نرم افزار سفارش چاپ تحت وب

عملکرد سریع و واکنش به درخواست مشتری نسبت به موارد موجود در پایگاه داده به صورت Realtime و در لحظه بر پایه برنامه نویسی سمت کاربر، پشتیبانی از جزئیات و سلسه مراتب نامحدود و تعیین جزئیات برای هر سطح ، امکان مسدود سازی یک سفارش خاص و پیگیری سریع سفارشات نیازهای هر شرکت ارایه دهنده خدمات چاپ و بسته بندی است.

 

ما به شما کمک میکنیم که به راحتی سفارشات چاپ را از مشتری های دریافت کنید در این نرم افزار که امکان تعریف انواع محصولات با ویژگی های مختلف وجود دارد مدیر و مشتری و امور مالی میتوانند به صورت یکپارچه خدمات را مدیریت و اجرا کنند. از نمونه سایتهای موفقی که در این زمینه کار میکند وب سایت زیر است که در تصویر پایین مشاهده می کنید این وب سایت خدماتی را میدهد که مشتری خیلی ساده بودن نیاز به مراجعه به محل شرکت یا مغازه سفارش خود را سریع و ساده ثبت کند.

نمونه سایت سفارشات چاپ و تبلیغات

در وب سایت خود میتوانید همه محصولات و خدماتی را که دارید را بفروشید.

هدایای تبلیغاتی

کارت ویزیت

محصولات اداری

جعبه و بسته بندی

چاپ انواع بروشور ، لیبل و استیکر و..

مشتریان میتوانند به صورت 24 ساعته ثبت سفارش کنند و در صورت نیاز با شما تماس بگیرند ، مشتری میتواند بعد از ثبت سفارش فایل طراحی را برای شما اراسال کند یا از شما بخواهد طراحی را انجام دهید و در نهایت میتوانند هزینه سفارش خود را نهایی کنند . مشتریان شما با دریافت پیامک از تغییر وضعیت سفارش خود مطلع میشوند این موضوع در جلب رضایت مشتریان بسیار موثر است و بعد از ارسال میتوانند در هر نقطه ای از ایران به صورت پست یا در شهر شما به صورت پیک سفارش خود را دریافت کنند. 

نمونه ای از مراحل ثبت سفارش در وب سایت

به طور مثال یک مشتری از طرف سایت میخواهد سفارش کارت ویزیت را بدهد با ورود به منوی کارت ویزیت انواع محصولاتی که قابل سفارش هستند را می بیند ، تمایل دارد که ؛ کارت ویزیت زخیم بافت دار ؛ سفارش بدهد . بعد از کلیک روی این محصول میتواند توضیحات محصول را مشاهده کند .

دارای ابعاد استاندارد 5.5 × 8.5 سانتی‌متر
تهیه شده از دو لایه کاغذ کتان با ضخامتی دو برابر
امکان انتخاب بافت کارت از میان دو طرح جذاب
دارای پوششی مناسب برای نوشتن بر روی کارت
امکان چاپ لوگو و نام تجاری به صورت طلاکوب، نقره‌کوب و یا مس‌کوب

سپس می تواند در مراحل بعدی جزییات سفارش خود را تغییر :

جنس کاغذ را که چند نوع است را مشخص کند (بافت دار استاندارد و بافت دار مرغوب)

انواع وجه (یکرو - دو رو)

انتخاب جهت ( افقی - عمومی )

انتخاب تیراژ چاپ ( 100  - 200 - 500 - 1000)

بعد از مشخص شدن جزییات دقیق لازم است که نوع طراحی هم تعیین شود که مشتری بر اساس نیاز خود این گزینه را با ارسال فایل طراحی یا ثبت سفارش طراحی توسط سایت نهایی میکند .

سیستم به صورتی عمل میکند که با تغییر جنس یا افزودن ویژگی های اضافه میتواند روی قیمت تاثیر گذار باشد در واقع از قبل مدیر وب سایت همه قمیت های تاثیر گذار روی سایت را تغیین کرده است.

و مشتری شما میتواند با وارد شدن به سبد خرید خود مبلغ سفارش را پرداخت کند. 

سنارویی که در بالا شرح داده شده یک نوع طراحی سایت سفارش چاپ و تبلیغات است که در سیستم فروشگاهی سپهرگستر قابل اجراست این نرم افزار قابلیت تعریف خدمات و کالا را دارد و شما میتوانید با استفاده از قابلیت هایی که دارد انواع محصولات را به صورت نامحدود با امکان درج تصاویر و ویژگی هایی که روی قیمت تاثیر گذار است را پیاده سازی کنید . 

حمید

بسیار عالی و جامع