نرم افزار CRM ویتایگر فارسی و رایگان

 

ویتایگر فارسی

جهت خرید و دریافت نسخه آزمایشی با شماره های بخش تماس با ما در ارتباط باشید

وجود CRM برای هر کسب و کاری که با مشتریان خود در ارتباط است بسیار حیاتی است نسخه های فارسی زیاد داخلی وجود دارد اما به دلیل حساسیت شرکت ها در حفظ اطلاعات و مشتریان خود ترجیح میدهند که نرم افزار CRM را انتخاب کنند که دو ویژگی متن باز بودن و فارسی بودن را دارا باشد .

شعار این CRM این است که به کسب و کارهای کوچک تا متوسط میتواند راهکاری دهد تا با مشتریان خود ارتباطی مستمر داشته باشند.

نرم افزار CRM Vtiger از سال 2004 شروع به کار کرد و تا امروز توسط 5 میلیون دانلود و بیش از 300.000 کسب و کار استفاده شده این محبوبیت و کارایی به دلیل وجود بخش های مثل مدیریت سرنخ ها - فرصت های فروش - ایجاد وظایف یا رویداد ها - اتوماسیون سازی فرایند ها بعد از ایجاد و یا تغیر در فرصت ها و... میتواند بسیاری از سرنخ های جدید را به مشتری های واقعی تبدیل کند شاید تا 60 درصد یا 70 درصد فروش شما را با رعایت یکسری استراتژی های به نتیجه برسانید.

crm vtiger farsi

با جمع شدن و طبقه بندی شدن اطلاعات در سطوح دسترسی مختلف میتواند نگاهی متمرکز به موضوع بازاریابی داشت و این موضوع بجز وجود CRM مقدر نمی شود . تماس های خود را با فرصت ها و سرنخ ها حفظ کنید و با درج لاگ گفتگو یا خلاصه ای از ارتباط در دفعات بعدی با آگاهی بیشتری با فرصت یا مشتری صحبت میکنید به طور کلی چیزی که شرکت ها لازم دارند قابلیت قوی ارتباط با مشتریان خود است که در Vtiger به کاملی وجود دارد.

ما در وبینه با کمک تیم فنی داخلی خود نسخه ویتایگر 7.4 را بدون اینکه تغییری در هسته ایجاد کنیم فارسی سازی کرده ایم در این فارسی سازی هزاران جمله ترجمه شده است و به طور کامل نیز راست چین شده است . هزینه پایین خرید این نرم افزار و داشتن جامعه ای بزرگ از توسعه دهندگان آن را تبدیل به گزینه ای محبوب میان کاربران ایرانی و خارجی کرده است . 

چرا باید از Vtiger استفاده کرد ؟

- جامعه Vtiger به صورت پیوسته در صورت بروز هرگرنه باگ آن را برطرف میکنند

- شما به سادگی با جستجو در اینترنت آموزش های مرتبط با ایجاد ماژول یا create custom module را بدست آورید

- نرم افزار و پایگاه داده روی سرور شما نصب میشود

- دانلود نسخه اصلی رایگان است و در صورت تمایل می توانید از نسخه فارسی شده استفاده کنید.

- وجود صدها ماژول رایگان و غیررایگان نیاز کسب و کار شما را برای نبود CRM قدرتمند فارسی برطرف میکند.

- اصولا توسعه و نگهداری نرم افزار توسط شرکت ها امری دشوار و پر هزینه است و اگر به روزرسانی نگردد دچار مرگ تدریجی میشود این موضوع در نرم افزارهای متن باز کمتر اتفاق می افتد.

- به دلیل کاربران بسیار بالایی که ویتایگر دارد مشکلات امنیتی بسیار سریع تر شناسایی میشود 

- هیچ شرکت و یا نهادی ناظر بر فعالیت ها و اطلاعات درون CRM ویتایگر نیست.

در ادامه شما را به توجه شما را به نکته ای جلب میکنم که بسیار جذاب است ! وقتی که شما خواب هستید مهندسان نرم افزار نرم افزارهای محبوب و متن باز در حال توسعه و ساخت نسخه های جدید هستند ویژگی هایی که شما از آنها بی خبر هستید و بعدا آنها را با آموزشهایی که منتشر میشود میشناسید و شما بدون اینکه بخواهید راه حلی را اختراع کنید آنها برای شما ایجاد میکنند دقت کنید که دنیای متن باز به رایگان خیلی فرق دارد در فضای متن باز همه برای یکدیگر کار میکنند و از تلاش یکدیگر استفاده میکنند تا بهتر و ارزان تر به نتیجه برسند اما رایگان نسخه ای است که توسط یک شرکت ساخته میشود و مالک آن است و برای مدتی محدود یا نامحدود رایگان میشود البته موضوع متن باز توسط دهها و یا صدها نفر توسعه پیدا میکند نه یک شرکت و این نیز در بقا و حفظ نرم افزارها بسیار تاثیرگذار است .

ما برای داشتن یک CRM رایگان کافی است که ویتایگر را انتخاب کنیم آخرین نسخه متن باز 7.4 است که نسخه 9 آن به صورت ابری است که برای مدتی رایگان است اما همین نسخه 9 در نسخه رایگان هم محدودیت هایی برای کار تیمی و کنترل Role ها و طبقه بندی اطلاعات میان کاربران دارد که این موضوع در نسخه متن باز وجود ندارد.

آیا نسخه آزمایشی از نرم افزار Vtiger وجود دارد ؟

در ایران شرکت های مختلفی نرم افزار ویتایگر را ترجمه کرده اند در این بین شرکت وبینه هم نسخه ترجمه شده کامل را نیز منتشر کرده است در این روش توسط کدنویسی هزاران لغت و جمله به زبان فارسی تبدیل شده است که در نوع خود کم نظیر است از طرفی هم فونت فارسی وزیر و راست چین شده به خوبی اجرا شده است این نسخه در حال حاضر برای فروش آماده است شما میتوانید وارد صفحه نسخه فارسی CRM متن باز Vtiger 7 شوید. البته نسخه انگلیسی هم به صورت رایگان جهت دانلود در سایت اصلی قابل دانلود است .

در فارسی سازی vtiger چه تاثیری روی عملکرد نرم افزار CRM ایجاد شده است؟

جهت فارسی سازی بخش ترجمه ها و راست چین شدن قالب پنل با روش بازنویسی اجرا شده به صورتی که هیچ تغییری در هسته نرم افزار و ماژول های اصلی رخ نداده است همچنین همان رویه های گذشته در خصوص نصب انواع ماژول های مختلف مشکلی رخ نمیدهد . در این فارسی سازی تمام عبارات و جمله های موجود در نرم افزار را به فارسی تبدیل کرده ایم حتی تنظیمات و سایر بخش های غیرضروری که کاربر به سادگی بتواند از مزیت فارسی شده استفاده کافی را ببرد.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید