نرم افزار بازاریابی شبکه ای

قلب بازاریابی شبکه ای MLM نرم افزاری است که توانایی مدیریت میلیون ها کاربر و بازاریاب را دارد ، این نرم افزار یک بخش مجزا با نام فروشگاه دارد این بخش میتواند شامل محصولات یا خدمات شرکت باشد محصولات برای همه بازاریاب ها هم به شکل فروش مستقیم یا فروش شبکه ای قابل دسترس است ، بعد از هر عملیات خریدی که در شبکه اجرا میشود به تعداد سطوح مورد نظر پورسانت تعلق میگیرد در نرم افزار بازاریابی شبکه ای پیوند تعریف تعداد سطوح نامحود است و فقط با یک پیچیدگی زمانی N^2 کلیه مراحل عضویت و ساختن درخت شبکه اجرا و به روزرسانی انجام میشود، این نرم افزار با سرعت بسیار بالایی محاسبات را انجام میدهد و از روش آدرس دهی داخلی در شبکه بازاریاب ها استفاده میکند این روش آدرس دهی از الگوریتم های ریاضی بهره میگرد و به سرعت موقعیت هر شخص در شبکه را پیدا میکند.
 
 
با کمال افتخار این محصول حاصل تحقیق و بررسی چندین مدل ذخیره سازی درخت ها یا اطلاعات سلسه مراتبی در پایگاه داده است ، که در ایران بر خلاف سایر شرکت ها با PHP و Mysql طراحی و تولید شده است ، مسلما قابلیت های PHP نسبت به ASP  از دید تکنیکال پوشیده نیست و تولید این سیستم در PHP بسیار سخت تر و طاقت فرسا تر تولید آن در ASP بوده است. 
بعد از تحقیق روی انواع ساختارهای داده و تجزیه تحلیل سیستم های MLM حالا سریع ترین و دقیق ترین راه حل را برای نرم افزارهای بازاریابی شبکه ای فراهم آورده است
 
در هنگام عضویت این سیستم با سرعت بسیار بالا فقط عملیات درج در سیستم اجرا میشود و طبق گراف زیر ارتباط node های بالادستی به node جدید آدرس دهی میشود این آدرس دهی سرعت اجرا و محاسبات و دسترسی و تجریه تحلیل سیستم را به شدت افزایش می دهد به گونه ای نسبت به سیستم های که با روش های متفرقه طراحی شده اند در 8 سطح 6 برابر سریع تر عمل میکند.
 
محاسبه  MLM  در این نرم افزار توسط مسیرهای آدرس دهی شده صورت می پذیرد این مسیر ها ساختار جدول را Index گذاری میکند همکان کاری که موتورهای جستجو برای یافتن یک کلید واژه انجام میدهد ، به طور مثال اگر شما قصد ارسال یک بسته را از نقطه مبدا مثلا میدان آزادی تهران در نظر بگیرد تا میدان تجریش هزاران و خیابان باید بررسی شود تا پلاک مورد نظر یافت شود اما در صورت داشتن آدرس مستقیم و نزدیک ترین مسیر مسلما مامور پست سریعا به مقصد خواهد رسید. 
این نرم افزار 100 درصد اختصاصی طراحی شده است همچنین نرم افزار های مرتبطی در کنار فریم ورک 3 لایه MVC آن وجود دارد که عملیات مدیریتی و گزارش گیری را قدرتمند تر میکند (CMS اختصاصی - فروشگاه اینترنتی - انبار داری ) منظور از اختصاصی یعنی کاملا مرتبط و در یک ساختار ماژولار و جدا از هم طراحی و توسعه پیدا کرده اند.
 
مدل های متفاوت بازاریابی شبکه ای وجود دارد که همگی بر اصل سلسه مراتبی بنا شده اند نرم افزار بازاریابی شبکه ای پیوند هسته MLM و بازاریابی چند سطحی میباشد که قابلیت اجرای انواع Plan ها را به صورت اختصاصی دارد.
 
ویژگی های نرم افزار 
 • هر بازاریاب در پنل کاربری میتواند genealogy یا شجره نامه را ببیند ، اما حسابداری مربتط با شجره نامه در هر لحظه به صورت Real Time صورت حسابی شفاف را نشان میدهد که در هر شاخه مبلغ تفکیک میشود و با کلیک روی آن زیر شاخه ها نمایش میدهد و مبلغ کل شاخه را برای هر بازایاب یا زیر شاخه های آن بازاریاب تفکیک میکند
 • هر بازاریاب تنها میتواند زیر مجموعه های خود را پیمایش کند و هیچ اطلاعاتی از سایر بازایاب هایی که در مجموعه آن قرار ندارند دیده نمیشود.
 • در این نرم افزار کلیه مراحل پرداخت به صورت سراسری تسویه میشود و بعد از تسویه حساب کلیه خرید ها از حالت پورسانت خارج میشوند و مبلغ حاصله برای بازاریاب تسویه میشود
 • نرم افزار بازاریابی شبکه ای پیوند در شبکه های فروش و خرده فروشی قابل استفاده است  این در قالب برنامه تحت وب، برپایه وب ، یا اینترنتی قابل دسترس است ، همه بازاریاب ها و نمایندگان میتواند از طریق اینترنت با این نرم افزار کار کنند.
 •  سرعت بالا و دقت در عمکلرد بی نظیر این نرم افزار آن را با سایر نسخه های موجود متمایز و غیر قابل مقایسه کرده است.
 • محصولات قابل فروش را در قالب بازاریابی شبکه ای تعریف میشوند و بازاریاب ها در سلسه مراتب هایی به هم پیوسته ارتباطی دقیقی و سریع را رقم میزنند.
 • معرفی تعداد سطوح در این نرم افزار نامحدود است و نسبت به نیاز شرکت امکان تغییر سطوح دریافت پورسانت تغییر می کند.
 • فهرست آخرین بازاریاب هایی که در هر سطح از زیرمجموعه شما اضافه شده باشد . در این ویژگی اگر در سطح ۱۰ شما یک کاربر جدید وارد شود مشخصات - شماره والد - و سطح آن نسبت به کاربر جاری به همراه نام و نام خانوادگی قابل دیدن است
 • جابجایی شکبه در یک شاخه : این قابلیت این اجازه را به مدیر شبکه میدهد که یک تیم قوی را در زیر مجموعه یک فرد یا گروه ضعیت وارد کند و باعث قوی تر شدن آن مجموعه میشود . فرض کنید که قصد دارید یک گروه فعال را در زیر مجموعه یک شخص خاص وارد کنید با این روش هزاران بازاریاب با حفظ ساختار و شجره نامه در زیرمجموعه شخص مورد نظر میشود و آن شخص از فعالیت ان ها در ‍پورسانت دهی ذینفع خواهد شد.
 • امکان نمایش شجره نامه به صورت گرافیکی به همراه تصویر بازاریاب
 • بخش های گزارش دهی شامل  ( فعال ترین افراد در شبکه من  - فهرست تسویه حساب هایی که من در انها پورسانت گرفته ام
 •  افزودن بخش CRM به شبکه - در این ویژگی کاربران در صورت نیاز میتوانند به صورت گروهی یکدیگیر را از برگزاری یک آموزش یا همایش در پنل کاربری خود باخبرکنند. و یا میتوانند برای مدیریت تیکت ارسال کنند.
 •  بعد تسویه حساب در پایان ماه همه پورسانت ها قبل از اینکه به حساب بانکی بازاریاب واریز شود میتواند در حساب کاربری هر بازاریاب باقی بماند و بازاریاب از همان مبلغ دریافت شده اقدام به خرید از شرکت شما کند این کار هم باعث میشود تا نقدینگی موجودی حساب شرکت شما از حساب بانکی شما خارج نشود.
اکبرسعیدیمهر 30، 1398

سلام چطور میتوانم این نرم افزار را تهیه کنم؟
مدیر سایتآبان 01، 1398

سلام آقای سعیدی ، این نرم افزار در به نسبت نیاز شما طراحی میشود به طور مثال نرم افزاری که در شرکتی ساخته میشود برای شرکتی دیگری قابل استفاده نیست . ضمنا نرم افزارهای ما تماما تحت وب هستند و در کنترل پنل سایت قابل دسترس هستند
علی جمالی

سلام، نرم افزار فروش شبکه ای حدود قیمت رو بگید لطفا،من 100 درصد میخوام،ممنون