چگونه بازاریابی شبکه ای را آغاز کنیم


فروش مستقیم نوعی فروش به روش شبکه ای است که بازاریاب ها به صورت سلسله مراتبی از طریق حساب کاربری مجازی در وب سایت شرکت بازاریابی شبکه به یکدیگر متصل می شوند و با خرید زیرمجموعه ها افراد بالا دستی نسبت به پلن درامدی میتوانند پورسانت قانونی خود را دریافت کنند.

موفقیت در بازاریابی شبکه ای


به گفته افراد موفق این حوزه حداقل 1 سال از ابتدای فعالیت خود صرف جذب شبکه سازی و تبلیغات بازاریاب جدید است که خود به  تنهایی وقت زیادی را از شما میتواند بگیرد اما با گذشت زمان به صورت تصاعدی تعداد زیرمجموعه های شما افزایش پیدا خواهد کرد ، در مرحله بعدی که جزو فعالیت های اصلی هر نتورکر به حساب می آید آموزش است ، فراید آموزش نیاز به این دارد که بازاریاب بتواند به  درستی آموزش را انتقال دهد آموزش به ددادن به تنهایی نوعی تخصص است که با گذشت زمان آموزش دهنده از تخصص بالاتری در قدرت انتقال کلام بهره مند میشوند .

آموزش اصلی ترین وظیفه یک نتورکر است

 

در شرکت های بازاریابی شبکه ای طی جلساتی که در چارچوب فعالیت قانونی آنها میباشد بازاریاب ها را با نحوه افزایش فروش و جذب نیروی  بیشتر آشنا میکنند و به انها آموزش میدهند، پس اگر تازه میخواهید وارد این صنعت شوید خوب تحقیق کنید و شرکتی را انتخاب کنید که برنامه ای جهت برگزاری دوره ها و سمینار های آموزشی را ارائه دهد ،  اغلب این آموزش ها به صورت رایگان برگزار میشود.

با گذشت حداقل 1 سال و با تلاش زیاد میتوانید به در آمد زایی برسید

 

سوالاتی وارد است که آیا لیدر ها درامد چند ده میلیونی یا بعضا میلیاردی ماهیانه دارند و آیا در ایران افرادی هستند که همچنین درآمدی داشته باشند ؟ باید گفت که این موضوع صحت دارد و برخی سرشاخه های مشهور ایران درآمد بالایی دارند که به تلاش و زحمتی که در دوره جذب افراد زیرمجموعه و آموزش درست و اصولی و ارتباط سازنده آنها داشته اند برمی گردد. اگر میخواهید در  فروش مستقیم یا بازاریابی شبکه ای موفق شوید شرکتی را انتخاب کنید که محصولات پر فروش و مصرف گرا داشته باشد محصولات مصرف گرا بیشترین درصد فروش را به خود اختصاص میدهد.
عضویت در سایت های بازاریابی شبکه ای رایگان است و بابت عضویت در سایت های قانونی که دارای مجوز از وزارت صنعت و معدن هستند الزامی به پرداخت حق عضویت وجود ندارد و این شرکت ها اجازه ی دریافت حق عضویت را از افراد ندارند ، تنها محدودیتی که وجود دارد این است که شما تنها اجازه عضویت در یکی از این شرکت ها را دارید و نمی توانید در چندین شرکت به صورت همزمان فعالیت کنید. جالب است بدانید که اگر میخواهید در این حوزه موفق شوید سعی کنید شبکه ای واحد و تخصصی ایجاد کنید و وقت خود را صرف پریدن از این شاخه به آن شاخه نکنید. بعد از عضویت در سایت وارد حساب کاربری یا دفتر کار مجازی شوید و فعالیت تجاری خود را آغاز کنید
در رسیدن به موفقیت تلاش کنید و با شکست هایی که همه، آن را در ابتدای کار تجربه میکنند خسته نشوید و راه خود را با تمام قدرت ادامه دهید.

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

مطالب مرتبط

ممکن است این مطالب به شما کمک کند...

 تفاوت پلن Binary با Uni level در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای
تفاوت پلن Binary با Uni level در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

تفاوت پلن Binary با Uni level در طراحی سایت بازاریابی شبکه ای چیست و کدام پلن را برای طراح ...

 طراحی سایت بازاریابی شبکه ای
طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای و برنامه نویسی انواع پلن های بازاریابی شبکه ای یا چند سطحی

 چگونه وب سایت های بازاریابی شبکه ای را یکپارچه مدیریت کنیم؟
چگونه وب سایت های بازاریابی شبکه ای را یکپارچه مدیریت کنیم؟

سایت های بازاریابی شبکه ای به دلیل بزرگ بودن پنل کاربری که دارند نیاز به روش ها و ابزارهای ...

 طراحی سایت بازاریابی شبکه ای بیمه
طراحی سایت بازاریابی شبکه ای بیمه

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای بیمه شاخه ای از طراحی سایت بازاریابی شبکه ای میباشد که از نظر ...

 موارد مهم طراحی سایت بازاریابی شبکه
موارد مهم طراحی سایت بازاریابی شبکه

موارد مهم طراحی سایت بازاریابی شبکه کدامند و اگر تصمیم دارید سایت شرکت بازاریابی شبکه ای خ ...

 آیا با بازاریابی شبکه ای پولدار می شوم؟
آیا با بازاریابی شبکه ای پولدار می شوم؟

بازاریابی شبکه ای دقیقا چه می کند؟آیا واقعا می توان به پولدار شدن با آن فکر کرد؟کسب درامد ...

x
عضویت در کانال تلگرام وبینه

به منظور دریافت تخفیف ها و مقالات سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید