت زنده همه چیز را رسد کنید...

روشی که در نرم افزار تحت وب استفاده میشود استفاده کاربردی از نرم افزار تیکتینگ است میتواند درون سازمان بر اساس سطوح و طبقه بندی که انجام میشود پیام ها و نامه ها را رد و بدل کرد  در این نرم افزار وجود دارد به صورت تیمی یا گروهی بوده و میتوان حجم زیادی از مکاتبات و نامه ها را به صورت امن درون سازمان به گردش دراورد و به توجه به دریافت کننده محتوا و پیوست های مروبوطه را اضافه نمایید.

مزیت این نرم افزار سادگی و کاربردی بودن آن است که میتواند برای همه پرسنل که با نرم افزار سروکار دارند بسیار ساده باشد . به طور کلی فهرست وظایف یا به اصطلاح تیکت ها توانایی جستجو پیشرفته و با شروط بسیار را دارد که در یافتن نتایج مورد نظر به شما کمک فراوانی میکند. دریافت انواع گزارشات و خروجی های مرتبط با محتوای تولید شده در بازهای زمانی از دیگر ویژگی های این نرم افزار اتوماسیون است . 

در نرم افزار تیکتیتنگ سپهر گستر امکاناتی فراهم شده که میتواند رویه های ارتباط سازمانی را ساده و سریع کند این رویه ها در قالب پیام هایی از نوع تیکت هستند ، تیکت ها به صورت ساختاری متنی و با میزان امنیت بسیار بالا در کارتابل های مختلف کارکنان قابل دریافت است این پیام ها میتواند به صورت ترتیبی از تایید ها و یا پیام هایی از طرف افراد ذیربط باشد البته با کنترل هایی از نوع زمان دریافت تیکت و زمان پاسخ گویی میتوان کنترل و دقت بر پاسخ را اندازه گیری کرد . 

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید